Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bérelhető karácsonyfa fórum

Bérelhető karácsonyfa (beszélgetős fórum)


10. faqutya (válaszként erre: 9. - Judy47)
2009. nov. 30. 12:40
en ugy tudom, hogy a Bosnyak fenyo piacon lesz ilyen. Egy idosebb bacsi szokott cserepes fenyot arulni (valamilyen Gábor bacsi). A Fűrész és a Bosnyák utca sarkán. Lehet nála lesz bérelhető fenyőfa, karácsonyfa....
9. judy47 (válaszként erre: 7. - 6c5f346e46)
2009. nov. 20. 13:11
Köszönöm a választ.Keresek Budapesten hátha van itt is bérelhetö.
2009. nov. 20. 06:07
??
7. 6c5f346e46 (válaszként erre: 6. - Judy47)
2009. nov. 17. 13:59
itt szekszárdon van a kertészetben és általában szokott lenni a jobb fenyőárusoknál is....
2009. nov. 17. 12:46
Engem is érdekelne a bérelhetö fa.Normann vagy ezüstfenyö.Még nem hallottam ilyenröl.Hol lehet bérelni?
2009. nov. 17. 11:24

Eddig mi is kiültettük, de már annyi tuja, fenyő és gyümölcsfa van az udvarban, h nincs hova...

Mi Székesfehérváron szeretnénk majd bérelni, nem tudom itt hol lehet...

Van egy kertészet, tőlük sokat vásárolunk, talán belemennek a dologba.

A másik lehetőség a műfa, de azt nagggyooooon utálom:(

2009. nov. 17. 09:32

mi gyökeres fenyőt veszünk idén is,tavaly és előtte is az volt,utána pedig megy ki a kerttbe vagy améhesbe az erdőre,idén is ezt tervezzük,mi ezért nem vágunk ki fát és a kivágottat sem vesszük meg...az ünnepek előtt látom,hogy mennyi fa ki van vágva,ami megmarad tűzifa lesz belőle és aztán az a sok szét dobált fa a városban az ünnep után a kuka mellett...én ezt nem szeretem,megértem,hogy nincs ,mindenkinek lehetősége gyökeres fát állítani és utána a kertbe kirakni,de azért mi ennyit megteszünk....:)

és az árak,idén kíváncsi leszek mi mennyibe fog kerülni,mert már tavaly is horrorisztikus árak voltak,ezért is!! döntöttünk a gyökeres fa mellett...az is drága,de utána legalább nem végzi a kályhában....

3. c19f5f79fa (válaszként erre: 2. - 39f5f6877d)
2009. nov. 17. 09:21
Honnan lehet ilyet bérelni? A barátom is ez tanácsolta,hogy ez legyen idén és tetszik is az ötlet,de nem tudom hol lehet ilyet találni:)
2009. nov. 16. 23:14

Szia!


Mi már elég régóta bérfenyőt állítunk karácsonyra. A normann fenyőt vagy ezüst fenyőt szoktunk bérelni. 3-3500 forintot fizetünk amiből általában kétezret visszakapunk ha januárban visszavisszük a fát. Tavaly viszont megtartottuk, mert az volt a kisfiúnk első karácsonya.

Szerintem praktikus dolog a bérfenyő és hasznos is.

2009. nov. 16. 23:08

Mit gondoltok ezekről a fákról?

Kertes házunk van, és minden évben gyökeres fenyőt vettünk, amit kiültettünk utána. De elfogyott a hely. Tudom, h én csak egy kis porszem vagyok, de nem szeretném ha miattam vágnának ki egy fát. Ezért a bérfenyőre gondoltam, amit karácsony után vissza lehet vinni. Van valami tapasztalatotok erről?

Szerintem fontos lenne, h minél többen válasszák ezt a módszert, fáj a szívem amikor látom a rengeteg kivágott fát:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook