Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bátor tábor 2012 nyári táborok (önkéntesek) fórum

Bátor tábor 2012 nyári táborok (önkéntesek) (beszélgetős fórum)


18. chocho banane (válaszként erre: 17. - Vicukax)
2012. máj. 14. 00:35

Miért, mit tanulsz, pszichológia? :)

Amúgy van már valami hír? :)

És Isten őrizz, hogy felvágjak, van elég barom évfolyamtársam, aki felvág ezzel...bloáááá.


Én meg köszönöm a jókívánságot. :D

17. vicukax (válaszként erre: 16. - Chocho banane)
2012. máj. 5. 19:30

Ohh, hát én sem értem... :(

Szerintem ez a pót emberes dolog egyenlő azzal hogy idén nem... :) de nem kesergek van más lehetőség!!

Én jövőre például a Tűzoltó utcai Gyerekklinikára megyek gyakorlatra! Már nagyon várom! Minél többet szeretnék adni a gyerkekeknek amennyit csak lehet! :) Jövőre szívesen megpróbálnám majd újra, de még kitudja mit hoz addig a jövő...

Nagyon gratulálok az orvosi szakmádhoz, és nyugodtan felvághatsz vele!!! :) Amúgy igen... írhatnának valamit arról, hogy miért nem :(

De szerintem csak annyi a hiba hogy annyian jelentkeztek és az ismerősök vannak előnyben... meg a végzett szakemberek...

Sok sikert a tanulmányaidhoz, és kívánom hogy nagyon sok örömöd legyen a gyerekekkel való foglalkozások során! :)

És köszönöm a drukkolást! :)

2012. máj. 5. 18:36

Nem, én még arra se... :D

Pedig orvostanhallgató vagyok (félre ne értsetek, ezt most nem felvágásból vagy nem tudom miből írom), csomó gyerekprogram szervezésén vagyok túl, átlag 2 hetente megyek oviba/suliba/klinikára, imádom a gyerekeket, szerintem nem bénáztam az interjún sem, szóval nem tudom, hol/miben hibáztam. :(

Tök jó lett volna, csomó mindent kaptam volna a gyerekektől, meg szerintem én is csomó mindent tudtam volna nekik adni...de hát ez most nem jött össze. :)

Jövőre sajnos meg sem tudom próbálni, mert húzós év lesz, de akkor majd 2 év múlva. Hátha...

Addig pedig megyek a suli keretén belül a klinikára, ott is imádni valóak gyerekek. :)


Akkor te ilyen pótember lettél? Drukkolok, hátha beleférsz még, annyira hálásak tudnak lenni a gyerekek, annyira jó érzés! :)

15. vicukax (válaszként erre: 14. - Chocho banane)
2012. máj. 4. 23:10
Te is várólistára kerültél? :D
14. chocho banane (válaszként erre: 12. - 5bfba16667)
2012. máj. 4. 23:02
Jééé, és tényleg. :D
13. vicukax (válaszként erre: 12. - 5bfba16667)
2012. ápr. 20. 18:23
Ez nem hangzik túl jól :(
2012. ápr. 20. 07:39

Szerintem ha még nem kaptatok választ, akkor sajnos nem "jutottatok be". :(

Pár éve is úgy volt:(

2012. ápr. 19. 23:33

De jó, hogy írtál, azt hittem, nem kapok választ! :)

Akkor remélem hamarosan küldik, mert tényleg emiatt nem tudom szervezni a nyaram... :S

Nagyon-nagyon szívesen mennék a táborba, de még 100 másik helyre is, és ha lassan nem adok azokra választ, azokról is lecsúszok... :)

Mondjuk szerintem már nem lesz a BT-ból semmi, mert a bátorkodás meg a lovaglás képzés már volt. :)

Mondjuk én egyikre sem jelentkeztem...de gondolom egyszerre derült ki, hogy kik mehetnek.

10. vicukax (válaszként erre: 9. - Chocho banane)
2012. ápr. 19. 17:22
Szia! Még nekem sem jött levél. :(
2012. ápr. 19. 12:43

Sziasztok!

Én is jelentkeztem idén önkéntesnek, voltam is interjún, azt ígérték, hogy április elején értesítenek, hogy mi van, de azóta sincs semmi.

Ti kaptatok már értesítést? Azért jó lenne tudni, hogy mi van, hogy szervezzem a nyarat....

8. 5bfba16667 (válaszként erre: 1. - Vicukax)
2012. febr. 20. 20:22

Hahó!


Én tavaly előtt jelentkeztem, gondoltam, segíteni.. A kamerás interjú után a csajszi hátba is vágott, hogy na végre valaki tervekkel, élettel, ilyen kell nekik, majd küldték pár hó múlva a levelet, hogy köszi, de nem... Hát, örülök, ha ennyire válogathatnak :)

7. vicukax (válaszként erre: 6. - 9536810fa1)
2012. febr. 20. 20:19
Írtam egy privit :)
6. 9536810fa1 (válaszként erre: 4. - Vicukax)
2012. febr. 20. 20:05
Én nem voltam... kisfiam tolta elém a reklámot, hogy "anya, ez Neked való", de aztán anya gyámoltalan volt... pedig már tavaly is izgatott a dolog. :) Gondolom sok fiatal főiskolás van ilyenkor... Milyen volt az interjú? Mesélnél?
5. vicukax (válaszként erre: 2. - Ami.)
2012. febr. 20. 18:13
Miről szeretnél többet tudni? :)
4. vicukax (válaszként erre: 3. - 9536810fa1)
2012. febr. 20. 18:13
Interjún voltam igen, most hétvégén, az első időpontra jelentkeztem. Te is voltál már? Én most jelentkeztem előszőr a táborba. :$
3. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Vicukax)
2012. febr. 20. 14:57
Voltál a felkészítőn?
2. Ami.
2012. febr. 20. 14:56
Ennél kicsit többet!?:)
2012. febr. 20. 14:46
Szívesen várom a leendő cimborákat, akik 2012-ben a nyári táborok valamely turnusaira jelentkeztek. Izguljunk együtt az áprilisi eredményhírdetésig, hogy kik lesznek a végleges cimbik :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook