Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Béres csepp jó immunerősítésre? fórum

Béres csepp jó immunerősítésre? (tudásbázis kérdés)


13. Léna055 (válaszként erre: 1. - 9e63bb23cd)
2011. okt. 3. 17:58
Igen, Béres csepp nagyon jó. Bár én még teában is érzem az ízét. Az étvágyat nálam növelte, de nem annyira jelentősen. Még a fejfájásaimat is csökkentette.
12. 9e63bb23cd (válaszként erre: 10. - Margozsodi)
2011. okt. 3. 17:37
Köszönöm!
2011. okt. 3. 17:36
Hatásos, de igen jó étvágyat is csinál ;)
10. margozsodi (válaszként erre: 1. - 9e63bb23cd)
2011. okt. 3. 17:35

Szia!Én nem vagyok a híve a mindenféle gyógyszereknek,vegyi anyagoknak és, ha lehet nagy ívben kerülöm.Sem magamnak,sem a gyermekemnek nem szívesen adok kémiai úton előállított anyagokat,csak ha nagyon muszáj.(bár itt meg kell jegyeznem,hogy gyermekem napi 5-ször kap gyógyszert az epilepsziájára,sajnos,épp emiatt próbálom mellőzni a gyógyikat.)

Szóval és minden ősszel elkezdek egy kúrát,amit két hét,egy hét váltással csinálok.A lényege,hogy kis (bébiételes vagy hasonló nagyságú)üveget kb a 3/4 -éig feltöltök mézzel.Majd kb 5 gerezd fokit megpucolok és vékony szeletekre vágom,hozzákeverem a mézhez.3-4 napig hagyom állni,hideg helyen,minden nap megkeverve.Majd az utolsó napon keverek bele két nagy csipet fahéjat.Napi 5 ml-t adok a kisfiamnak meg szoktam én is belőle bevenni.Nem olyan vészes az íze.Nem kell taglalnom,hogy mi mire jó,a mézet és a fokit mindenki ismeri és a fahéj vírusölő hatású.Két hétig naponta,majd egy hét kihagyás,utána újra két hét.Lekopogom,hogy a gyerekem nem szokott beteg lenni.Végül is nem akarlak lebeszélni semmiről,csak szerettem volna hogy tudd,létezik más alternatíva is az immunerősítésre. :)

2011. okt. 3. 17:31

Bizonyára, hiszen tartalmazza a fél periódusos rendszer.


Hatóanyagok (1 ml (18 csepp) oldatban):


Vas (Vas-szulfát-heptahidrát formájában) 2,00 mg

Cink (Cink-szulfát-heptahidrát formájában) 1,14 mg

Magnézium (Magnézium-szulfát-heptahidrát formájában) 0,40 mg

Mangán (Mangán-szulfát-monohidrát formájában) 0,31 mg

Réz (Réz-szulfát-pentahidrát formájában) 0,25 mg

Molibdén (Ammónium-molibdát-tetrahidrát formájában) 0,19 mg

Vanádium (Ammonium-monovanadát formájában) 0,12 mg

Nikkel (Nikkel-szulfát-hexahidrát formájában) 0,11 mg

Bór (Bórsav formájában) 0,10 mg

Fluor (Natrium-fluorid formájában) 0,090 mg

Kobalt (Kobalt-klorid-hexahidrát formájában) 0,025 mg

2011. okt. 3. 17:28
Holnap veszek és kipróbálom, remélem hatni fog.
2011. okt. 3. 17:23
Köszönöm szépen a hozzászólásokat!
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - 9e63bb23cd)
2011. okt. 3. 17:22
Mivel a Béres csepp immunerősítő, így nyilván jó immunerősítésre. :)
5. b46d5f3a55 (válaszként erre: 2. - 9e63bb23cd)
2011. okt. 3. 17:19

Nagyon jó rá! Érdemes már ősszel elkezdeni a kúrát!

Mindenképp C vitaminnal együtt ajánlják!

2011. okt. 3. 17:18

Nagyon is jó. Kifejezetten legyengült immunrendszer megerősítésére ajánlják.

És a közhiedelemmel ellentétben nem hízlal. Az hízlal, ha többet eszel :-)

2011. okt. 3. 17:18

Szerintem igen, mert arra fejlesztették ki. Feltétlen C-vitaminnal kell együtt fogyasztani, de ezt a gyógyszertárban úgyis elmondják. Tudni kell azt is, hogy nem mindenki bírja.

Ha a keresőbe beírod, akkor biztosan fogsz találni ebben a témában már fórumot. Jó egészséget neked.

2011. okt. 3. 17:11
Tapasztalatok érdekelnének. Nagyon sok mindent kipróbáltam már és semmi sem vált be. Mikor megjön a hideg állandóan lebetegszem, gyenge az immunrendszerem.
2011. okt. 3. 17:11
Béres csepp jó immunerősítésre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook