Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Biztatás fórum

Biztatás (beszélgetős fórum)


6. libikóka (válaszként erre: 5. - Bettina000)
2023. aug. 12. 07:19
🙏🍀🙏🍀
5. Bettina000 (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2023. aug. 11. 20:52

Köszönöm 😊

Pont a napokban voltam állásinterjún egy sulikonyhán. 2 műszakos, az egyik reggel 6tól a masik pedig este 8ig. De a hölgy, akivel beszéltem igérte, hogy megkérdezi az abban illetékest, hogy nem-e kell köztes műszakra esetleg valaki. Szóval abban bízok, mert igen az sokat számít, ha az étellel már lehet spórolni.

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Bettina000)
2023. aug. 11. 20:43

Nagyon szurkolok nektek🙏🙏🙏🙏🙏 Nem tudom hogy mi lesz a megoldás,munka kell mindenképp.

De valahogy meglesz,,ha nagy a gond,de ott van egy kicsi, valahogy kódolva van hogy azt a kicsit elő kell teremteni.

Talán egy javaslat,,iskola ovoda konyhán nézz körül állásért.az csak délelőtt,hétvége szabad,kaja is lenne.

2023. aug. 11. 20:30
Családod hol van?
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Bettina000)
2023. aug. 11. 19:57

Anyaotthon és kezdésnek 4-6 órás munka.

De ez csak az én "megoldásom", biztosan kapsz majd jobbakat is.

2023. aug. 11. 19:38

Sziasztok!

Egy kis bíztatásért jöttem.. Július 31.-ével megszünt a munkaviszonyom, a céget felszámolják, fizetést juniusban kaptam utoljára, azóta 0. Pedig szerettem a munkám és rettenetesen sajnálom, hogy így alakúlt, a bérem miatt pedig rettenetesen dühös vagyok. De a legnagyobb problémám csak ezután jött . 1-2 éve eléggé megromlott a párkapcsolatom, próbáltuk javítani, de mára már mind hiába. Van egy 4 éves közös gyermekünk, akinek hamarosan itt a szülinapja is, Ő mindenem. De az édesapja... bántalmazott a napokban, sajnos már nem az első alkalommal . Rendőrt hívtam, távoltartás, látlelet, feljelentés (?), mivel a gyermek is a lakásban volt (aludt) , így gyámügy is . Egyedül maradtam, teljesen egyedül, fix munkahely nélkül, albérletben, kicsi gyerekkel. Keresek munkát természetesen, járok is egy helyre takarítani, de most is jövőhétre csak kettő napra írtak be. Annyira reménytelenül nézem egésznap az állashirdetéseket, mindenhol több műszak, vagy túl korai kezdés, vagy késő este, az óvodai időtől teljesen eltér. Gőzöm sincs egyenlőre hogyan fogunk kettecskén boldogulni. :( Aki már volt hasonló helyzetben, mi adott neki erőt ? Hogy sikerült talpraállni egyedül? Esetleg van alapítvány, vagy bármi ahol segítséget lehet kérni, munkában vagy olcsóbb lakhatással kapcsolatban? Nagyon félek, hogy veszélybe kerül ez miatt a gyermekem, hogy nem tudom kifizetni a lakbérünket. csak ő van nekem. :(


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook