Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Belerúgtam a kanapéba, belilult az ujjam és nagyon fáj, mivel kezelhetem? fórum

Belerúgtam a kanapéba, belilult az ujjam és nagyon fáj, mivel kezelhetem? (tudásbázis kérdés)

24. syria (válaszként erre: 23. - Cippora)
2015. júl. 20. 18:35
Bocs az előző ötletemért. A paradicsom tényleg segíthet. De annak is idő kell. :)
2015. júl. 20. 07:09
Köszönöm mindenkinek :)
22. boszorkánylepke (válaszként erre: 21. - A6b039cd8a)
2015. júl. 20. 06:01
A gyulladást megszünteti valóban. Én is próbáltam már begyulladt körömházra paradicsomszeleteket raktam, jól bebugyoláltam egy zsebkendőbe és zoknit húztam rá. Reggelre sokkal jobb lett.
2015. júl. 20. 03:09
Állítólag egy félbevágott paradicsom csodát tesz. Egy próbát megér. Jobbulást.
20. syria (válaszként erre: 1. - Cippora)
2015. júl. 19. 22:24
Idővel... :)
2015. júl. 19. 21:54
A diclac gél jóval erősebb, mint a voltaren, ha nagyon fáj, azzal kenheted.
18. Aville
2015. júl. 19. 21:44

Ha van biztosításod (lakasbiztosításban is szokott lenni csonttörés!!!) tényleg menj el dokihoz, főleg, ha holnap is fáj még és ha eltört seperd be a pénzt, vehetsz rajta egy szép cipőt vagy táskát vagy új ruhát fájdalomdíjként! ;) Nézz utána!

És jobbulást!

2015. júl. 19. 21:43

Jobbulást, tényleg jó ha be van fáslizva, mondjuk ha deformálódott akkor jobb ha dokihoz mész, de reméljük nincs elmozdulva semmi.

Amúgy izületi sérüléseknél, nagyon jó bármelyik diklofenak hatóanyagú tabletta vagy gél is.

Pl. voltaren dolo tabletta vagy a voltaren krém is, ami hátfájásra szokás, esetleg ott a flector krém is, nekem mikor ilyen volt enyhítette a fájdalmat. :)

16. bowie (válaszként erre: 14. - Fincsi5)
2015. júl. 19. 21:42

fincsi én rajtad beszarok, olyan beszólásaid vannak! :DDDD

kemény nyár volt.:DDDD

2015. júl. 19. 21:31
Ja, a lényeg a Fekete nadálytő krém jó.:))
14. fincsi5 (válaszként erre: 11. - Cippora)
2015. júl. 19. 21:28

oóó D Én így jártam a kisujjammal, kemény nyár volt, de itt vagyok! :))

Az a pár mondat kellett !! D

13. emagdi (válaszként erre: 11. - Cippora)
2015. júl. 19. 21:15

kitartást, meglátod, napról napra jobb lesz!

és tényleg fáslizd vagy ragtapaszozd a mellette levő ujjhoz a sérültet, az sokat segít!


nyilván próbáld meg, hogy nem terheled, még akkor sem pár hétig, amikor már nem fáj. (én sajnos ráugráltam másfél hét után, mert azt hittem, hogy már meggyógyult, és akkor megint elkezdett fájni, te ne kövesd el ezt a hibát! :))

12. Luijza
2015. júl. 19. 21:03
Nekem tört már el így lábujjam. Csak zoknival a lábamon tudtam aludni, mert beleakadt a takaróba és attól is fájt. Jobbulást!
2015. júl. 19. 20:58

Köszönöm szépen a válaszokat,káromkodtam eleget,nem tudom,hogy lehettem ilyen bamba,3 hete egy anyajegyet szedtek le a másik lábujjamról,akkor amiatt bicegtem,most meg emiatt,úgyhogy kínomban már én csak nevetni tudok saját magamon.Járás közben fáj,ha nem mozgatom,akkor alig érzem,de jól fel duzzadt és szép színekben játszik.

A kanapé köszöni szépen,jól van :)

10. bowie
2015. júl. 19. 20:48
attól függ miből készült a kanapé. :D
9. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Dodi44)
2015. júl. 19. 20:28
Azt abban a pillanatban kell mondani, hosszan..DD
2015. júl. 19. 20:23

Feletsd el a magassarku koromcipot egy darabig... :)


Emagdi 6. -al egyetertek...

(nem mintha Neked erre szukseged lenne...)

7. Dodi44 (válaszként erre: 1. - Cippora)
2015. júl. 19. 20:16

Hat en nem ertem! Miert kell ennyire durvanak lenni! Mit vetet az a szegenykanape ellened???

Meg szerencse, hogy a kutya nem fekudt ott elotte,, mert biztos az sem uszta volna meg egy ket rugas nelkult!!!

:)))


ha szerencses vagy, csak izom huzodas, ha kevesbe vagy szerencses, lehet egy repedes, de ha gyorsabban rugtal, mint ahogy a vedoangyalod visszatudta volna tartani a labadat a rugasodat enyhiteni... hat akkor a jeges borogatast kell elviselned! de ha a dagadas nem mulik egy par nap utan... vigyazva kell jarni, es tegyel egy nagyobb parnat a rekame sarkara!

Kulonben is az egy illegalis rugas volt! Mert azert van a sipcsont, hogy az talalja meg a butorokat ejszaka!!! :)))

Sajnos ebben a helyzetben nem vagy, vagy voltal, es leszel egyedul! Sorba alltam ezert magam is...

--Reszvetem, es gyogyulast!


(ha mondasz egy czifrat, az esetleg segit egy picurit!)

2015. júl. 19. 20:14

nekem egy hónapja volt ilyen az egyik lábujjammal.

gyakorlatilag semmi mást nem tudsz tenni, mint várod, hogy helyrejöjjön.

nekem segített, hogy hozzáfásliztam (gézzel) a mellette levő ujjhoz, úgy kevésbé fájt.

kb két-három hét, és teljesen rendbe fog jönni (de az első hét a legrosszabb, akkor nekem járás közben is fájt).

5. csutkamano (válaszként erre: 2. - Cippora)
2015. júl. 19. 20:05
Ha nem mész orvoshoz, és el van törve, nem fizet a Biztosító.
4. youlcsi (válaszként erre: 1. - Cippora)
2015. júl. 19. 19:52

legjobb, ha ragtapasszal hozzáragasztod a mellette lévő ujjadhoz.

amúgy polcold fel és jegeld.

3. reload (válaszként erre: 2. - Cippora)
2015. júl. 19. 19:49
Nekem egyszer ugyanígy eltört, elmentem dokihoz,visszarakta a csontot a helyére és hozzá kötötte mellette levő lábujjhoz. Ezen kívül semmi, amit te még nem tettél meg. Talán annyi,hogy jég helyett vizes borogatás,mert a jég elfagyasztja.
2015. júl. 19. 19:41
Jeget raktam rá,meg valami fekete nadálytőkrémet.Van még valami ami csökkenti a duzzanatot és a fájdalmat? Orvoshoz nem megyek,mert ha eltört sem tudnak vele mit kezdeni,azt mondták...
2015. júl. 19. 19:41
Belerúgtam a kanapéba, belilult az ujjam és nagyon fáj, mivel kezelhetem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook