Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa klub - amely nyitott mindenki számára fórum

Hoxa klub - amely nyitott mindenki számára (beszélgetős fórum)


3517. rozsavölgyi (válaszként erre: 3515. - 7e137d638c)
2014. aug. 12. 15:14

Reggel viszi a parom fel 7-kor es en megyek erte 15 orakor!!

Hat az elsönap nem akar ottmaradni de fel ora mulva mar jatszik:)))

Ja ket het es kezd, a nagyok 3 het mulva suliba!!!

Igen ablakot kell pucolnom, de a zozotol nem lehet, mert ö is jön a letrara utannam:(((

Majd megcsinalom!!!

A besamellt meg majd gyakorolom, de tejszinest lehet hogy kipróbálom:))))Köszike

3516. 7e137d638c (válaszként erre: 3514. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 12. 15:03

Én meg még egyszer sem!

Nálam tejföl + sajt, és nekem az már tökéletes! :))

3515. 7e137d638c (válaszként erre: 3513. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 12. 15:02

A böliben egész napos, vagy csak félnapos lesz?

Egyébként szeret oda járni, várja már, vagy ismét majd először szoknia kell???

Persze, ha fél napos, akkor is az alatt az idő alatt biztosan többre haladsz majd a házi-munkáddal. Addig még van kb. 2 hét, használjátok ki az együttlétre.

Tudod, a házimunka (nagytakarítás, hasonlók) az megvár!

2014. aug. 12. 14:59

Ja en 1 szer akartam besamell martast csinalni de nem lett jó:((((

Nem tudom, hogy mit rontottam el rajta, benne!

3513. rozsavölgyi (válaszként erre: 3512. - 7e137d638c)
2014. aug. 12. 14:56

Igen elolvastam mar, es ki is irtam!!!!

En lehet, hogy tejszínt öntök ra es ugy reszelt sajtot!!

Hat pihenni csak akkor ha a zolikat altatom!!

Utanna kijövök a szobabol, felmosni mosogatni stb.

De ne tud meg mire szokott ra most kb 2 hete, ha kimegyek kb 15 perc es kirohan a szobábil es huz vissza, vissza megyek vele es ha megint kiarok menni pattan a parketta es kiabal utanbam, hogy anya!!

Ugy hogy most szinte semmit sem tudok csinalni.

Majd aug.25-en hetfön kezdi a bölit, akkor majd jobb lesz!!

3512. 7e137d638c (válaszként erre: 3511. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 12. 14:45

Te is tüsténkedsz egész nap!

Csodállak, hogyan bírod ezt fizikailag. Tudom, hogy amit az ember a családért csinál, az adja az erőt hozzá, de ahogy látom, nem sok időd van pihenni!


Olvasd el amit lentebb írtam a töltött-rántott kelkáp-ról. Ha a sütőbe bedugott módszert kipróbálod, az lehet, hogy kevesebb munkával jár!

De ha nyakon öntöd tejföllel + reszelt sajttal, úgy sem lehet rossz, és egyszerre megsütötted az összeset!

3511. rozsavölgyi (válaszként erre: 3509. - 7e137d638c)
2014. aug. 12. 14:39

Szia Inga!!!

Akkor Te is inteztel ma sok mindent!!!

Nalunk van mindenfele dinnye(penz kell es ennyi)en gömbölyűt hoztam, tegnap a fiam anyuektol hozott öszibarit:)))ugy, hogy most 2 fajta gyümi van , ja meg a kertbe szilva:)))

Hat s tojas nálatok draga mint minden!!!

De hetvegen megyünk anyuekhoz, mert segiteni kell a krumplit felszedni es akkor hozok tojást is, addig tojnak a tyúkok:)))

A rantot cukkini es padlizsan mar fele elfogyott, pedig 2 óran at sütöttem!!

Csillagtököt meg tojassal megcsinalom a paromnak holnap elviszi meloba!!!

3510. rozsavölgyi (válaszként erre: 3508. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 12. 14:32

Egeszsegedre !!cecen mennyi a dinnye???

Ott biztos jo dinnyek vannak!!!

Igen mar minden kesz!!

Anyunak is van 15 tyuk, de most a tojasbol tesztat keszitett(levesbe, turostesztahoz stb)

Hat a kis cdibek nagyon arik lehetnek, anyunal is voltak egyszercsak a tyúkanyó elöjött a pici csibékkel!!nnagyon edessek!!

Vigyazz az uton, mert meleg van es ilyenkor figyelmetlenek az emberek:(((

2014. aug. 12. 14:03

Szevasztok, szép napot mindenkinek!

Megjártam d.e. én is a zöldségest, és a boltot.

Vennem kellett kis elemet a tv távirányítóba. Nem olyan régen vettem bele, a korábbi kb. 3 évig bírta. Aztán ahogy a szakik mondják: kicserélték nálam a "beltéri egységet", ami a lakásba behozza az internetet, és ahhoz másik távirányítót adtak, a régit (az új elemekkel) el is vitték. Persze ezekbe nem az átlagos elem kell, hanem egy kicsit vékonyabb. No jó!


Venni akartam én is dinnyét, ahogy írtátok, de az a Zeppelin-dinnye nekem nem tetszik, a kerek meg nem volt. Hoztam kb. fél kg-nyi szilvát, de nem igazán tudom, hogy éhes vagyok-e rá, de valami gyümi legyen már itthon.

Meg vettem 2 cső kukoricát is, majd vacsira megfőzöm:)))


Tojás? Attól függ nálatok mennyiért adják egyébként. Nálunk az olcsóbb (és kisebb) 35/db, a normál 42. De itt nálunk a dinnye is 150, a lecsópaprika is 150, 200-ért vettem a szilvát. Szóval más vidék, más árak, más élet...


Ilyen rántott karfiol, kelkáposzta, cukkini, patiszon, fehértök hasonlókat én is szoktam.


Most mondja a zöldséges: kelkáp-ot levelekre szedi, a vastag eret levágja róla, egy kicsit sós vízben megfuttatja egy pillanatra, majd sajtot, valami sonkaszeletet (hasonlót) rak bele, feltekeri, panírozza, és süti/vagy tepsibe rakja a kis töltött leveleket, nyakon önti valami besamell mártás, hasonlóval, be a sütőbe... nyam-nyam, ki kellene próbálni!!!!

3508. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3507. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 12. 13:49
Jól bekajáztam... most megyek cecére dinnyéért, meg vizért... van ott egy isteni forrás. azért rántsd ki a csirkecombot is... biztos ami biztos ami biztos...Nekem tojnak a saját tyúkjaim, nincsrá gondom... küldjek párat:))??Igazi házi . buzán nevelt...most kelt ki 21 kiscsibe , ők az utánpotlás...
3507. rozsavölgyi (válaszként erre: 3506. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 12. 12:31

Szia Snauci!!

Egeszsegedre a rakottkaposzta!!

En görögdinnyét vettem!!

Most meg kesz a rantott padlizsan es cukkini!!

2014. aug. 12. 12:11
Jóreggelt! Délben ébredtem...eszegetek egykis rakottkáposztát... utána veszek egykis sárgadinnyét nyam nyam...elfáradtak tegnap a kezeim...fáj.. nehéz munka volt...éhes vagyok...sosem végzek, mint a szemetes..:))
2014. aug. 12. 11:30

Voltam a piacon a zolikaval!!

Vettünk dinnyét 89.-ft kiloja jo edes mar evett belöle csak meleg:))))

Nem baj mar a hütöbe van!!!

Tojast is kelett vennem mert anyu most nem tudott küldeni!!!

31.-ft vettem nem tudom, hogy draga e vagy nem, mert nem szoktam venni:(((

Mar meleg van itt:(((szaradnak a ruhak az erkelyen!!

3504. rozsavölgyi (válaszként erre: 3503. - Ca43169457)
2014. aug. 12. 09:33

Szia Mildi!!!

Te mi jot ebédelsz??biztos finomat:))))

Ja es keves munkat:((((

2014. aug. 12. 08:40
Sziasztok ismét. Itt nem esett az eső, kellemes hűvös idő van. Egy dolgos munkanapnak nézek elébe. Jókat főztök megint! Már korog a gyomrom. :-)
2014. aug. 12. 07:55
Tegnap nálunk nem fújt, ma mozog egy kicsit a levegő. Azt hiszem, most már le is megyek, kerülök egyet, mert azért a napocska is süt ám, azért hogy van egy kicsi szél, attól még felmelegszik az idő.
3501. rozsavölgyi (válaszként erre: 3500. - 7e137d638c)
2014. aug. 12. 07:17

Szia Inga!!

Tegnap nagyon meleg volt, de nalunk legalabb fujdogált a szel:))))

Esö nuku:((((

Mar süt a nap!!!nekem is nennem kell a piacra dinnyét venni!!!zolikaval megyek majd le!!!

2014. aug. 12. 07:11

Szervusztok!

Jó reggelt mindenkinek, talán jobb lesz ma valamivel az idő, mint tegnap. Egy kicsit mozog a levegő, tagnap még a levél sem rezdült.

Egy kicsit később így el is megyek kerülni egyet, mert ha jól emlékszem valamikor pénteken voltam lent utoljára. (Persze a kukát levittem, de hát az csak annyi!)

Nekem még ma sem kell főzni, van még, talán még holnapra is futja!

3499. rozsavölgyi (válaszként erre: 3498. - Pipi57)
2014. aug. 12. 07:11

Szia Pipi!!

Jo munkat es keveset:))))

Hat nalunk sajna nem volt esö locsolnom kellett tegnap este is!!!

Szep napot!!!

3498. Pipi57
2014. aug. 12. 07:07

Sziasztok!Szép napot Nektek!


Itt az este volt egy jó kis esőhála,már több napja nem esett....

Most olyan jó friss a levegő,de tegnap nagyon meleg volt...

Most megyek mindjárt a dolgozóba,kemény nap lesz...

További minden szépet Nektek.!

2014. aug. 12. 07:05

Ma ebedre rantott badlizsan es rantott cukkini lesz, meg hus leves, de szerintem a zöldseg melle meg rantok egy kis csirke combot is:))))

Tegnap hozott a fiam az anyukamtol padlizsánt!!!!

Szeretjük nagyon!!!

2014. aug. 12. 06:03

Jo reggelt!!!

Esö az este nem volt, de mist eleg jo idö fav 17 fok.

Legyen olyan a napotok amilyennek szeretnetek!!

3495. ca43169457 (válaszként erre: 3491. - D1zsúlika)
2014. aug. 12. 06:00
Jó reggelt Mindenkinek! Dzsúlika! Itt pesten tegnap nagyon meleg volt. 34 fokra ugrott fel a hőmérő...
2014. aug. 11. 21:38

Hat en most elteszem magam holnapra!!

Sziasztok

Jóejszakát:)))

2014. aug. 11. 21:05

Sziasztok!!!

Na haza jött a nagyfiam 19 orara ert tatabányára!!

Szegeny sokat kelkett neki varni!!!

De ügyes volt egyedül!!!

Most fürdés es alvás:))))

A kertbe is voltunk ledzedtem a parit, es paprikat!

Szép estét Mindenkinek

3492. D1zsúlika (válaszként erre: 3460. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 11. 18:35

Jól értem "snauci", (szia!), a munkahelyeden nem hagynak aludni?! Igazad van, tényleg szégyentelenek,

nem szép tőlük! :)

Tessék azonnal másik munkahelyet keresni! :))))))))

2014. aug. 11. 18:30

Sziasztok!


Most értem haza Budapestről. Jól elment az idő, azt hittem kora délután érkezem, de Budapest és Vác között, állandóan késnek a vonatok! Ok pedig mindig van! :)


Visszaolvastam, és látom mozgalmas élet zajlik reggel óta, kinek így, kinek úgy.


Gondolom, hét-nyolc óra körül rendeződnek a sorok, és tudtok idejönni?! :)


Addig is üdvözlök Mindenkit!

3490. Pipi57
2014. aug. 11. 18:28

Sziasztok!


Látom mindenki jól van,jól telt a napja....

Én még nem fejeztem be a munkát, még a második fuvar fát hasogatjuk és hordjuk be a helyére,de ma nem lesz még kész ,mert nem bírjuk...de megvár, ugy hogy majd meglesz folyamatosan.....

Nekem holnap ismét dolgoznom kell,még meg jó kis nap lesz,mert jön a nyugdíj,fizetések ,és az ilyen hét elég kemény....

3489. 7e137d638c (válaszként erre: 3488. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 11. 18:02
Még valamikor réges-régen volt olyan év, hogy a tavaszi tiszai árvíz levonulása után repülőről megszórták a Tisza árterét, meg a határban az erősen belvizes részeket = a szúnyogok bejöttek a városba! Van ám eszük azoknak is, és a túlélési ösztön bennük is legalább olyan erős, mint bármelyik másik élőlényben!
3488. rozsavölgyi (válaszként erre: 3486. - 7e137d638c)
2014. aug. 11. 17:25

Vauu, nekem 0 pozitiv, es a lanyomé 7!:)))

De nemgyözöm venni a fenistil kremet es a szonyog riasztot!!!de a szunyog riaszto nem hasznal pedig, jo minösegüt veszek:)))

Pedig a repülöröl szortak lattuk!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook