Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bevallom nem tudnám más gyerekét vagy gyerekeit nevelni... fórum

Bevallom nem tudnám más gyerekét vagy gyerekeit nevelni... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
dec. 27. 08:55
dehogynem tudnad!ha szeretsz egy ferfit es gyerekei vannak akkor oket is szeretned kell!
77. Ghost👻 (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 07:09

Azèrt ezt ìgy nem mondanám,rólam tud itt a legtöbb tag ezt azt...

De vicces a felháborodásod. 🤣

76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Ghost👻)
nov. 29. 22:12
Te is névtelen vagy nem csak én és nem vagyok senki nem is ismersz engem nincs jogod senkinek nevezni
nov. 29. 20:24

Egy nèvtelen senki mondja ezt? 🤣

Legyen!

nov. 29. 16:56
te meg idióta vagy ennyi.😄
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Ghost👻)
nov. 29. 15:38
én is leírtam de mindig azt írjátok hogy gyerekes vagyok meg rám írjátok hogy gonosz vagyok
72. Ghost👻 (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 12:06
Ez egy fórum ahová leìrom a gondolatom. Mi a gondod vele?
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Ghost👻)
nov. 29. 12:03
Ha így gondolod miért kommentelsz?
70. tumbo2
nov. 29. 11:20
én sem tudtam volna,régen volt egy barátom,milyen jó lett volna az ő két ikergyerekét,meg a lányomat nevelni. isten ments.
69. tumbo2 (válaszként erre: 63. - Egy lány 789900)
nov. 29. 11:15
ha van humorérzéked,ajánlom a mennyből a csontvázat.
68. Ghost👻 (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 11:00

Jesszusom....

Ne fèlj,ha èn felfordulok a pokol is be fog fagyni!

Ez az egèsz iromány gyerekes...

nov. 28. 21:14

Szerintem olvass a sorok között, mert nem a 40 es sorszámúnak írta, hanem 40 es évesnek. :DD Panaszkodni meg az óvodába szokás. Mondom gyerek vagy na menj aludni. :D

Nekem több eszem van 20 évesen.

66. andi6020 (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 28. 19:11
Értelmezhetetlen amit írsz.
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Michelle.r)
nov. 28. 19:04

ezek szerint azok amúgy egy hitetlen ember és engem tart rossz embernek tudom magamról nem vagyok szent de nem vagyok rossz ember vannak érzéseim stb

valamit írt én küldtem az ítélkezésröl bibliai zsoltárt már nem tudom mit válaszolt rá mert jelentettem és törölték amikor töröltem másnap ezt írta

Pedig a kritikát elkell fogadni, ha tetszik ha nem. Nem létezik és kész. Remélem a te válaszod is törölted, ha már az enyémre nem voltál kíváncsi. Nem érdekel a zsoltár és a gyerekes eszed sem.

illete még azt írta hogy a Jézuska meg létezik ő a rossz ember tuti pokolra fog kerülni mert a rossz emberek oda kerülnek

64. michelle.r (válaszként erre: 59. - Ágio8405)
nov. 28. 15:18
A 40-es egyedülálló nők is defektesek?
nov. 27. 14:09
A Jézuska meg létezik. 😁😉
nov. 27. 12:22

25 évesen szerintem teljesen rendben van, hogy valaki gyermektelen férfival szeretne ismerkedni. Nekem sem jutott akkor eszembe se ez az opció. Meg azért nem is tudom, egy 25 éves ember azért nem feltétlenül abban az életszakaszban jár, hogy neveljen mondjuk egy 10 éves kicsit. Én egyáltalán nem találom elfogadhatatlannak FI hozzáállását.


Aztán 30 fölött, vagy közel a 40-hez azért már nehezebb az ismerkedés. A legtöbb 30-40 közti férfi vagy kapcsolatban él, vagy igenis elvált és gyereke van. De ez megint más kérdés, mert egy nő is másképp látja már 35 éves korában ezt a kérdést, ha addig nem talált párra. Az ember maga is változik. Nem lehet egy 25 éves nőtől ugyanazt “elvárni”, mint egy 35 évestől.

nov. 27. 12:09
Hitetlen vagy ja és nem gyerekes az eszem
nov. 26. 22:17
Pedig a kritikát elkell fogadni, ha tetszik ha nem. Nem létezik és kész. Remélem a te válaszod is törölted, ha már az enyémre nem voltál kíváncsi. Nem érdekel a zsoltár és a gyerekes eszed sem.
59. Ágio8405 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 21:11
25 évesen ez még simán kehet krutérium hogy a leendő pasidnak ne legyen gyereke. Én is így ismerkedtem anno. (23,5 voltam amikor a férjemmel össze jöttem.) De ha úgy alakulna az életed hogy 30fölött is ismerkedni kell akkor már nagyon kevés lenne a poteciális pasi, na meg aki 40 felé egyedül van és se gyereke semmi, az gyanus hogy defektes, persze akad kivitel de az mint a fehér holló.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Michelle.r)
nov. 26. 08:53
egyébként 25 éves vagyok
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Michelle.r)
nov. 26. 08:51
semmiképp nem fogom hagyni🙂
nov. 26. 07:41
Itt éppen pont ítélkezel 🤷‍♀️
55. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 23:16

Nem is vagy az. Én másképpen gondolom, több gyerek is van, aki nem az enyém, de imádom. Pl. a kétéves boszorkám, akivel heti három órát töltök. Aznapra nem vállalok semmilyen munkát, amikor vele vagyok a telefont sem veszem fel. És bármikor eloroznám, ha tehetném 🙃


Nem tudom hány éves vagy, és megéri-e kizárni azokat a potenciális jelölteket, akiknek gyerekük van, de te tudod.

De semmi baj ezzel, hogy így érzel, és ne is hagyd, hogy bárki beléd beszélje, hogy ez így nem normális.

nov. 25. 22:00

tessék olvasd el

tessék olvasd el


Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek! Mert amilyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek; és amilyen mértékkel mértek, nektek is olyannal mérnek. Miért nézed a szálkát atyádfia szemében, a magad szemében pedig miért nem veszed észre még a gerendát sem? Vagy hogyan mondhatod akkor atyádfiának: Hadd vegyem ki szemedből a szálkát! – mikor a magad szemében ott a gerenda? Képmutató, vedd ki előbb saját szemedből a gerendát, és akkor majd jól fogsz látni ahhoz, hogy kivehesd atyádfia szeméből a szálkát. (Máté 7:1–5)

nov. 25. 22:00

tessék olvasd el

Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek! Mert amilyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek; és amilyen mértékkel mértek, nektek is olyannal mérnek. Miért nézed a szálkát atyádfia szemében, a magad szemében pedig miért nem veszed észre még a gerendát sem? Vagy hogyan mondhatod akkor atyádfiának: Hadd vegyem ki szemedből a szálkát! – mikor a magad szemében ott a gerenda? Képmutató, vedd ki előbb saját szemedből a gerendát, és akkor majd jól fogsz látni ahhoz, hogy kivehesd atyádfia szeméből a szálkát. (Máté 7:1–5)

nov. 25. 21:57
remélem ha tényleg létezik isten akkor ő is ítélkezik feletted azaz feletettek végülis neki több joga van hozzá
nov. 25. 21:54
undorító ember vagy te se vagy egyjó ember ha ítélkezel
nov. 25. 21:41
Az egy másik élet, amiben én nem szerepeltem és nem azért mert nem szeretett hanem mert valószínű a létezésemről sem tudott és a gyerekből is van valami az apjából amit magában az apjában is szeretek. Ez nem kifogás. De ha ennyire nehéz megérteni inkább tényleg ne vállald ezt a "terhet".
nov. 25. 21:37
Látom jól elbeszélgetel magaddal. 😆 Egyébként az is gonoszság, mert ha csak a párod akarod a gyerekét nem és ilyen kikötéseid vannak az nem szép dolog. Minden ember képes a szeretetre csak túl nagy az egó vagy a makacsság. Elitéllek igen mert ha én ilyent gondolnék akkor párkapcsolatot sem kezdenék egy apával. És aztán jöhetsz nekem a szövegekkel ez akkor sem helyén való. Gondolj bele hány nőt hagynak így mert csúnyán mondva csak a lyuk kell. Na ez egyanaz. Egy etikátlan dolog.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook