Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Száraz, töredezett, kezelhetetlen a hajam!Semmi nem használ! Mit tegyek? fórum

Száraz, töredezett, kezelhetetlen a hajam!Semmi nem használ! Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


13. B-Ari
2010. júl. 20. 14:44
Belsőleg kellene vitaminokat (B-vit) szedni. Jó lenne tudni, milyen az ásványi-anyag, vitamin-háztartásod és aszerint szedni kiegészítőket. Sok sikert! (persze, a pakolások sem ártanak)
12. Sylva
2009. aug. 9. 15:24
Mit ajánlanátok hajhullás ellen? Nekem ez a problémám.
2009. aug. 9. 14:22

Hali.

A tojásos mézes hajpakolás tényleg tuti!Nekem bevált.Végre vmi ami használt is:)

10. Sylvia81 (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2009. aug. 2. 10:11
Antal Vali tényleg fanatikus, de neki az a munkája, hogy ezeket vizsgálja. Valószínűleg tisztában van vele, mi micsoda... :) Én se veszem szentírásnak, csak kicsit jobban figyelek. Ami nagyon gáznak tűnik, azt nem használom... Találtam már 1-2 érdekes dolgot... :(
9. Veronika27 (válaszként erre: 6. - Brad)
2009. júl. 15. 20:16

A copf hajgyilkos sajnos. Hajvégápoló olajat használsz? Hajfényspray?

Igaza van Sylviának. De ettől függetlenül nekem az Antal Vali már sok. Fanatikus a csaj.

2009. júl. 15. 19:47

Azért néha nem ártana elolvasni, mi mindent is raknak a "szupi" hajápolókba...

Én most áttértem az Alverdére, és szerintem nagyon jó. Se mesterséges cucc, se kőolajszármazék, se állati eredetű hozzávalók. Ált. ellenőrzött ökológiai gazdaságból származnak az összetevők.

És valóban, ha zsíros hajra való cuccokat használsz, még zsírosabb lesz... Azok a cuccok leoldják az összes zsírt, szárítják a fejbőrt is, amire csórikám még több zsírral reagál, hogy megóvja saját épségét... És már indul is a körforgás! :(

Ha az összetevőkről többet szeretnétek tudni, mézzétek meg az antalvali pont hut.

2009. júl. 15. 19:43

Az én hajam az élő példa rá. Most 21 hós a lányom, miatta a születése óta copfban volt... Mikor most félhosszú fazonra vágattam, mondtam is a fodrásznak, hogy ki se fésülje az aljából a csomót, úgyis leesik belőle vagy 15centi, inkább vágja ki a csomókat a végéből... Sőt, valszeg a hajhullásom is azért erősebb, mert össze van kötve. A fodrász is azt javasolta, hogy akkor mostantól 1-2 évig ne növesszem hosszabbra, pihenjen, meg azalatt a bébihajaim is utolérik a többit... :D

A melíroztatás is gyilkolja a hajat! Még akkor is, ha "csak" 3 havonta...

6. Brad (válaszként erre: 5. - Veronika27)
2009. júl. 15. 19:39

attól, hogy folyton copfban van, lehet, hogy töredezik? Mert én azért hordom copfban, mert töredezett. :( Olyan fénytelen. Pedig minden drága nyavalyát megvettem rá. És csak 3 havonta melíroztatom.


?


Az a mézes-tojásos megoldás tényleg jó??? :O

2009. júl. 15. 19:36
Szerintem először is a töredezettség okát keresd meg! Pl. túl magas hőfok (hajszárító, hajvasaló, hajsütés), nem kíméletes hajfesték, lófarok stb... Ha megvan, hogy mitől töredezik, az már félsiker. Egy fodrász nem ártana, hogy levágja, felfrissítse, valami jó pakolással feltuningolja.
2009. júl. 15. 19:32
Nekem is száraz töredezett hajam volt. Levágattam vállig érőre, formára. Aztán csakis normál hajra vettem Pantene sampont és balzsmot, és helyrehozta a hajamat, A lényeg, hogy mindig normál hajra vegyél sampont, és az normálra beállítja a hajat!
3. SF
2009. júl. 15. 19:14

Nekem se vált be semmi, még a fodrász sem.

Levágattam.

2009. júl. 15. 19:11
Tojássárgája mézzel kikeverve hajpakolásként. Negyed óráig hagyd rajta, valamivel lefedve, utána alaposan öblítsd le.:)
2009. júl. 15. 19:09
Száraz, töredezett, kezelhetetlen a hajam!Semmi nem használ! Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook