Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » BIONNEX ŐSZÜLÉS ELLENI termék-ismeri-e valaki? fórum

BIONNEX ŐSZÜLÉS ELLENI termék-ismeri-e valaki? (tudásbázis kérdés)


1 2
16. 74f8c12b8e (válaszként erre: 10. - Myra)
2012. nov. 10. 10:48

Természetesen igazad van,,azzal semmi gond,hogy még senki nem használta elég ideig,és nem tud tapasztalattal szolgálni.

Én már csak heccből is kíváncsi lennék,mi van benne,mert lehet,hogy kutyapisi:),vagy fülemülenyelv... bocsánat.Talán nem véletlenül nincs ráírva,hogy mik is azok a természetes anyagok...

Ha majd valaki vesz egy iylet,azon talán rá van írva az összetétel.

15. 298b15dfdd (válaszként erre: 14. - Myra)
2012. nov. 10. 10:09

Az enyém már nagyon ősz,illetve olyan,mintha melírozva lenne ,évekig festettem,aztán tavaly télen úgy döntöttem,hogy nem festetek tovább,levágattam teljesen rövidre,télen sapi alatt szépen megnőtt.

Jó lenne a termék, azért még kivárok:)


Jó lenne életben tartani a fórumot,hátha valakinek lesz pozitív tapasztalata!:)

14. Myra (válaszként erre: 13. - 298b15dfdd)
2012. nov. 10. 09:34
Hát ezt akkor tudod meg ha kipróbáltad. Én is nézegettem, de én egyenlőre biztos nem változtatok. Mindig hosszú hajam volt, időnként levágom vállig érőnek, de gyorsan utána nő. 10 éve a Forever Living Products Aloe Vera hajsampoját használom, amúgy meg csak natur kozmetikumokat és First-el kenem minden este a fejbőröm.A First táplálja,fertőtleníti és regenerálja. Koromnál fogva két oldalt már megindult az őszülés, de csak akkor látszik ha összefogom a hajam, ha le van engedve a felső réteg még takar.Festeni sose festettem, mert láttam hogy azok akik festik mennyire tönkreteszik a hajukat.Ez a Bionnex érdekel engem is,mert ugye már megkezdődött az őszülés, de egyenlőre nemmerek változtatni a bevált termékeken. Amúgy ha szeretnéd kipróbálni , próbáld ki.
13. 298b15dfdd (válaszként erre: 12. - Myra)
2012. nov. 10. 08:07
Elhiszem,hogy ápolja,védi regenerálja a hajat,ám a z őszülés megállításában nem.Ez olyan,mint a lábgomba elleni kencék...,99%-ban hatásos, csak éppen nálam van az az egy százalék... és még reklamálni sem lehet:D
12. Myra
2012. nov. 10. 07:57

És még ezt találtam

Bionnex őszülés ellen

Bionnex Sampon normál hajra 250ml

A- és E-vitaminnal dúsított olívaolajból származó hatóanyagokkal javítja a fejbőr és a haj egészségét. Ezek a természetes antioxidánsok ösztönzik a sejtek egészséges fejlődését és ezáltal a bőr simább, feszesebb és ragyogóbb lesz.

3520 Ft

14 Ft/ml

Bionnex Sampon száraz és károsodott hajra 250ml

A B5-vitamin (panthenol) hatására a haj élettel teli lesz, és enyhülnek a száraz, viszkető, hámló fejbőr, valamint a károsodott haj és a töredezett hajvégek tünetei. A nem olajos nedvesítő és hidratáló összetevők, vitaminok, ásványi anyagok, fehérjék és válogatott növényi hatóanyagok kombinációja energiával tölti fel a fejbőrt, és a hajnak természetes, egészséges külsőt kölcsönöz.

3520 Ft

14 Ft/ml

Bionnex Sampon zsíros hajra 250ml

A méz hidratáló, tisztító és mikrobaellenes tulajdonságai segítik a túlzott zsírosodás szabályozását, és a haj természetes fényességét és nedvességtartalmát, de nem engedi lelapulni.

3520 Ft

14 Ft/ml

Bionnex Spray koncentrátum 125ml

A Bionnex Anti-Grey Hair gyógynövényspray koncentrátum a CX17 Triocomplex tartalmazó Bionnex koncentrált formája. A Bionnex Anti-Grey Hair gyógynövényspray koncentrátum segíti a további őszülés megállítását, és helyreállítja az eredeti hajszínt. A Bionnex Anti-Grey Hair gyógynövényspray koncentrátumot kifejezetten a gyorsabb eredmény elérése érdekében fejlesztették ki, és minden hajtípushoz megfelelő.

7890 Ft

11. Myra
2012. nov. 10. 07:55

Na, találtam egy fórumot a Nők Lapja Cafe,ott ezt írták:

A napokban vettem egy őszülés elleni Bionnex sampont és sprayt.



Magam részéről közel egy hetes használat után még nem sok jót mondhatok. A hajfestékemet szinte lemarja a hajamról :-), a megszokott hajápolási termékeimet hanyagolnom kell, ami meg is látszik (nem fénylik a hajam, nincs esése), és mivel az anyag hőérzékenysége miatt nem lehet csak fél óra múlva hajat szárítani, így egy kicsit meg is fáztam, de mivel azt írja a gyártó a Bionnexről, hogy a " sampon és spray együttes használatának hatékonyságát klinikai tesztek bizonyították , és a részvevők 83%-nál 3 hónapon belül elkezdődött az őszülési folyamat visszafordulása az eredeti hajszínre" , így kitartok, és tovább fogom használni a következő három hónapban is.



Szeretnék olyanokkal társalogni, akik már használták a Bionnexet, így személyes tapasztalatokhoz jutottak ezzel kapcsolatban.

10. Myra (válaszként erre: 9. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 10. 07:51
Mivel egy teljesen új termékről van szó olyan ember aki arról be tudna számolni, hogy ő használta x hónapon keresztül és ez meg ez lett a következmény nemigen találunk,legfeljebb azok akik tesztelték tudnának eredményekről véleményt mondani. De ami a legfontosabb az egészben hogy kizárólag természetes összetevőket tartalmaz és nem kenünk magunkra annyi mérget , mint azokkal az agyonreklámozott kozmetikumokkal. Én 10 éve Aloe First-el kenem minden este a fejbőröm (nem őszülés miatt)de erről be tudok számolni, hogy késlelteti az őszülést, de nem akadályozza meg.
9. 74f8c12b8e (válaszként erre: 7. - Myra)
2012. nov. 10. 06:59

Azt nem írják,hogy mit TARTALMAZ? :)mi a hatóanyag?

mert szerintem laktózmentes tejet,meg nukleáris hulladékot sem tartalmaz(remélem..) de ettől nem lettünk okosabbak..

2012. nov. 10. 06:14

Én meg ezt találtam:)


A Nagy-Britanniában lévő Manchesteri Egyetem, valamint a németországi Lubeck egyeteme kifejlesztett egy olyan eljárást, amelynek során egy molekulával stimulálják a haj pigmentjének termelődését.


Az eljárást még tesztelik, de az már biztos, hogy a korral járó természetes őszülést nem képes visszafordítani, és egyelőre az sem tudható, hogy képes-e maradéktalanul visszaállítani az eredeti hajszínt azoknál, akik különböző betegségek következtében őszültek meg. Ennek ellenére az eredmény áttörésnek tekinthető.

7. Myra
2012. nov. 9. 20:00

Klinikai tesztek igazolták, hogy;

a BIONNEX ANTI-GREY HAIR gyógynövényspray koncentrátum:


leállítja a haj további őszülését, és segít visszanyerni az eredeti hajszínt,

100%-ig természetes hatóanyagokat tartalmaz,

Nem tartalmaz mesterséges színezőanyagokat, ólom-acetátot vagy egyéb káros anyagokat,

A hajat élettelivé teszi és regenerálja,

A bőr és a hajas fejbőr természetes pH értékének megfelelő,

Nincsenek mellékhatásai.

Svájcban és Franciaországban független kutatóintézetek végezték bőrgyógyászati és klinikai tesztelését

6. Myra
2012. nov. 9. 19:56
Na ez engem is érdekelne.
5. 298b15dfdd (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2012. nov. 9. 10:48
Majd bemászok a gugliba, próbálok valamilyen tudományos magyarázatot keresni,bár nem hiszem,hogy az őszülés visszafordítható folyamat lenne...
2012. nov. 9. 10:12
Úgy tűnik mintha nem festék lenne, de akkor hogyan hat?
3. 298b15dfdd (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2012. nov. 9. 10:02

Engem az zavar,hogy pasiknak hirdetik!

Én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

2012. nov. 9. 08:56
Tényleg hatásos vagy ez is egy újabb porhintés?
2012. nov. 9. 08:55
BIONNEX ŐSZÜLÉS ELLENI termék-ismeri-e valaki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook