Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beolttattátok a gyereket agyhártyagyulladás ellen?Ha igen, ha nem, miért? fórum

Beolttattátok a gyereket agyhártyagyulladás ellen?Ha igen, ha nem, miért? (tudásbázis kérdés)


7. édesmandula (válaszként erre: 6. - Ilba24)
2011. jan. 21. 10:14
nem látszott semmi, pont ez volt a furi, még enm is szörtyögött, torka tiszta volt, másnapra viszont nagyon megnáthásodott (annak ellenére hoyg nem történt olyan ami erre okot adott volna)...szóval nem tudom hogy ez most teljesen az oltás hatása volt-e, vagy mondjuk már volt vmi lappangó vírusa? :P
6. ilba24 (válaszként erre: 5. - Édesmandula)
2011. jan. 21. 10:10
Hát,ha beteg a gyerek nem szabad beadni.Úgy látszik a dokitok nem jól mérte fel a betegségét.
2011. jan. 21. 10:08

Elsőt beoltattam, egy kicsi nem észrevett náthára sikerülhetett, utána 4 nap kórház 40 fok feletti lázzal, lázgörcsszerű tünetekkel, 10hósan, ünnepnapon. Azóta ha beteg, a láza azonnal 40körülire ugrik. :S

Másodiknál szerdán kérdezték akarom-e? Mondtam hogy nem.

Lehet azóta változtattak már az anyagon, de nekem egy év elég volt ebből :D hogy kis náthából is egyhetes otthonfetrengős 40fokos lázban tekergős gyereket lássak :P nem kell még egy :P

4. ilba24 (válaszként erre: 3. - Gabika 80)
2011. jan. 21. 10:08

Nálunk ingyen van.De eldöntheted,hogy kéred-e.

A barinőmnek 2 gyereke van.Ő is tanácsolta,hogy adassam be.

Nálunk semmi mellékhatása nem volt.Még csak aluszékonyabb se lett tőle.

2011. jan. 21. 10:06
Nem kötelező,és kell is fizetni érte,úgy tudom,2000 ft.Legalábbis itt nálunk ez a szitu.Van valami mellékhatása?
2. ilba24 (válaszként erre: 1. - Gabika 80)
2011. jan. 21. 10:04
Szia!Én beoltattam.Úgy tudom valahol ez már kötelező oltás.Régen fizetni kellett érte.
2011. jan. 21. 10:02
Beolttattátok a gyereket agyhártyagyulladás ellen?Ha igen, ha nem, miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook