Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinga és Benjamin érkezése fórum

Kinga és Benjamin érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kinga és Benjamin érkezése

2009. nov. 23. 11:36
Szia! Gratula az ikrekhez és a szüléshez is. Nekem is ikreim vannak,12 évesek.Szlovákiából írok,itt jok az orvosok.Az egyik fiam rendesen szültem a másikat pedig farral. Most van 5 honapos kislányom,ö császárral lett.Szerintem a rendesszülésajobb.Soksikert akicsikhez-
22. hunbee
2009. szept. 17. 23:48

Szia Panna


Eloszor is gratulalok az ikreidhez:-)

Amit a szuleseddel kapcsolatban leirtal szamomra megdobbento es felhaborito volt..Nekem is ikreim vannak Anna es Aron 6 honaposak kulfoldon szulettek termeszetes uton,de a szulesre mint eletem egyik legcsodalatosabb elmenyere gondolok vissza..Aron volt az elso aki kibujt majdnem 48 oras vajudas utan,amibol en szinte semmit nem ereztem..NEM borotvaltak,NEM ontottek be,MINDEN termeszetes uton zajlott ahogyan az Termeszet Anyank akarta..Az epiduralt kiveve amit en eloszor nagyon nem akartam de mivel mar 2 napja nem aludtam jobbnak lattam megis kerni..A manok meg a szulocsatornaban voltak,mikor en mar a fejuk bubjat simogattam..Aron 2.5okg Anna 2.20kg volt a 35.heten szulettek..A szulesznok akik velem voltak a vegtelensegig kedvesek voltak,mikor a szules elindult az orvosok is bejottek a biztonsag kedveert de azonkivul hogy biztattak es kedvesen probaltak nyugtatni minden rendben lesz,nem avatkoztak bele a szulesznok munkajaba..A 2 baba kozott 25 perc a kulonbseg Annanak egy kicsit segiteni kellett de ez termeszetes a 2.babanal..NEM vagtak NEM varrtak NEM kapcsoztak szules utan mindenki gratulalt es tapsolt simogattak az arcomat..lemostak kaptam teat es piritost-ez volt eletem legfinomabb teaja eskuszom...Anna makkegeszseges volt bar nagyon pici,Aronnak voltak problemai a legzessel ezert o az ujszolott osztalyon maradt..rohangaltam 2 emelet kozott,a noverek vigyaztak a lanyomra mig a beteg fiamat szoptattam igaz folyamatosan elloptak es a noverszobaban babaztak vele;-)))Aludni nem tudtam az aggodastol ezert ugyanezen noverkek minden aldott reggel 5kor cappuccinot hoztak nekem amit a sajat penzukon vettek..es nem engedtek kifizetni tudvan en egyedulallo vagyok a kicsikkel..es tortent mindez egy allami korhazban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mikor 6 nap utan a 2 egeszseges babammal hazajohettem velem egyutt sirtak...az orvostanhallgato lany aki benn volt a szulesnel es iszlam volt a vallasa ajandekot hozott a babaknak..szoval a magyarorszagi orvosoknak szulesznoknek lenne mit tanulnia embersegbol mert hidd el hogy amit az itteni noverek es orvosok tettek semmi koze nem volt a penzhez-meg egy uveg magyar bort sem fogadtak el...

Nagyon sok kitartast kivanok a babaidhoz es ha tudsz valami jo tippet adni az ikrekkel kapcsolatban nagyon orulnek neki...En egyedul vagyok a picikkel napkozben es eleg nehez...

2009. jan. 19. 10:40

Szia!

Nagyon szépet, és nagyon szépen írtad le!


Büszke lehetsz teljes joggal! Gratulálok!

2009. jan. 18. 09:04

Nagyon jó egészséget, és hosszú boldog életet kívánok nektek!

(Azért nem értem, hogy engedhetik, hogy ilyen dolgokon menjen keresztül egy szülő nő. Nekem lehet, hogy szerencsém volt a szülésznővel és az orvossal is?)

2009. jan. 17. 21:05

szia nagyon megható volt a cikked,én nem régen tudtam meg,hogy a 9 hetes terhességemnél nem találja a babát az orvos,

igy hétfön mennem kell be a kórházba,Remélem isten rám nézz majd és engem is meg segit.sok sok egészséget nektek,igy ismeretlenül is :)

2009. jan. 17. 20:53
Tiszta szívből gratulálok, nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok!
2009. jan. 17. 19:43
Gratulálok! Bátor vagy, hogy bevállaltad a sima szülést ikreknél! További jó egészséget Nektek!
2009. jan. 17. 18:28
Gratulálok!Vigyázzatok egymásra!!!
2009. jan. 17. 18:24

Gratulálok a babákhoz!

Nekem van egy ikertstvérem(egypetéjűek vagyunk) és anyukám is hasonló dolgokon ment keresztül.78-ban az első baba a 39.héten nyakára tekeredett a köldökzsinor miatt megfulladt.2 év után jöttünk mi,az oros azt mondta neki,Isten elvett egyet és kettőt adott helyette.3000 és 3500gral születtünk természetes uton(császár után).

Jó egészséget kívánok!

14. ildika
2009. jan. 17. 14:27
Gratulálok neked!
2009. jan. 17. 14:12
Gratulálok neked, nektek! Ilyen szülési körülmények után újra vállalni kisbabát, le a kalappal! Tényleg büszke lehet rád a férjed.
2009. jan. 17. 13:57
Én is gratulálok a szép családhoz, sok boldogságot, és jó egészséget kívánok!
2009. jan. 17. 13:39

Gratulálok a babákhoz! Gyönyörűek!

Sok boldogságot, és jó egészséget kívánok!

2009. jan. 17. 13:07

Szívből gratulálok Neked, igazi Nőként viselted a szülés megpróbáltatásait!

Nagyon sok örömet és jó egészséget kívánok Nektek!!!

Szeretettel...:)

9. gabb
2009. jan. 17. 12:11
Gratulálok Nektek!!!
2009. jan. 17. 12:09

Gratulálk a babákhoz és jó egészséget!

Nekem is ikreim vannak. Végig aggódtam amíg megnem születtek.Ugyanis első babámatkislány(2800g57cmvolt) 8,5 hónapig kihrodtam,de toxémiás lettem ami sajnos ártott a babának és meghalt.Következő évben megszülettek(8.hónapra 2810g-2800g 52cm-52cm) az iker fiúk.Majdnem elvetették őket ,mert elhalt terhességéte állapítottak meg a Barossba.Üllői űti klinikán tudták megállapítani,hogy még sem elhalt terhesség,hanem ketten vannak.

2009. jan. 17. 12:00
Gratulálok én is! Nem semmi amin keresztül mentél, és ügyesen kitartottál. Minden jót kívánok nektek!
6. dus
2009. jan. 17. 11:35
Gratulálok, sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!
2009. jan. 17. 11:29
A képen a Te babáid vannak? nagyon jó kép.:)
2009. jan. 17. 11:22
Gratulálok!Biztos nem volt könnyű az első hónapokban, el se tudom képzelni,milyen lehet egyszerre 2 újszülöttel...:)
2009. jan. 17. 11:14

Gratulálok a szép babákhoz, és kívánok jó egészséget nektek!!:))



Viszont a történetetek horror volt...:((((Sajnálom, ez olyan szépen is megélhettétek volna egy jó helyen, de inkább megfelelő orvsossal és szülésznővel...

Nagyon ügyesek voltatok!!!

2009. jan. 17. 11:13

Gratulálok a manóidhoz, nagyon ügyes voltál!!!

Amíg olvastam addig szinte újra "átéltem " az én szülésemet is..nekem is ikreim vannak csak már nagyok, én is szültem őket, az első fejes a második faros volt! Nagyon hálás vagyok és boldog hogy így alakult a dolog. Sok egészséget, kitartást, türelmet és erőt...szükséged lesz rá!! Csak így tovább!

2009. jan. 17. 11:03
2005. szeptember 21-és született lányunk, Panna, akinek nagyon szerettünk volna kistesvért. 2007. március elején végre pozitív lett a teszt.

Ugrás a teljes írásra: Kinga és Benjamin érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook