Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa klub - amely nyitott mindenki számára fórum

Hoxa klub - amely nyitott mindenki számára (beszélgetős fórum)


3457. ca43169457 (válaszként erre: 3456. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 11. 11:59
Szia Snauci! Jó meglátás! Ma dolgozol?
3456. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3455. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 11. 11:57
Szia! remélem szép napotok volt tegnap...ne szaladj mindenhová... kapkodás a selejt bölcsője:)))))
2014. aug. 11. 11:53

Sziasztok!!

Most ertem net közelbe!!

Reggel futas a lidlbe, utanna receptert es a gyerekeket feltettem a vonatra a bence vitte le a fannit a mamahoz Dunavarsányba!!!

De a nagyfiam jön vissza!!!!

Remelem nem lesz semmi gond az úton:))))

2014. aug. 11. 09:41
Egy kis részletes beszámoló a naplómból: "Vasárnap nagyon jól éreztük magunkat Bugacon a Kurul-táj napokon. Alexa barátnőm is velünk volt. Vele kilenc órakor találkoztunk a Nagyvárad téren. Rengeteg ember volt rendezvényen. Sűrűbben voltunk, mint Budapesten. Mi egy lovasbemutatót néztünk végig. Előtte jót ebédeltünk. Sültkobászt vettünk, saslikot és marhapörköltet. Nem éppen diétás menü volt, de egy napot azért kilenghettünk. Sikeresen bőrig áztunk az Alföd közepén, de nem volt gond, mert nem volt hideg. A pasik általában nagyon élvezték a szakadó esőt, mivel sok csinos, fiatal lány volt, tehát tetszett nekik a vizespóló bemutató. Alexát meg kellett védenem egy enyhén illuminált fickótól a fent említett okok miatt. Átmentem anyatigrisbe és közöltem vele, hogy a lelkiállapotomat is figyelembe véve, eredményesebben távozhat a társaságunkból, hogyha békén hagyja a "lányomat". Álltólag Pesten nem is esett. Összeségében pozitívan könyvelem el a hétvége történéseit, de azért fémjelzi a fáradtságomat, hogy fél ötre értünk haza, és én bizony este fél hattól reggel ötig aludtam. Egyszer felébredtem éjjel úgy 11 óra körül, arra, hogy a kedves szomszédaim ordibálnak a gangon és kergetik egymást. Nem volt kedvem kideríteni a vita tárgyát, visszafeküdtem aludni. Tőlem nyugodtan öljék egymást, legfeljebb kevesebben lesznek."
2014. aug. 11. 07:23

Szevasztok!

Jó reggelt, szép napot nektek!

Tombol a nyár, brutál idő lesz itt nálunk, megyek és leengedem a redőnyöket, mielőtt még teljesen felmelegíti a lakást!

Akinek ki kell mennie, nagyon vigyázzon magára!

3452. Pipi57
2014. aug. 11. 07:21

Sziasztok!Szép jó reggelt Nektek!


Rohanok a munkába....

2014. aug. 11. 06:10
Jó reggelt, szép napot Mindenkinek. Mára aludtam 12 órát, olyan mozgalmas volt a három napom. Péntek este a tesőméknál voltunk, szombaton családi buli, tegnap meg Bugacon, a Kurul napokon aztunk gatyáig.
3450. Pipi57
2014. aug. 10. 21:27
Sziasztok!Szép álmokat és Jó éjszakát kívánok Nektek!
2014. aug. 10. 21:20

Sziasztok!

Mindenkinek jó éjszakát!

Egyben, nyugodt, kellemes, gondok nélküli, napsugaras hetet kívánok.

Még megvárom itt a tíz órai dominó órát, utána én is lépek tovább olvasni.

Sziasztok!

3448. D1zsúlika (válaszként erre: 3447. - Pipi57)
2014. aug. 10. 21:15

Szia Pipi!


Nem is hiszed el, de a soraidat olvasva, duplán élvezkedtem.

Az ételeknél, - óh kókusz golyó! -, már jól is laktam, illetve úgy éreztem éhes vagyok! :)

Ettem is, nem zavar, hogy hány óra, majd ha elértem a hatvan kilót, akkor majd vigyázok a vonalaimra! :)


A koncertről írt soraidnál pedig én is "mulattam" egy kicsit. Sajnálom Demjént, mert úgy tudom nem egészséges, tehát vigyázni kellene neki! Gondolom én.

Örülök, hogy pihentél, igazi hétvégét tartottál!

Levendulás szép álmokat!

3447. Pipi57 (válaszként erre: 3434. - D1zsúlika)
2014. aug. 10. 20:54

Szia Dzsúlika!


A Demjénről leírtam a véleményemet a 3428 hsz-nél.

Végül is jó volt,mert régebbi számokat énekelt ,amiket szeretek.Énekeltük vele.

De írtózatosan tönkre van,oda is piásan jött,alig tudott kimenni.

Mostanában voltam egy pár ilyen kocerten és nagyon jók voltak.2 hete A Neoton koncertjén voltam,fantasztikus volt....nekem legalábbis nagyon tetszett...

Én nagyon szeretem a zenét,együtt énekelek ,táncolok velük,Szóval én ha jól érzem magam mulatok...:)

3446. Pipi57
2014. aug. 10. 19:58

Sziasztok!


Haza jöttünk a hugoméktól,nagyon jó volt.

Fincsi sertéspörkölt volt bográcsban főzve krumplival ,tésztával.Sült csirkecomb csak úgy.Kókusz golyó és házi citromos torta volt a desszert.

Szeretem az ilyen összejöveteleket ,mert ezeken kizárólag a szűk család van jelen.Ilyenkor együtt vagyunk,beszélgetünk na és persze jókat nevetünk....

Sajnos nekem már ők a legszűkebb család, mivel a szüleink már nem élnek:(

3445. 7e137d638c (válaszként erre: 3444. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 10. 18:31

:))))

Pihenjetek jót!

3444. rozsavölgyi (válaszként erre: 3443. - 7e137d638c)
2014. aug. 10. 18:05

Szia Inga!!!

Mindent vittem amit irtal:)))Köszike

Mar nincs semmi baj, aludt a kocsiba mer elfaradt.

A lanyom meg most ment a baratnöje születes bapi oartijara!!!

Most vacsi es fürdünk es lefekszünk!!

De nagyon jo volt!!!

3443. 7e137d638c (válaszként erre: 3442. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 10. 18:00

Szia!

Még jó, hogy nem esett annyira, hogy haza zavarjon benneteket. Legalább volt egy szép napotok együtt. Majd megbékél a kicsi fiad,ha egy szép mesével vígasztalod, meg vacsira a kedvencét kapja.

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

2014. aug. 10. 17:54

Sziasztok!!)megerkeztünk faradtan, a viz szivja az embert:))))

De.jol szemetelt az esö alig voltak, viszont du.mar kisütött a nap es sokan voltak!!!

Zolikam egesz nap a vizbe volt mar uszonya nött.nem akart haza jönni sirt!!!!

Amugy jo volt:))))

3441. 7e137d638c (válaszként erre: 3440. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 10. 16:34

Érdekes, a gombával én is így vagyok!

Ezért inkább a dobozos gombát veszem (évente 2x), bár azon + érezni a tartósítószer ízét.

Tudod, én úgy vagyok vele, hogy gyerek-korunkban nem ettem, akkor már ami még hátravan (!), meg leszek én alapjaiban a gomba nélkül! :)))

3440. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3438. - 7e137d638c)
2014. aug. 10. 16:31
Arakott krumpli valóban jó biztositék....régebben ha volt időm szoktam szedni szekfü gombát, pörköltnek, nokedlival, vagy tojást ütöttem rá.. hát nehéz jobbat találni...de az asszony nemmeri megfőzni....
2014. aug. 10. 16:27
No meg biztos, ami biztos, mellette elkészült a rakott krumpli, ha a tökpörkölt esetleg kritikán aluli lesz... :)))
3438. 7e137d638c (válaszként erre: 3437. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 10. 16:26

Szóval volt egy kis db-ka csillagtök, volt egy db-ka fehér-tök, meg egy fél cukkini, mit is kezdjek velük???

Összedaraboltam őket, és úgy raktam fel főni, mint ahogy a pörköltet szoktuk!!!


Miért: a gombából is szoktak pörköltet, az is zöldségféle, + a tojásból is csinálunk esetenként pörköltet, szóval az a kategória, amelyre azt mondom, hogy: egyszer-egyszer (= egy évben 2x) meg lehet enni!

3437. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3435. - 7e137d638c)
2014. aug. 10. 16:15
Szia inga! Jól felkéne turnbózni a fantáziámat, hogy a kockázott tököt pörinek nézzem.....de hát lehetetlen.....nincs:)))
3436. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3434. - D1zsúlika)
2014. aug. 10. 16:13
Szia! Nemettem meg a csontokat:)) Fogaim gyengék hozzá...hanem egy kicsit? falánk voltam....azt a technikát alkalmaztam, hogy nincs az a szekér, amire még neférne, és jól megfizettem a mohoságomért...de ma mértékletes leszek....
2014. aug. 10. 15:24
Csak felkockáztam a tököt, és mintha a húsból készült pörkölt lenne...
2014. aug. 10. 15:10

Sziasztok, nagyon szép, kellemes vasárnapot Nektek!


A hozzánk közelebb eső tópartjára szerettünk volna mi is eljutni ebéd után, de mire indultunk volna, megérkezett a vihar szele.


Szívből kívánom, hogy mindenkinek úgy sikerüljön a napja, ahogy eltervezte.


Sajnálom Editkém, hogy a véletlen közbeszólt a terveiteknek, bízom benne, hogy most már lubickoltok, élvezitek a strandolást!

Bizonyára a gyerekeknek volt a legrosszabb, akik már fel voltak biztatva az útra.


Lia kedves, a tökpaprikás, az a lecsó, amiben kis tököt teszünk?!

Ha igen, akkor én is nagyon szeretem, szoktam tök helyett cukkinit használni. Rántva is szeretem őket.

Most fedeztem fel vénségemre, a padlizsán, valamint az avokádó krémet. Nagyon megszerettem.

Különösen az avokádó krémet, mert percek alatt megvan, pirítóssal szoktam enni.


Pipi kedves, érezzétek jól magatokat a "tesóéknál".

Jól érezted magad a koncerten, hogy sikerült, nagy sikere volt "Rózsinak"?! Jaj én már olyan régen voltam ilyen helyen!


Snauci kedves, egész éjjel gondolkoztam, hogy miért fájt a hasad tegnap???!!!

Rájöttem! Vagy nem?! Vagy nemigen?!

Szóval, az lehetett a probléma, hogy olyan jó ízűen ehetted a körömpörit, hogy elfelejtetted kiköpni a csontokat! De nem Te vagy a hibás, hanem mi, mert elfelejtettük megírni Neked, hogy tessék kiköpni! :):)


Kívánom, hogy Mildinek is olyan szép napja legyen, hogy jó kedvvel kezdhessen majd holnap a "dolgozóban". :)


Megyek egy pár kört kerékpárral, de majd becsöngetek ide is még!


Addig is jó legyetek! Vagy ne! :)

3433. 7e137d638c (válaszként erre: 3432. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 10. 14:22

Jó reggelt neked is!

Látom felétek is meleg van. Ezek szerint meleg a melóhelyen az éjjel, meleg van/volt otthon. Persze, hogy ilyen időben még a lefüggönyözött lakásban sem úgy pihen az ember.

Végy egy kis frissítő zuhanyt, az talán helyreráz egy kicsit! Jó hideg aluttej, vagy valami hasonló, mielőtt a fincsi vasárnapi ebédnek nekiülsz.!!

2014. aug. 10. 14:05
Jóreggelt! Most ébredtem... hosszu volt az éj, inkább hagyjuk.... remélem a többi emberségesebb lesz...szörnyü, ha vki nemakar dolgozni a gépén, mire képes:((ehetnék....ihatnék....
3431. 7e137d638c (válaszként erre: 3430. - Pipi57)
2014. aug. 10. 09:58
Oké! Szép napot nektek!
3430. Pipi57 (válaszként erre: 3429. - 7e137d638c)
2014. aug. 10. 09:48

Látod ,sokszor én is igy gondolkodom,pláne hogy dolgozok is.

Most meg kimegyünk délelőtt a temetőbe ,ebéd után egy kis pihi ,mert reggel 6 óta talpon vagyok...

Utána meg megyünk....

Majd estefelé leszek....

3429. 7e137d638c (válaszként erre: 3428. - Pipi57)
2014. aug. 10. 09:33

Jó lesz az a bográcsozás, abban még a síma paprikás krumplinak, vagy a pásztor-tarhonyának, paraszt tarhonyának (= ki-ki melyiket szereti!) is más az íze, különösen ha van hozzá behűtött kovászos uborka!


Most én sem csinálok nagy ebédet, egyszerűen ebben a melegben nekem sem kell.

Lesz egy adat tökpaprikás + petrezselymes rizst csinálok mellé (az még önmagában is jó).

Meg gondoltam egy jénai rakott krumplit, és akkor már 3 napig a konyhának tájékára sem megyek! :)))

3428. Pipi57
2014. aug. 10. 09:02

Hellóka!


Piac ,bolt meg volt,irány a munka.

Inga jó volt Demjén ,mert a számait szeretem,Nagyon tönkre van ez a Rózsi,piás volt alig tudott beszélni,ugyment le a dobogóról, hogy támaszkodott az oszlopba.

Szánalmas amugy, hogy képes igy kiállni emberek elé.

Nem nagy kaját csinálok,mert délután a hugoméknál bográcsozás lesz,nem tudom mit csinálnak, majd ott derül ki.

Mindenesetre rántott csirkemellet és rizibizit csinálok, most csak csemege ubival,mert vettem dinnyét is az a hűtőbe ...leves meg nem hiányzik ,mert meleg van....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook