Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bevallom nem tudnám más gyerekét vagy gyerekeit nevelni... fórum

Bevallom nem tudnám más gyerekét vagy gyerekeit nevelni... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
nov. 25. 12:41
De neked csak szűz férfi kell, akkor meg nem kell tartani, hogy már gyereke van.
47. globus (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 12:09

Akkor olyan férfi, aki elvált, netán meghalt a felesége, élethosszig maradjon egyedül? Vagy ugyanez nőben?

Hidd el, sutba dobod az elveket, ha beleszeretsz valakibe.

46. tumbo2 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 12:05
nem is szabad.a lányom féltestvére sokkal előbb tudta meg,mint mint a fiatalabb.iszonyú dühös volt,hogy neki nem mondták meg.de hálistennek azóta is jóban vannak.
nov. 25. 11:39
én rendes családot szeretnék a jövőbeli gyerekemnek édes testvért igen lehet fél testvért is szeretni de nem úgy mint egy édes testvért nekem is van véleményem erről is látszik hogy ember vagyok és úgy is viselkedem tegyük fel nem intézeti gyerek lenne de neked milyen érzés lenne hogy ha a párodnak akibe szerelmes vagy mástól is lenne gyereke? jó érzés lenne?
nov. 25. 11:33
Én nem ítélkezem, gondolkozok és embernek érzem magamat aki ítélkezik az te vagy
nov. 25. 11:32
gondolkozok és embernek érzem magamat aki ítélkezik az te vagy
nov. 25. 11:29
én nem ítélkezem
nov. 25. 11:28
Nem vagyok kegyetlen nekem is vannak érzéseim tudom őket sajnálni de nevelni nem tudnám nem mindenki képes erre én ismerem magamat ezért írom ezt a kukoricát én pedig nem értem meg mindenki más máshogy gondolja nem mindenki képes erre nem érzem magamat gonosznak mert ha gonosz lennék nem tudnák senkit se szeretni és sajnálni nekem a kegyetlen egyenlő a gonoszságal ezt arra érted hogy gonosz vagyok
nov. 24. 22:32
De nem mondhatod meg mit csináljon, akkor ha így is dönt semmi közöd nem lesz hozzá. Nem skatulyázhatod be, neked milyen lenne, ha megmondanák nem vállalhatsz gyereket sőt le se feküdhetsz senkivel. Azért gondolkozz már emberek vagyunk...
nov. 24. 22:30
Igaz hogy amíg nem voltunk benne ne itéljünk, viszont szerintem mindenkinek jár egy esély. Azok a gyerekek sem akartak világra jönni, és ha úgy hozza a sors megkell szerettetned a dologgal magadat, hisz gondolj bele inkább olyan lennél mint a hamupipőkében a mostoha? Ilyenre semelyik gyermek sem vágyik. Akkor inkább a kapcsolatba se menj bele. Szerintem ha a másik fél megpróbál újra hinni és bízni egy másik nőben akkor szerintem totál nem ezt érdemli. Ha kell a tehén kelljen a borja is, én megértem a kukoricázást. Ez nem szép dolog, és nem vagyok állszent elvált szülők gyermekeként mondom. Én biztos nem lennék ilyen kegyetlen.
nov. 24. 21:56
meg menne látogatni és látná az előző párját is vagy nálunk jönne a nő
nov. 24. 21:55
én biztos vagyok ebben engem zavarna
nov. 24. 21:54
azaz szerelmes
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - 6ec7a0945e)
nov. 24. 21:54
én mindig úgy voltam ezzel hogy az első párommal legyen az első és utolsó gyerekünk és neki se legyen mástól se a kapcsolatunk elején se később az mindig arra emlékeztetne hogy ő már értelmes volt másba is rajtam kívül és van köztük egy örök kötelék vagy mi
nov. 24. 18:34
Én tudnám szeretni, egy gyereket csak szeretni lehet. Kivéve ha direkt útálatoskodik.
33. Panna.33 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 13:16
Lehet, hogy több kukorica szólt az írásmódnak, mint a tartalomnak. Tessék, itt van pár írásjel, használd:,,,,:;,...,,,,??!...
32. Karmol (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 13:08
Neked a fejedben is ilyen kaosz van, mint az irasaidban?
nov. 24. 12:56
én vágyom arra hogy édesanya lehessek nem értem nem értem hogy miért nem kell gyerek van én mindig 2 gyerekre vágytam több gyereket semmiképp nem akarok pedig van 6 testvérem igaz 4 féltestvérem van 2 édes testvéremet és egyik féltestvéremet tekintem testvéremnek de arra értem hogy hiába ennyien vagyunk sose gondoltam arra hogy 2 gyereknél több legyen nekem nem csak anyagi okok miatt igazából nem tudom miért de csak 2 akarok de egy gyerek jó nem értem sokan miért nem akarnak legalább 1 vagy 2 gyereket én mikor unoka testvérem babáját fogtam a kezemben olyan jó volt picike kis ártatlan amikor 1 évesen volt nálunk majdnem le eset a terasz lépcsőröl amikor az anya a házunkban Bent volt én akadályoztam meg hogy le essen úgy érzem készen állok az anyaságra csak még nincs párom
30. Karmol
nov. 24. 10:37
En nem csak nevelni nem akarom mas gyereket, de egyaltalan nem szeretnek gyerek(ek)et toldaleknak egy kapcsolatba. Egyszer inogtam meg, mas miatt lett vege. Azota azt mondom, a fene tudja mit hoz a jovo. Bar a kisgyerek total kizarva. Meg nekem sajatom sem lesz. A "nagy szerelemtol meggondolhatod magad" sem jatszik. Kevesebb pasi johet szoba, de ez az en bajom.
29. Karmol (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 10:22
Itt a kukorica nem egyenlo a bunossel. Szerintem a kukoricazok nagy resze inkabb csak mashogy gondolja a temat, mint te.
nov. 24. 09:30
Emiatt nem vagyok Bűnös
nov. 24. 09:28
53 kukoricát kaptam nem értem miért
nov. 24. 06:43
ha ugy hozna a sors biztosan tudnad nevelni mas gyereket/gyerekeit/.amit nem probaltunk meg ki arra elore nem lehet mondani,hogy nem megy!
25. Nikice (válaszként erre: 20. - Ghost👻)
nov. 23. 16:12

:)

Családi legenda, hogy egyszer engem elcseréltek a pécsi kórházban. Anyukám cirkuszolt, hogy visszakapjon, de annyira nem hasonlítok sem a szüleimre, sem a tesóimra, néha azt érzem, hogy van valahol még egy család, ahol a mai napig vakarják a fejüket, hogy lehet ennyire más a lányuk, mint ők 🙄 Mindig kilógtak a sorból.. mondjuk szeretni szeretnek, ha már hazahoztak 😅

24. Nikice
nov. 23. 16:07

Sokkal korrektebb, mint összejönni valakivel, akinek van már gyermeke, úgy tenni, mintha oké lenne, és sunyizni. Elég sok ilyen van a környezetemben sajnos. Őszintén szólva korábban azt mondtam volna, engem nem zavar, de mióta konkrét élményeim vannak, azóta én is feltettem magamnak a kérdést, én vajon jól kezelném-e. Arra jutottam, hogy jobb, ha sosem kezdek ilyen kapcsolatba.

Vagy az exek élnek vissza a gyerek aduásszal, és dobják be, ha valamit el akarnak érni, vagy az ember a bűntudat miatt (hogy szétszakadt a család) kompenzál, és tudat alatt az új párját a gyerekek miatt hátra sorolja, vagy az új pár féltékeny a gyerekre, mert több figyelmet kap. Nagyon klappolnia kell mindennek, ügyes, aki ezt jól kezeli. magas érzelmi intelligenciájára van szükség mindenki részéről szerintem.

23. tumbo2 (válaszként erre: 13. - K-né Zsóka)
nov. 23. 09:37
az anyámék is olyanok voltak,meg a húgom is.mi ketten az öcsémmel szőkék,kék szeműek.később olyan seszínűek.az öcsém a nagyapámra hasonlított,én mindkét szülőre.az az azért furcsa,mert volt egy férfi,aki azt mondta,olyan vagyok,mint az anyám,de volt aki összekevert az apai unokatestvéremmel.
nov. 23. 09:24
Az én nagy fiam 12 volt mikor összejöttem az apjával, alig volt 10 év köztünk. Egyből leszögeztem, nem vagyok az anyád, de ha bármi kell itt leszek. Sose próbáltam nevelni, vagy belemászni a világába, jött ő magától ha akart valamit. A mai napig tartjuk a kapcsolatot....apjával senki 🤷‍♀️
nov. 23. 08:20
Én tudnék. Ha férjem benne lenne, akár szívesen örökbe is fogadnék egy gyermeket. Bizonyára nem teljesen ugyanúgy szeretném, mint a sajátomat, de azért nagyon szeretném.
nov. 22. 19:26

Nem hasonlìt rád...

Egyik szülőmre vagy ismert rokonomra sem hasonlìtok. Sokáig azt hittem örökbe fogadott vagyok. Mikor rákèrdeztem anyám mèg rá is kontrázott,hogy persze a kukoricásban talált.

Apai dèdnagyanyámra hasonlìtok. Vagyis kiköpött mása vagyok.

Szóval keress jobb indokot.

19. globus
nov. 22. 19:09
Nem tudnál bármilyen írásjelet használni? Vagy legalább rövid mondatokat írni? A 8 soros monológtól kifolyik a szemünk.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook