Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyott már valaki biorezonanciás kezeléstől? fórum

Fogyott már valaki biorezonanciás kezeléstől? (beszélgetős fórum)


9. tixtina (válaszként erre: 8. - Molnárka)
2008. ápr. 14. 18:46

Ügyes vagy,gratulálok hozzá.

Az a helyzet,hogy a férjem 40 évig erős dohányos volt.

Így nehéz leszokni.

Mondjuk én kocabagós vagyok,nem alakult ki függőség nálam,ezért nem tudok érdemben hozzászólni.

8. molnárka (válaszként erre: 7. - Tixtina)
2008. febr. 24. 20:30
A cigiről a biorezonanciával szoktam le. Akaraterőm semmi nem volt elötte, egy kezelés után teljesen le tudtam tenni a cigit. Már két és fél éve nem gyújtottam rá. Pedig napi 2 dobozzal elszívtam előtte.
2008. febr. 22. 23:07

Nos,a férjem már kétszer is megpróbálta.Igaz a cigiről akart leszokni.

Azóta sem sikerült.Nagy kamu szerintem.Csak pénzkidobás.

6. julis11 (válaszként erre: 5. - Léna79)
2008. febr. 22. 10:24

Szia!

Én is kiprobáltam nekem nem jött be, sőt 1 kiló még fel is jött a két kezelés között. Én is kaptam diétét ,de ha jól megnézed magától a diététól lefogysz, ha be tudod tartani akkor minek a biorezonancia? Én pont azért voltam bajban, mert nem tudtam betartani ezt az étkezést, igy nem is ment le semmi. Ez 1 éve volt, azóta sokat gondoltam arra, hogy a saját érdekembe vissza kell fognom az evést. Mostmár meg tudom állni.

5. Léna79 (válaszként erre: 4. - Molnárka)
2008. febr. 22. 07:34

Szia!


Kb.1/2 órát tartott a kezelés.

Kaptam egy speckó diétát,amit hétfőn kezdtem,két hetes.Utána egy hét szünet,egy hét diéta.

Számokban:hétvégén 1 kiló ment le,pedig végig bűnöztem,mert hétfőn kezdődött a diéta.Hétfőtől péntekig pedig 2,5 kiló,azaz 6 nap alatt összesen 3,5 kiló mínusz.

Honap is kell mennem.Heti egy kezelés.

2008. febr. 13. 11:51
(Bocs, a módszer alatt a biorezonanciát értem)
2008. febr. 13. 11:49

Nagyon jó lesz, ugyanis ezzel a módszerrel szoktam le a cigiről, mondhatom könnyedén. Nagyon szeretném megtudni segít-e, mert akkor azt is bevállalom.

Nagyon várom a beszámolód!

2. Léna79 (válaszként erre: 1. - Molnárka)
2008. febr. 12. 07:46

Szia!


Szombaton megyek az első kezelésre.Majd beszámolok.


(egy ismerősömnek sokat segített a fogyásban)

2008. febr. 8. 21:37
Volt már valaki olyan kezelésen, ami leszoktat a szénhidrátokról? Mi a tapasztalat, van-e pozitív eredmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook