Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bocsánatot kell-e kérni, egy baráttól, akit megbántottál, mert szerinted csúnyán viselkedett veled? fórum

Bocsánatot kell-e kérni, egy baráttól, akit megbántottál, mert szerinted csúnyán viselkedett veled? (beszélgetős fórum)


1 2
29. Baster (válaszként erre: 26. - Csókica)
2008. nov. 24. 01:18
Nem,èn bevallom hogy fèltèkeny voltam a tudatra hogy a pàrom rànèzhet a mellère!Mert làttam rajta hogy meglepodott mikor eloszor làtta...èrted?Zavart,nagyon!!!
28. 223cf40dc0 (válaszként erre: 25. - Baster)
2008. nov. 24. 01:17
na, szerintem meg azok is csak addig barátok, amíg van miért és rátok tudnak telepedni, kihasználni - a sógornő is csak azt imádja ha ő a kp a tömegben - csak szegény párod, hogy nem éri fel ésszel, mert neki így a természetes :)
27. Baster (válaszként erre: 24. - Csókica)
2008. nov. 24. 01:14
Hogy rà èreztèl!!!Pontossan ilyen!èlvezi a helyzetet szerintem is...
26. csókica (válaszként erre: 22. - Baster)
2008. nov. 24. 01:13
Én nem is rád gondoltam,hogy féltékeny vagy,hanem a drága sógornőd mindent elkövet,hogy te ne érezd magad szépnek,jónak,mert csak ő lehet a szép,akinek hatalmas cicjei vannak.
25. Baster (válaszként erre: 15. - Katinkaboszi)
2008. nov. 24. 01:13
A csalàd az nem tud errol semmit!A baràtok adtak neki igazat,akik ott voltak velunk ès hallottàk az esemènyeket!!!Koszonom mindenkinek a jo tanàcsokat,nagyon kedvesek vagytok!
24. csókica (válaszként erre: 21. - Katinkaboszi)
2008. nov. 24. 01:11
Az egészséges féltékenység oké,de ettől a sogornőtől,még tanácsot sem kérhetne,mert már a viselkedése tulmegy minden határon.Szinte élvezkedik rajta,ha valami pl nem jól áll rajta,és direkt olyan tanácsot adna,hogy lehessen őt fikázni.
23. Baster (válaszként erre: 21. - Katinkaboszi)
2008. nov. 24. 01:09
Persze hogy àt fogok menni ,de egyenlore mèg nem vagyok rà kèpes!Nem szeretnèk veszekedni amièrt kiadott màsoknak:akkora egy pletykafèszek,hogy mèg ilyet nem làttam!
22. Baster
2008. nov. 24. 01:06
Lehet hogy engem fèltèkenysègbol zavart,mert 40 èves jo modu csaj,àtplasztikàzott mellekel...engem igenis zavar ha làtja pàrom!Ha engem kèrt volna meg egy baràtnom-ha csak fèltèkenysègbol is-soha nem tettem volna vele azt,amit ez a szemèt csinàlt!Ne haragudjatok,de azilyen baràt egy szemèt!!!Nem is tudom mièrt hajtogatom hogy o egy baràt...soha nem is volt az ,ugy èrzem!
21. Katinkaboszi (válaszként erre: 19. - Csókica)
2008. nov. 24. 01:04

Hát az ilyen nem barátnő, ez fix.

Előfordul, hogy tényleg így akarja kifejezésre juttatni, miszerint ők nem barátnők, részéről befejezte ezzel a barátságot, már ha az volt egyáltalán.

Minden nőben van némi féltékenység a másik iránt, de csak egészséges, ahogy a párok között is.

De ez már túlment a másik részről mindenen.


Szerintem menj át egy idő után anyósodékhoz, akár ott a nő, akár nem, Őket nem büntetheted ezzel és a párodat sem, hogy csak amiatt a másik miatt nem látogatod Őket.

2008. nov. 24. 01:02

Nekem az a meglátásom, hogy a sógornőm nem feltétlenül a barátnőm!!

Vagyis a barátnőimet én választom, én engedem őket magamhoz, ha valamit tesznek ellenem hatásosan le is tudom őket építeni, mivel ismerem és tudom hogyan.

De a sógornőmet nem én választom, hanem a testvérem, vagy a sógorom. Nekem el kell viselnem az ő tisztelete érdekében. Viszont ez visszafele is így kellene, hogy megtörténjen. Ez lenne a család és a vele járó béke tisztelete.

Manapság azonban ezek a nívós szabályok nem feltétlenül élnek.

Sajnos!!

19. csókica (válaszként erre: 15. - Katinkaboszi)
2008. nov. 24. 00:57
Kérheti őt akár udvarisan is,akár keményebben ugy látszik az nő nem fog rá hallgatni,csak azért sem,mert valószinüleg nagyon szeret ellenkezni,lehet hogy kinem állhatja őt,és azért csinál ilyeneket nem?Mert általában a barátnők akik nem irigyek egymásra,vagy nem féltékenyek,azok ilyet talán nem csinálnak.
18. Baster
2008. nov. 24. 00:56
Ezt mondtam neki èn is..............nem baj!Itt olaszorszàgban ilyenek a nok!Olasz!........egy baràttal kevesebb!Mèg jò hogy mi Magyar lànyok màskènt làtjuk adolgokat!!!Itt van egy szolàs:Ha becsukodik egy ablak,egy ajto nyilik helyette!Sajnàlom az anyosomèkat azèrt:miatta nem jàrok àt hozzàjuk mert o is ott lakik a pàrom tesojàval,ès a tobbiek azt hiszik hogy a fèrjemmel veszekedtunk!!!!
17. Katinkaboszi (válaszként erre: 16. - Baster)
2008. nov. 24. 00:49

De Te nem 100 embert kértél meg, csak egyet. Őt.

A többi nem zavart, gondolom.


Mi is voltunk a nyáron nyaralni, több nő volt toplesben.

16. Baster
2008. nov. 24. 00:45

Azt hogy tiszta hulye vagyok ès kinevetett!

Mert szerinte ez normàlis!Azt mondta hogy rajta kivul 100-an voltak fèlmesztelenul,ès hogy nem mondhatom mindenkinek hogy vegye fel a melltartojàt!

15. Katinkaboszi (válaszként erre: 13. - Baster)
2008. nov. 24. 00:44

Ha a párod nagyon szereti a családját és ragaszkodik hozzájuk, akkor egy-két kihagyás után menj vele nyugodtan és tegyél úgy a sógórnőddel, mint aki nem is látja.

Neked volt igazad, a párod is azt mondta, akkor meg?

Ha ezután is kibeszél a hátad mögött, akkor egy családi ebédnél úgy is szóba hozza valaki, miért nem beszéltek, elmondod. Szépen, nyugodtan.

Lehet, csak az Ő verzióját ismerik és azért adnak neki igazat.

Te pedig légy finom és udvarias, úgy mond meg a véleményedet, nehéz, de megéri.

14. spinneli (válaszként erre: 13. - Baster)
2008. nov. 24. 00:42
mikor megbeszéltétek mit mondott, a kérésed ellenére miért vetkőzött le?
13. Baster (válaszként erre: 10. - Katinkaboszi)
2008. nov. 24. 00:39
Màr azt hittem èn vagyok csak egymagamban!Majdnem elhittem hogy neki van igaza!Ahogy meglàttam megkèrdeztem tole hogy te màr mesztelen vagy?O erre."Nem hogy toled kellene engedèlyt kèrnem!!!én erre:"nem is ,de legkozelebb biztos nem megyek veled a strandra!"Megfogtam a torolkozomet,meg a pàromat ès àtvonultam a part màsik vègèben!Mindenki neki adott igazat..mindegyik baràtunk ,mèg a pasim is!Bàr szerinte nem volt szèp tole,mègis rà kellet volna hagynom!De annyira zavart....kibèkultun 3 hèt mulva,most meg kibeszèlt a hàtammogott!èn voltam ahulye hogy szoba àlltam vele màr a strandos buli utàn...de a pàromnak sokat jelent a csalàdi bèke,csak is az o kedvèèrt bèkultem!mostmàr rà sem birok nèzni,annyira kètszinu....
12. Katinkaboszi (válaszként erre: 11. - Csókica)
2008. nov. 24. 00:38

Még ha képletes pofonról van szó, akkor sem éri meg.:)

Még lealacsonyodik az Ő szintjére, akkor meg mi lesz a különbség kettőjük között?

Nem, igazad van abban, hogy szóba sem kell állni többet vele.

Ha már ilyen bugyuta, különösen. Szólásra sem értette, akkor másra sem fogja.

11. csókica (válaszként erre: 9. - Baster)
2008. nov. 24. 00:31
Marha jó sógornőd van,ugy látom nagyon szeret neked meglepetéseket okozni,milyen dolog aki levetkőzik másik paija előtt,mert biztos tudta,hogy zavar téged,látod szóltál neki és mégis megis levetkőzött,amennyire lehet kerüld el,mert a végén rászáll a párodra,és nehéz lesz levakarni,lehet hogy egy hatalmas pofon hiányzik neki:))
10. Katinkaboszi (válaszként erre: 9. - Baster)
2008. nov. 24. 00:24

Ha már minden áron toplest akart, legalább ment volna távolabb, ha tudta, hogy ez zavar Téged.

Vagy ne akkor tegye, amikor Ti is ott vagytok.

Igazad van. Engem is bántott volna, de rászólok még egyszer.

Ha meg még a sógórnőd is, akkor meg pláne. Rokon-féle, nem sértődhet meg.

2008. nov. 24. 00:21
Pèlda:augusztusban lementunk a tengerpartra sàtorozni ès a barànom-sogornom-levette a melltartojàt a palim elott!Engem ez nagyon zavart,nyomott belulrol...este a buli kozben -iszogattunk-ès megkèrtem rà hogy melloze màr a toplest a baràtom elott-aki neki a sogora...azt mondta,hogy szòlhattam volna neki hamarabb ès hogy o nem gondolta hogy engem zavar!Màsnap reggel mi volt az elso amit csinàlt?Levette a melltartojàt!!Hàt kèrdem èn :Milyen baràt ez???Vagy èn tèvedek??ès tul maradi vagyok?
2008. nov. 24. 00:09

szóval, van egy khm, barátod-féle, mert ha rondán viselkedett veled, és erre te is, akkor az már nem barátság.

Csúnyán nem viselkedik az ember a barátjával. Akkor már nem érezte annak régóta. Vagy nem is volt soha.

Én az édes kis barátnőmet azzal cukkoltam a legjobban, amit utált, de soha nem haragudott meg érte, abbahagytam, mert szeretem. Igaz ez csak egy sima vicc volt, Ő pedig nem értette és nem is szerette, szereti a viccet.

De soha nem bántottuk volna meg egymást. Az nem barátság.

Ha pedig bántás volt, akkor lehet valami olyan van köztetek, amit ki kellett volna időben beszélni. Most került fel az í-re a pont.

2008. nov. 23. 23:32
Biztos hogy nem tekinthető barátnak ,aki kiadja titkaidat,ilyet nagy ivben el kell kerülni.Ugy látszik az ilyen emberek nagyon szeretik keverni a kártyát,teljesen mindegy,hogy kit bántanak meg ezzel.
2008. nov. 23. 23:18

Vannak olyan esetek az életben, amikor le kell nyelni azt a bizonyos gombócot. :( Ami nagyon nehéz, mert az igazságérzetünk az ellenkezőjét kívánja. Sőt a nem kimondott szó nagyon tud nyomni belülről. Aztán viszont úgy is adódik alkalom, amikor ez a fajta türelem megtérül kamatostól is!!

Mert az nevet igazán, aki utoljára nevet!!! :))

2008. nov. 23. 12:37
Sajnos olyan dolgot mondott el ,ami màsokat is èrint!Ezèrt most megharagudott a pàrom legjobb baràtja!Bàr nagyon kètszinu volt o is...a pàrom nekem ad igazat,csak hogy szerinte nem kellett volna beolvasni mindenkinek...pedig èn ugy megkonnyebbultem ettol,oszintèn megmondom!Sajnos a baràtnom,egyben a sogornom is...Tegnap nem voltam kèpes àtmenni az anyosomèkhoz a csalàd ebèdre,mert egyszeruen nem birom mèg làttni sem azt a noszemèlyt!!!A pàromat megkèrtem mennyen nyugottan...àt is ment!A sogornom meg meghivta azt abizonyos baràtjàt a pàromnak..gondolom azt hitte èn is ott leszek...hàt tèvedett!!
2008. nov. 23. 11:27
Szia! Egyetértek Enissával abbna, hogy ez a barátság mélységétől is függ! Ha igazi barátok vagytok, akkor szerintem beszéljétek meg! Ha engem valaki akit a barátomnak tartok megbánt és én csúnyán viselkedek vele, akkor megpróbálom átgondolni a dolgot, hogy hibáztam-e valamiben, és jogos volt-e a viselkedésem. De mindenképp tisztázni szeretném a dolgot. Ha túl személyes volt az, amit elmondtál és ezt Ő ibeszélte, akkor meggonodlandó, hogy barát-e az illető... Remélem megoldódik a problémád! Üdv, Judit
2008. nov. 23. 11:14
Vagy tisztázni kell vele 4szemközt, vagy hagyni az egészet, bár aki engem a hátammögött beszélne ki én nem tartanám barátnak. Szerintem egyébként az ügy mélysége, személyességétől is függ mit nevezünk ibeszélésnek, ha csak azt mondja el te a piros cipőket szereted ( 1 példa) az nem gond, de , ennél személyesebb dolgok kiadása amit nem szerettél volna mások tusomására hozni már kártékony lehet.
2008. nov. 23. 10:54
Talàn jobb is ha megszakad az ilyen baràttal a kapcsolat,mert az ilyen szemèlynek nem is fontos a baràtsàg,aki ha hàtat forditasz mindig van valami mondanivaloja rolad...ès màsokrol!!!Az ilyen embert hivjàk pletykafèszeknek!!!
2008. nov. 23. 10:49
Nagyon nehèz megbocsàtani,olyan embernek akinek elmondasz valamit valakirol èa az az elso hogy kiad...ilyenkor veszekedès kozben nem gondolkodik az ember ès loyanokat mondd,amit nem is gondol komolyan...Vagy mèg is?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook