Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Benjamin Button különös élete fórum

Benjamin Button különös élete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Benjamin Button különös élete

14. Ami.
2011. dec. 9. 21:45
Nekem is nagyon tetszett a film,bár kicsit hosszúnak találtam,örültem,h otthon az ágyból csemegézve néztem meg,nem moziba.Igazából sok minden tetszett benne,főleg h nem kaptafás film,nem láttam még hasonlót,mint pl ami most megy a Barátság extrákkal,tömeges ilyen tartalmú film van,pl Szex és más semmi,stb...
13. VTgigi
2011. nov. 30. 17:52

Sziasztok!

Én többször végignéztem a filmet, és lenyűgözött!

Az emberi kapcsolatok minden formáját bemutatja.

A vasútállomás órája, melynek mutatói visszafele járnak..., ha a háború meg sem történt volna...

A csecsemő ki aggastyánnak születik, akit eldobnak és mégis szerető családra lel. Az egyetlen élet minden pillanatát megbecsüli, az élet örömeinek minden cseppjét kiélvezi. Lesz katona, szerető, egy gyár örököse, ifjú korában bejárja a világot és annak az embernek a karjaiban hal meg, akit a világon a legjobban szeretett!

2011. nov. 29. 22:08

Továbbá Abigél

Kifejezetten örülök annak, hogy te teljesen mást gondolsz a filmről. Nekem is csupán a gondolataim megosztása volt a célom és gondolom, hogy anyai szemmel teljesen más lehet. :) Örülök, hogy megírtad mire gondolsz. Egyet jobb ha tudnak rólam általánosságban. Én senkinek nem akarom megmondani mire gondoljon csupán, leírtam azt ami nekem lejött.

Sziasztok :)

11. Anikó333 (válaszként erre: 2. - Abigél)
2011. nov. 29. 22:02
Abigél ezzel nem is az volt a szándékom hogy megmondjam ki mit gondoljon. Ilyent eszem ágában sincs tenni ostobaság lenne.
10. 388b941089 (válaszként erre: 7. - 410b0a7789)
2011. nov. 27. 08:41
jujjj.... köszi, jajj akkor nem nézem meg végig..
9. Zamila (válaszként erre: 3. - 06718ca650)
2011. nov. 26. 21:40
Én is pont ugyanezen gondolkodtam,jó a film,tetszett nagyon,de sztem ezt nem jól oldották meg.
2011. nov. 26. 19:19
Ez tényleg egy szép film, ajánlani tudom aki nem látta.
7. 410b0a7789 (válaszként erre: 5. - 388b941089)
2011. nov. 26. 17:24
Le lehet ide irni? Nah, leirom, aki nem akarja tudni,ne olvassa el: kisbabakent meghal a no karjaban (bocs nincsennek ekezetes betuim)
2011. nov. 26. 15:04
Jó film, fura, van üzenete.
2011. nov. 26. 14:45

Sziasztok!


Meséljétek már el légyszi, hogy mi lett a vége! Mert elaludtam rajta, nem láttam a végét. :( Sőt, addig láttam csak mikor összejött azzal a csajjal...

2011. nov. 26. 14:31
Nekem tetszett ez a film...nagyon érdekes ,többször is meg kell nézni.
2011. nov. 26. 13:39
Nagyon jó film, a vége nekem kicsit fura, de végül is jó. :) mert ha babaként születik öregen, annak az ellentéte felnőtté fejlődni a végén babatudattal, és nem értem fizikailag hogy ment össze. :D nekem a lényege egy, tökindegy honnan éled az életed, elölről vagy a végéről, sehogy se jó. :)
2011. nov. 26. 13:28

Elolvastam, és annak ellenére, hogy láttam a filmet, néha csak kapkodtam a fejem, hogy most melyik jelenetről is írtál. Nem sértésnek szánom, csak vélemény, de ha ezt valaki olyan olvassa, aki még nem látta, az biztos nem fogja megnézni...

Ráadásul eléggé spoiler szagú az írás... Vagyis, nekem nem esne jól, ha valaki előre megmondaná nekem, hogy melyik jelenetből mit is kell levonni, mire kell következtetnem, mit is jelent az?

Mi van, ha nekem nem azt jelenti az adott jelenet, mint amire te következtettél?

Sok helyen éreztem ezt. Én teljesen másképp láttam az egészet, lehet azért, mert van egy kislányom...

És sírtam a végén. Szerintem csodálatos befejezése van!

Akinek va

2011. nov. 26. 13:08
Szeretném ezt a filmet is a figyelem középpontjába állítani, nem mintha egy három Oscart nyert filmnek kellene, de hátha írtam az elemzésében olyat, amit eddig nem figyeltek meg mások. Kellemes szórakozás annak, aki szereti az ilyen típusú filmeket.

Ugrás a teljes írásra: Benjamin Button különös élete

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook