Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa klub - amely nyitott mindenki számára fórum

Hoxa klub - amely nyitott mindenki számára (beszélgetős fórum)


3307. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3306. - Pipi57)
2014. aug. 7. 21:30
PECH... nálunk meg reggel esett napközben nem, de ujra beborult...eszembe sincs fogyózni...jó vagyok én igy..182cm , és 102 kg vagyok, de érdekes nemigen a pocakom, hanem a karom, vállam erősödött meg....ez a cigi leszokás miatt van.. ugyhogy tudom az okát...
3306. Pipi57 (válaszként erre: 3305. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 7. 21:25

Szia!


A fogyókúrához Ingától kérjél tanácsot,abban Ő profi....

Képzeld már mióta zeng ,villámlik csak nem akar esni....

3305. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3302. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 7. 21:23
Szia . mi is voltunk a penibe, olcso volt a paprika...ma nemdolgoztam semmit, még a füvet sem vágtam le..egész nap uton voltunk:)) délután meg egy kicsit rendbetettem az ólakat, legeltettem a mekiket, különösen finom füveket etettem velük...nagyon szeretik a buzavirágot...meg a kamillát..jóléreztem magam egy kicsit...nemtulrég értünk haza.. vettünk hamburgerzsemlét, meg hust bele, zőldség van itthon, uborka ez az.. utána tej... ma sem kezdtem meg a fogyókurát, bevallom...
3304. Pipi57 (válaszként erre: 3303. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 7. 20:48

Szia!



Jó sokáig voltál Te is kint,de legalább meglett.

Én is igy vagyok vele,amit eltervezek azt végre is hajtom....

Most kezd zengeni az ég,nem tudom hogy kapunk e végre egy kis esőt?

2014. aug. 7. 20:45
Megyek fürdeni!!majd jelentkezek meg!!!
2014. aug. 7. 20:35

Sziasztok megjöttem!!

Most ertünk be a kertböl, füvet vagtam:))))

Most vacsi volt, nekem nem most elmosogattam!!

Holnap reggel ujbol megyek a pennybe, veszek megint mosoport!!!

Itt megint meleg van!!

3301. Pipi57
2014. aug. 7. 19:43

Sziasztok Mindenkinek!


Csak befutok lassan én is.Dolgoztam is Pennybe Lidlbe voltunk,aztán kint a vikenden is ,most jöttünk haza.Jól elfáradtam.

Elmondanám nektek, hogy itt még mindig nem volt eső,egész nap borongott,de nem esett....

Ugyhogy ma még locsolok is ....

Ti látom főztök,tornáztok....

Hát én a tornával ugy vagyok, hogy dolgozom én eleget,örülök ha leülhetek és pihenhetek...

3300. D1zsúlika (válaszként erre: 3298. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 19:25

Inga Kedves, köszönöm szépen a felvilágosítást!

Csuda jókat nevettem, olyan kedvesen magyaráztál

az öreg nyanyának (azaz nekem), hogy mosolyt csaltál az arcomba.

Igazad van, tájegységenként vannak sokféle elnevezések, ragozások miegymások. Például van aki szereti a "karalábot", "karalábat", vagy "karalábét"! :):)


Megjegyeztem a buggyantott tojás levest is, most már tudom, hogy én voltam a "buggyant"! :)


Én is úgy készítem az ételt, mint Te, csak sokszor egy hétre előre. Tudod miért?! Mert akkor egész héten "úrinő lehetek!" :)

És mehetek "shoppingolni", mint a "nagylányok".

Miért, az idős, kicsi nő nem járhat ilyen helyre, csak a fiatalok vagy a celebek?!

Lehet, hogy kedves fórumtársunk "snauci" is, ilyen helyeken élvezkedik ma, a szabadnapján, kis családjával?! :)

Pipi Kedves, Te pedig ne dolgozz annyit a kertben, várunk itt! Kényeztesd inkább magad egy kicsit! :)


Mildikém, remélem volt nálad ma ernyő! :)

Kardinális érdeklődéssel követem örömanya ruhád sorsát! :)


Még egyszer jövök, ha nem baj?!

2014. aug. 7. 19:15

Megjött az ügyeletes eső ismét. Dörög, bár még nem villámlik. Nem tudom, hogy honnét indul ilyenkor este, és hova siet, de napok óta ilyenkor ér ide!


Van itt valaki?

3298. 7e137d638c (válaszként erre: 3297. - D1zsúlika)
2014. aug. 7. 18:46

Szia-szia!

Aranyos vagy!

Igen, a tócsi-tócsni-röszli-lapcsánka = ezer neve, és még több variációja van, ki hogyan ismeri, szereti. Tudod a mi nagyink még csak a főtt krumplit megtörték, tojással liszttel-sóval-borssal-fokhagymával gyúrták össze olyan nokedlisűrűségű tészta-félére. Serpenyőben sütjük. Ma már van, aki nyers krumplit reszel, mások fehér káposztát reszelnek bele, sőt ismerek aki karalábot....


Nem buggyant, hanem buggyantott tojás-leves:

Rántott levesalap = törtpaprikásan felengedve, bele 1-2 szem nyers krumpli, valamennyi karikára szelt répa-gyökér, fokhagyma, babérlevél, esetleg kis köménymag, és én 1 tojást bögrében felverve, azt csurgatom bele. Amikor az már megfőtt, azok után annyi egész tojást ütök bele, ahány főre (vagy ahány tányérra, evésre) főzöl, egy pár perc forrás után fakanállal óvatosan meg kell mozgatni ezeket a tojásokat. Leül a fazék aljára, és hiába fő meg, nem fog tudni feljönni a leves tetejére.


Tudod én is általában úgy főzök, hogy minimum 2 napra való ebéd legyen, annyira keveset nem tudok főzni, ami egyszerre elfogyna, másrészt ahogy mondod: főztem már életemben én is eleget, főzzön most már más is!! :))) Ez tetszik.

Meg tudod, a fiatal-asszonyok a családnak (férj, gyerekek) főz elsősorban, és nem saját magának.

De szerintem ez is így van rendben!

Majd jönnek ha már a család jólakott, a kicsik lefeküdtek, ....


Valahol már itt van snauci is, Pipit még most délután nem láttam, persze meglehet, hogy csak én nem figyeltem elég jól.

Olvasgassál, nézelődjél, majd alkalmanként be-benézek még én is ide!

2014. aug. 7. 17:54

Sziasztok "Mindenki"!


Jelentkezem, jelentkezem!

Jaj, de aranyosak vagytok, hogy reggel hiányoltatok!

Igen, írtam, hogy éjjeli bagoly vagyok, és reggel nem kelek korán.

Úgy gondolom, hosszú évtizedeken keresztül eleget keltem korán, bumliztam vidékről a fővárosba.

Most már ráérek, és áttértem, megszoktam a fenti életvitelt.


Visszaolvasva látom, hogy milyen ügyesek vagytok, korán reggel már kész az ebéd, a bevásárlás.


Ha átmegyek meteorológusba, akkor jelentem, itt, a főváros környékén, mint Mildi is írta, esős, borús az idő a mai nap folyamán. Most, este felé kezdett jó idő lenni.

A hangulatom olyan volt egész nap, mint az idő.

Most, hogy "világosodik", vidámabb az idő, már nem akarom, hogy jobb kedvem legyen! :):)


Én is szeretek főzni, sütni, csak már a lelkesedésem nem a régi, főztem már eleget, főzzön most már más is elvet vallom! :)


Azt azonban én sem tudom, hogy mi az a tócsi?! Vagy tócsni?! Esetleg ez a "lapcsánka?!"


Azt sem tudom, mi az a "buggyant" leves?!

A tojás leves esetleg?

Nekem ami buggyant, az a romlott.

Vagy a memóriám romlott?! :)

Köszönöm, ha felvilágosítotok, legalább nem halok meg bután! :)


További nagyon kellemes estét kívánok!

2014. aug. 7. 17:32

Heló-heló!

Van itt valaki? Vagy egyedül maradtam?

3295. 7e137d638c (válaszként erre: 3294. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 7. 16:55
Oké, jó munkát, majd jöttök!
2014. aug. 7. 16:54
Most lelepek egy kicsit mwgyek a kertbe!!
3293. rozsavölgyi (válaszként erre: 3292. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 16:28

Persze, hogy volt ertelme nehogymar ilyenek uraljak a forumot!!!:(((

Nem baj ha magam ellen forditottam öket, nekem vannak igaz barataim es azok a legfontosabbak!!

Es itt ebbe a forumba jol erzem magam es ez a lenyeg!:)))

Szerintem tenni nem fogsz tudni semmit, sajnos vannak es lesznek ilyen emberek:((

MEg JÓ, HOGY NEM VAGYUNK EGYFORMAK!!!

2014. aug. 7. 16:23

Hát igen!

De nem tudom, van-e, volt-e értelme valójában, vagy csak maguk ellen fordítottad őket?

Mindenesetre ez a lépés még engem is meglepett, őszintén, ezt nem vártam (el) tőled!

Nem igazán tudom, mit lehet, mit kellene velük szemben lépni!

Majd nekiülök, és alaposan átolvasom a hoxa-szabályzatot, mert valahol egész biztosan le van írva!

3291. rozsavölgyi (válaszként erre: 3290. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 16:18
Na jol meg mondtam nekik mi??
2014. aug. 7. 16:16

Hát igen!

Vanessa, meg van még pár, akikkel egy követ fújnak, együtt járnak és csinálják a műsort. Szóval azt lenne jó tudni, hogyan lehet valakit egyáltalán kitiltani a hoxáról!

Ilyen "rugjunk bele, akárhol is jár!", "romboljuk szét, akármit csinál"! és tehetik büntetlenül!!!


És amikor kérem a többieket, hogy fogjunk össze az ilyenekkel szemben, jön a válasz, hogy ő inkább kimarad belőle....

2014. aug. 7. 16:10

Hat ez a nagypofaju vanessza!

Ez nem semmi!erre tudod mit irnak??

Lehet, hogy most letiltanak de kimondom!!

KI EZ A SZAR....?

Most neki miert kell beleszolni mindenbe??

Ez a masik forumba is volt???

3288. rozsavölgyi (válaszként erre: 3287. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 16:05

Mi a baj???

Mindjart elolvasom!!

2014. aug. 7. 15:57

Most olvasd el légyszi a fórumomat kb. a 68.-ik hozzászólástól!!!

Én nem tudom mit lehet tenni! Hoxa felé hogyan lehet jelezni, ha valaki ennyire szemét!!!

3286. rozsavölgyi (válaszként erre: 3285. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 15:38

Gondolom aki nem sokat beszél:)))

A parom szokta mondani, hogy ha sokat beszélek neki, hogy zene füleimnek ha csacsorászol:)))))

3285. 7e137d638c (válaszként erre: 3284. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 7. 15:05
Ismered a mondást, hogy ki az ideális feleség???
2014. aug. 7. 15:02

Sziasztok, aranyosak vagytok hogy érdeklödtök utannam, mar jol van a nyelvem!!

Szopogattam 1 jegkockat:)))

Csak tudjatok, reggel csinaltam lecsot mert a penbybe tudtam venni lecsopaprikat 1 kg 129.-ft-ert.a lanyom kitalalta, hogy neki lecsot csinaljak virslivel.na mostam lecsot csinaltam meg vasaltam is.meg neki alltam a tocsinak, itt volt a fiam haverja es öt is megakartam kinalni vele, mert mondta hogy szereti es regen evett!!

Na mondom gyorsan sütöm ahogy kisült hütöttem is!!

Az elsöt megkostoltam es meg nagyon meleg volt es megégette a nyelvem!;a bence meg a haverja nevetett, higy anya nem tud majd beszélni de jó hi hi:))

Hat ez történt!!

Tudjatok sokat akar a szarka, de nem birja a farka:(

3283. ca43169457 (válaszként erre: 3274. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 7. 14:31
Meggyógyult már a nyelved Rózsavölgyi? :-( Sajnálom, hogy így jártál.
3282. grizus (válaszként erre: 3281. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 14:12
Igen, én is tanultam ezt a fülcimpás dolgot, automatikusan ezt csinálom ilyenkor.(:
3281. 7e137d638c (válaszként erre: 3280. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 7. 14:09

Ez szerintem nem a hülyeség, hanem hogy, ugye azt tanultuk, hogy ha főzés, vasalás közben megégetjük az ujjunkat, akkor gyorsan fogjuk meg azzal az ujjunkkal a fülcimpánkat... nem tudom, hogyan, milyen tudományos alapon, de működik!


De hogy egy megégetett nyelvet hogyan lehetne kidugni annyira, hogy elérjük vele a fülcimpánkat...

... ahogy mondani szoktam, amikor látom, mekkorára tátják a szájukat azok, akik a több emeletes mekis kajákat eszik: Szóval nekem is nagy pofám van, no de ennyire????

3280. rozsavölgyi (válaszként erre: 3279. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 13:10

Igen van itthon mind kettö!!

De tudod aki hülye szenvedjen:(((

3279. 7e137d638c (válaszként erre: 3278. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 7. 12:05
Most jutott eszembe, ha van jégkockád, vagy esetleg fagyid????? Az jó rá!!
3278. rozsavölgyi (válaszként erre: 3276. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 12:02

Semmit, ittam ra hideg vizet!!

Maskor figyelek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook