Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » BKF, gazdasági szakok, milyenek? fórum

BKF, gazdasági szakok, milyenek? (beszélgetős fórum)

2014. márc. 24. 17:01
Én is BKF-es vagyok, turizmus-vendéglátás szakon. Szerintem a BKF egy jó nevű fősuli. A tréning tényleg létező és szerintem az egyik legjobb dolog! Sokat tanulhatsz már az első napokban is, főleg önmagadról. Nyelvtanulásnál a tandíj magába foglalja a nyelv órát is, vehetsz fel nyelvi alapozó tárgyat (ez főleg nyelvtan, és szókincs), de a képzés ideje alatt (gazdasági alapképzésen) legalább egy félév szakmai nyelv kötelező. Főleg azért is, mert két nyelvből kell középfokú szakmai nyelvvizsga (vagy az egyik lehet sima felsőfokú). Őszinte véleményem: én nem bántam meg.
2014. jan. 30. 11:27

Én a BKF-en végeztem, bár nem gazdálkodási szakon, hanem kommunikáción.

A gazdálkodási szakokon nagyjából minden intézményben ugyanazok az alapozó tárgyak, szóval itt is kb. azt tanulod, mint máshol.

Karrier Centrum tényleg nagyon jó dolog, rengeteget segítenek szakmai gyakorlatnál, álláskeresésnél, vagy akár önéletrajz írásnál is.

A tréningek nagyon jók, én is nagy hasznát vettem nekik.

A nyelvoktatásnál szerintem tökre fontos, hogy a BKF-en nem kell külön nyelvi hozzájárulást fizetni, mivel a nyelvoktatás benne van a oktatási programban. Vehetsz fel fel nyelvi alapozó tárgyakat, szakmai tárgyakat idegen nyelven és tehetsz helyben szakmai nyelvvizsgát is.

2010. jan. 24. 17:30

Nagyon szimpatikusnak tűnik az iskola, a hangulat ,a légkör, a nyíltnapok alapján ide szeretnék jönni.



Viszont nem tudom mennyire elismert fősuli, mennyit ér a diplomám?



Mennyire tanítják jól és hasznosan a gazdasági szakokat? Én a nemzetközi gazdálkodást néztem ki, de érdekel a gazdálkodási és menedzsment is.



Borzasztó szimpatikus a karriercentrum, és a személyiség tréningek is. ezek valóban léteznek és hasznosak vagy csak csalik?



Mennyire jó a nyelvtanítás, hogy zajlik?



Milyen irányba lehet elhelyezkedni?


Úgy összességében az őszinte véleményetekre lennék kiváncsi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook