Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleférne, hogy az 50 éves férjetek a 20-30 éves kolléganőjével ebédel, kávézik kettesben? fórum

Beleférne, hogy az 50 éves férjetek a 20-30 éves kolléganőjével ebédel, kávézik kettesben? (beszélgetős fórum)

1 2
2022. dec. 17. 12:39
Nem...sok esetrol hallani,hogy ez volt az eloszobaja egy viszonynak ...
33. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 14. 14:39

Embertől függ.

Te ismered a férjedet, neked kell tudnod, hogy rámozdul-e arra a másikra, ha olyan jeleket kap.

És neked kell ismerned, vagy legalábbis ráérezned, hogy az a nő akarhat-e valami többet is a férjedtől, mint a közös kávézás.


Ha kétségeid vannak, egy alkalommal, mintha a világ legtermészetes dolga lenne, hirtelen jelenj meg, ülj oda hozzájuk, igyál meg velük te is egy kávét. Viselkedj kedvesen, mosolyogva, természetesen. Majd érzed, ha megfagy, megáll a levegő, vagy éppen örömmel fogadnak.


Az biztos, hogy felesleges féltékenykedés még a legjobb kapcsolatot is tönkre teheti.

32. Channa* (válaszként erre: 31. - PöttyösPanka)
2022. dec. 14. 07:49

A kollégáimmal minden ok nélkül össze tudok melegedni:D

De a férjem biztos lehet abba, hogy nem fogok elmenni senkivel;)

31. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Channa*)
2022. dec. 14. 06:57

Egyetértek a hozzáállásotokkal. Bőven elég, ha bízol a fejedben.


Azt azért elmesélem, hogy kávézás közben tényleg könnyű összemelegedni. Ilyenkor a felek megosztják egymással az otthoni problémákat, és kölcsönös megértést kapnak. Ebből könnyen kialakulhat egy bizalmas viszony. Aztán amikor egyszer otthon sok a probléma, úgy érzik, hogy egymás karjaiban találnak vigaszt. De. Ehhez tényleg kell mindkét fél.

Én is jártam már így. Egy 30 évvel idősebb kollégával jártunk kávézni. Jól megértettük egymást, sokmindent meg tudtunk beszélni. Aztán amikor fasírtban volt a feleségével, kibökte, hogy milyen szerelmes belém, és bepróbálkpzott. Persze nemet mondtam, és felfüggesztettem a kávézásokat.

30. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - 621bb5db60)
2022. dec. 14. 06:45
Az már eleve rossz, ha férjed hagyná, hogy bárki ráugorjon.
29. PöttyösPanka (válaszként erre: 13. - Alnisa)
2022. dec. 14. 06:43
A tapasztalat azt mutatja, hogy egy férfit sosem tart vissza a megcsalástól a féltékenykedés. Csak ügyesebben csinálja. Másrészről a férjem ne azért legyen hűséges, mert nincs lehetősége megcsalni, hanem azért, mert nem akar megcsalni.
28. Channa* (válaszként erre: 13. - Alnisa)
2022. dec. 13. 19:18

És miért olyan tuti, hogy Epresturmixot fogják megcsalni és nem fordítva fog történni?


Miért él minden fejében az, hogy ilyen csak nővel történhet?


Sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb az élete azoknak, akik nem féltékenykednek.

27. liliom10 (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2022. dec. 13. 14:57
Köszi ! :) Nagyon jó ! :)
26. Channa* (válaszként erre: 18. - 621bb5db60)
2022. dec. 13. 12:33

Mindenki a saját habitusa szerint intézze.

Se én, se a férjem nem vagyunk féltékeny típusúak, azaz nálunk belefér az, ha valaki állandóan ugyan azzal az ellentétes nemhez tartozó kollégával eszik vagy kávézik.


Gondolod, hogy kávézás közben melegednek úgy össze, hogy borul a család?


Milyen bizalomról beszélsz?

Az nem bizalom, hogy állandóan lessük a másikat, hogy kivel áll szóba, kivel kávézik, kivel ebédel és kire néz rá.


Nyugalom akkor van, ha nem generálunk felesleges feszültségeket.


Mi bízunk egymásba, így az sem zavarja a férjemet, hogy nem csak együtt eszek a férfi kollégáimmal, de még együtt is utazunk, ha olyan a program;)

2022. dec. 13. 11:49

Kávézgatunk, kávézhatunk?

[link]

2022. dec. 13. 11:15
Felőlem...
23. pencil
2022. dec. 13. 09:55
Még az 50 évessel se, ha rendszeres. Ennyivel fiatalabbal meg végképp nem.
22. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Alnisa)
2022. dec. 13. 09:49
Ó annyi számodra furcsa szituációt látnál a mi életünkben, hogy valószínűleg naponta felrobbannál az idegtől. 😀
21. Epresturmix (válaszként erre: 19. - 621bb5db60)
2022. dec. 13. 09:42
És erre ő? Jajj szívem, soha nem csalnálak meg, főleg nem vele…😀😀
20. 621bb5db60 (válaszként erre: 19. - 621bb5db60)
2022. dec. 13. 09:29

Haverja*

Akiről*

Ráugrana*

19. 621bb5db60 (válaszként erre: 17. - Simple)
2022. dec. 13. 09:27
Szerintem azért egy nő érzi, hogy melyik női ismerőssel kell vigyázni. Férjemnek rengeteg nőnemű havetja van és a legtöbb nem is zavar. De van egy-egy, akikről tudom, h szívesen ráugranának a férjemre. Ezt meg is mondtam a páromnak.
18. 621bb5db60 (válaszként erre: 9. - Channa*)
2022. dec. 13. 09:22
Szóval szerinted jobb megvárni, míg bekövetkezik és akkor idegeskedni, mint figyelni a jelekre és megbeszélni, amit a férj esetleg hiányol a házasságból? Pedig elkerülhető lenne, h összedőljön egy család. Mert ha már egyszer összedőlt, próbálhatod visszarakosgatni a darabokat, de ott már bizalom és nyugalom nem lesz.
17. simple
2022. dec. 13. 08:39
Beleférne. Férjem egyik legjobb barátja is nő, sokszor találkoznak és csinálnak közös programokat. Van amikor elutaznak több napra. Abban végképp nincs semmi különös, ha a kollégájával ebédel. Sosem csináltam ezt, hogy más nővel nem állhat szóba.
16. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 08:02
Sok mindentől függ, de ha közvetlen kollégák, akkor teljesen normális szerintem. Ha nem közvetlen kollégák, és előre megbeszélten mindig úgy ebédelnek, hogy kettesben legyenek, az már nem biztos, hogy tetszene. Honnan tudod egyáltalán, ő meséli? A férjem is ebédel a munkahelyén, én is az enyémen. Konkrétan nem szoktuk azt megbeszélni, hogy kivel ebédeltünk aznap, nálunk ennek semmi jelentősége.
15. timycat (válaszként erre: 13. - Alnisa)
2022. dec. 13. 07:50
Ezt úgy hívják bizalom és önbizalom. Próbáld ki, tök jó dolog.
14. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 07:50
Persze, előfordul, régen néha több napra el is utazott 1-1 nővel munka miatt.
13. Alnisa
2022. dec. 13. 07:42

Nekem nem, sztem ő sem nézni jó szemmel, ha valami fiatal pasival ebédelgetnél.


Epresturmixost sem értem???? Férjed egy másik nővel megy kettesben fürdeni???? Téged könnyű megcsalni, mert semmi féltékenység és gyanú nincs benned.....

2022. dec. 13. 07:41
Dugás lesz a vége...
11. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 07:02
Ez egy csomó mindentől függ. Én pl ismerem az összeset, mert összejárunk. Így az sem akadály, ha néha ketten mennek fürdőzni, amikor én dolgozom. Szokott menni kolléganőivel kávézni is, munkaidőben, meg ebédelni is. Nekem eszembe sem jut. Ő a (kereszteneve….ka, mások szemében és nem egy potenciális jelölt. 😊
2022. dec. 13. 07:02
Attól függ. Ha néha, néha azért mert nincs más és lazitanak nem. De ha előre megbeszélve rendszeresen és ebből kialakulna több, bizony nem örülnék.
2022. dec. 13. 06:55

Hát ha nincs 80 éves kollégája, akkor mit tegyen?


Mit tudsz erről a közös ebédről és kávéról?

Egyáltalán miért tudsz te erről?


Én is szoktam a kollégákkal együtt ebédelni és kávézni, és a férjem is. Minket nem zavar.


Mi úgy vagyunk ezzel, hogy ha az a cél, hogy megcsaljuk egymást, akkor teljesen mindegy, hogy együtt esznek e vagy sem, úgy is megtörténik, és majd ráérünk akkor foglalkozni a problémákkal, ha már itt van, addig felesleges idegeskedni rajta.

2022. dec. 13. 06:33
Okozhat problémát. De te úgy ismered a férjedet, mint aki csak azért nem megy félre, mert nincs kivel?
2022. dec. 13. 06:21

Egyszer vagy rendszeresen?

Mert ha egyszer az ok,de ha rendszeresen akkor abban már van valami!

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 06:18
Enni kell
5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 05:57
Nem...😬😳
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook