Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa klub - amely nyitott mindenki számára fórum

Hoxa klub - amely nyitott mindenki számára (beszélgetős fórum)


2014. aug. 8. 13:38
Most végeztem a fünyirással.. szuper lett az árokpartot.és azudvart is rendbe tettem...most én is ebéd, van még egykis bableves...meg sült krumpli lesz, sült hekkel...elég jokis hal..utána barkácsolgatok...javitgatok ezt azt-..de jó is a szabi...kerestek a melóhelyről, de nemvettem fel:))
2014. aug. 8. 12:08
Szia Inga, egészsegedre az ebéd es jo sziesztázást:)
3335. rozsavölgyi (válaszként erre: 3332. - 7e137d638c)
2014. aug. 8. 12:06

Igen a sogorom jo fej, szeretem!!!

Imad itt enni nalunk, es tudod jo latni hogy jóizüen megeszi:))))a hugom nem tud fözni csak ilyen zacskos vackokat:((((andras a sogorom meg jo etkü es szeret is enni esvtud is:)))

Gyepfocizik es oda kell a kaloria!!!


Hat sajnos nalunk fagyasztani nem kell semmit, mert minden elfogy:((

A babfözi kesz, a 2 nagy eszi mar:)))

2014. aug. 8. 12:05
Most kikapcs, a déli híreket a rádióban akarom meghallgatni. Most erősen érdekel, mit csinálnak ott Putyinék körül, már az egész világ a gazdasági megtorlás = világ-méretű gazdasági-válság-hatást emlegetik! (((:
3333. 7e137d638c (válaszként erre: 3331. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 8. 12:03
Ez elvileg piros-belű dinnyének indult, igaz, hogy nem volt az az igazi piros, inkább csak erősen rózsaszín, nem éheztem meg rá! Vettem barackot!
3332. 7e137d638c (válaszként erre: 3328. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 8. 12:02

Ezek szerint valami hasonló érték-rendje van a sógorodnak is, bár nem beszéltünk össze!!

Mondd neki, ha még egyszer másodosztályúnak nevezi a főztödet, akkor nálad legközelebb az "Otthon" kávé minőségű kaját kapja = egyen otthon!!! :)))


Egyébként a levesben a karfiol nem esett össze, és annak az íze is még csak-csak, inkább a benne levő (mert én szoktam) krumplin éreztem inkább, hogy fagyasztva volt. Persze, ha legközelebb is így járok, hogy sokat főzök, minden további nélkül lefagyasztom!

3331. rozsavölgyi (válaszként erre: 3330. - 7e137d638c)
2014. aug. 8. 12:01

Igen söt ilyen van meg sarga belübe is!!

En vettem par napja olyan dinnyeþ, ami kivülröl zöld csikos es belül sarga, a lanyom akart ilyet enni.na mondom veszek meg soha nem ettünk, erre a parom meg mi van eretlen dinnyét vettél??

Neki maskor a piros belüt vegyem ne ujitsak:(((

Pedig az is édes volt:)))

2014. aug. 8. 11:58

Erről jut eszembe, a zöldségesnél láttam olyan görögdinnyét, ami olyan hosszú-hengeres formájú volt, hasonló mint Zeppelin léghajója.

Kb. 50-60 cm hosszú, 30 cm átmérővel, zöld, csíkos, mint a hagyományos görögdinnye. Volt ott belőle felvágva is, eléggé vastag hajú volt.

Ti láttatok már ilyet????

2014. aug. 8. 11:39

Ja vettem a piacon dinnyét, nagyon fincsi édes,es 80 .-ft volt kilója:))))

A zolika mar a negyedét meg is ette!!!

3328. rozsavölgyi (válaszként erre: 3327. - 7e137d638c)
2014. aug. 8. 11:37

En meg karfiol levest soha sem fagyasztottam le:((

Nem esett össze a karfiol??

Amugy milyen lett???

A hugom ferje, ha itt eszik nalunk mindig azt mondja, ha befejeztük a kajásált edit eleg jo volt!

Azt mondta, hogy azért nem mondja higy edit finom lett mert akkor elbiznám magam:))))

Na jonfej a sogorom mi???imádom:))

2014. aug. 8. 11:33

Szóval a fagyóból kivett karfiol-leves nálam az "egyszer-egyszer meg lehet enni" kategóriába került.


Nálam a kaják besorolása:

1. finom, tökéletes

2. egész jó

3. egyszer-egyszer meg lehet enni (=egy év alatt max. 2x!)

4. felejtős (soha többet eszembe ne jusson!)


Maradt még belőle egy tányérkával holnapra is!

2014. aug. 8. 11:08

Sziasztok :)))

Nem tarkabab, jo a csontoknak!!!

En nem szeretem erösen csak a bence es a parom!

Fini pulyka kolbit vettem mar sütöm is!!!

3325. 7e137d638c (válaszként erre: 3323. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 8. 10:40

Szevasztok!

Ez zöldbab, vagy tarkabab?

Persze mindkettő finom, csak a zöldbab-főzibe nehezen tudom elképzelni a chilit!

Attól az még lehet finom! :)))

3324. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3323. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 8. 10:31
Szia! Jó döntés! Aki a babot szereti , rossz ember nemlehet.....
3323. rozsavölgyi (válaszként erre: 3322. - 7e137d638c)
2014. aug. 8. 10:26

Szia Inga!!!

Ugy döntöttem, hogy babfözi lesz sült kolbásszal!!

Fele babfözibe teszek chilit!!

3322. 7e137d638c (válaszként erre: 3321. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 8. 10:11

Kivettem a fagyóból a múltkor betett karfiol-levest! Beszéltünk róla, próba-evés lesz ma belőle! Hoztam főzni való kukoricát is, nálam ma kb. ez lesz az ebéd!


Hoztam haza túrót-tejfölt: ötlet ma Pipi készített túrógombócot, ha nem ma, holnapra nekem is jó lesz.


De főzhetsz lecsót, vagy rakott babot (egy kis darált hússal)

Zöldbableves + fasírozott

Szólj, mid van otthon alapanyag, és sorolok még. Ötletem az mindig van!

2014. aug. 8. 08:56

Latom mindenkinek van dolga!!

En is mosok es vasalok, közbe meg jar az agyam, hogy mit fözzek!!!

Meg mindig nem tudom:((

3320. 7e137d638c (válaszként erre: 3316. - Pipi57)
2014. aug. 8. 08:22

Mondom én már régen, hogy van telepátia!

Én is azon gondolkodtam, hogy régen volt már túrógombóc és vásárolni kellene már hozzá egy csomag túrót! :)))


No most már azt hiszem gép kikapcs, és valóban elindulok bevás, mert megy az idő, és ma még valamit főzni is kellene. Jó lenne, már tegnap sem volt itthon semmi tisztességes kaja, csak ürítettem a hűtőt.

Ilyenkor mondom, ha betévedne egy légy, a nagy ürességben, magányban depressziós lenne! :)))

3319. ca43169457 (válaszként erre: 3317. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 8. 08:15
Jó reggelt neked is Rózsavölgyi. Ingának leírtam a tegnapomat, de mindenkinek szól. Pipinek is. Nincs jó kedvem. :-(
3318. ca43169457 (válaszként erre: 3315. - 7e137d638c)
2014. aug. 8. 08:14
Jó reggelt Inga! tegnap megnéztünk egy kiadó lakást, kicsi volt, nem jött be. :-( Szomorú vagyok. Pedig a környék nagyon jó lett volna, meg a lakás felszereltsége is. Ha hiszed, ha nem a 32 m2-ert kisebbnek éreztem, mint az én 25 m2-emet. :-( A fürdőszobán kívül nem volt benne egy ajtó, amit be lehetett volna csukni. Amerikai konyha + nappali, egy embernek tökéletes, de azért két embernek időnként tudni kell kicsit szeparálódni is. :-(
2014. aug. 8. 07:34

Sziasztok Mildi, Inga es Pipi!!

Na mar mindenki teszi a dolgát:)))

Pipi Te hagyon ügyes voltal, hogy mar kesz az ebéd:)

En meg ki sem talaltam:(((

Inga neked jo vasarlást:)))

Mildi neked pedig jo munkat es keveset!!!

En most megyek a zolikaval a boltba, a nagyok meg alszanak:))(

3316. Pipi57
2014. aug. 8. 07:29

Sziasztok!Szép napot Nektek!


Itt a zengés ,villámlás ellenére sem volt eső megint.A fene egye meg.....

Locsolhatok ezerrel,pedig most is borongós az idő..

Én túrógombócot csináltam és lebbencslevest főztem most reggel,most pedig megyek.....

Sziasztok további szépeket Nektek!

2014. aug. 8. 07:27

Szevasztok!

Jó reggelt mindenkinek!

Itt ismét csak borult, egy kicsit hűvöskés is egy kicsit fülledt is a levegő, szóval ha akar rögtön eshet-szakadhat az eső, de ha úgy dönt, ... szóval ez a legrosszabb.


Olvastalak titeket, nagyon szorgosak vagytok, és ügyesek.


Snauci!

A magasságodhoz képest valóban van rajtad egy 15-20 kg többlet, de ha nem érzed a hátrányát, nem zavar a minden-napokban... esetleg egy kicsit ha tudod, visszább-fogni a kenyér-féléket, vagy az esti vacsit egy kicsit megkurtítani. Persze annak nincs értelme, ha ezt megteszed, és ideig-óráig tartod, mert utána duplán jön vissza.

Az biztos, hogy fizikai munkavégzés mellett ez az egész másként van. Én magam ülőmunka mellett nagyon jól el voltam a 10-12 kg plusszal, csak amikor még melléjött még 20 kg... !


Most még olvasgatok egy kicsit, megnézem, hogy a fogyós-fórumon mi történt az este, utána elmegyek bevásárolni addig, amíg valóban el nem kezd esni, mert akkor ahogy nézem, órákig meg sem áll!

2014. aug. 8. 06:26
Jó reggelt Mindenkinek! :-)
2014. aug. 8. 06:12

Jo reggelt!!

Na hal istennek pentek:)))

Ma du.fodraszhoz megyünk a lanyommal!!!

A kertbe rend van, tegnap vegeztem a fünyirással is:)))

De ma megint föznöm kell:)))a kecsó maradékot tegnap felettek a gyerekek, a megmaradt tocsit ma a parom elviszi!!

Leves a paradicsom leves lesz!!!majd a többit kitalalom:))))

Szep napot:))))

2014. aug. 7. 22:05
Vigyázzatok magatokra, jó éjszakát Mindenkinek! :)
2014. aug. 7. 22:02
Már ugylátszik egyedül maradtam...jöhetne hozzám is az álommanó:))nemvagyok álmos..
3310. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3309. - Pipi57)
2014. aug. 7. 21:51
Jó éjszakát...és pihenést.. holnap még van aki dolgozik. péntek.a hét legszebb napja.
3309. Pipi57
2014. aug. 7. 21:43
Sziasztok!Szép álmokat,jó éjszakát Mindenkinek!
3308. Pipi57 (válaszként erre: 3307. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 7. 21:34

Persze ez általános jelenség a cigiről leszokóknál..

Hála én nem tudom milyen ,mert én sosem szívtam...

A súly meg nem probléma ,ha nem okoz gondot.

Mindenkinél máshol rakódik le a többlet...

Te is például sokat dolgozol ,éhen azt nem lehet,ráadásul utána folytatod az otthoni munkát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook