Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Barnás menstruáció fórum

Barnás menstruáció (beszélgetős fórum)


2009. nov. 8. 23:59
Sziasztok. Még új vagyok itt, nem akartam új témát nyitni, remélem ti tudtok nekem választ adni, addig amíg az orvosom nem tud fogadni. A párommal már szeretnénk kisbabát, pár hónapja próbálkozunk, nem görcsölve, lesz ami lesz alapon, de természetesen babát szeretnénk. Ebben a hónapban nagyon furcsán jött meg. Szóval reggel ültem a wc-n és nagyon megijedtem, mert barnás vérzésem volt(sok). Később már megjött rendesen, de nagyon sötét és olyan darabok is vannak benne, lehet, hogy csak alvadt vér, nem tudom! Ez tegnap történt, még ma is sötét, és még ma is darabos. Előbb jött meg mint kellett volna. A hasam furcsán szurkál, és szurkált az egész hónapban. Szerintetek baba volt? Az orvos ezt meg tudja mondani, hogy baba volt-e? Ti mit gondoltok, nagyon kíváncsi lennék, mit gondoltok!? (hosszú voltam)
26. 0885190cd8 (válaszként erre: 25. - 874eb11dfd)
2009. szept. 15. 21:42

sztem te is kérd ezt az alaphormon vizsgálatot, az már megmondja hogy mi van...

milyen vizsgálatra mész?

25. 874eb11dfd (válaszként erre: 24. - 0885190cd8)
2009. szept. 15. 21:26
hát.. én még nem voltam ilyen vizsgálatokon.. most pénteken megyek először, mert nem akar jönni a bébi..
2009. szept. 15. 21:22

szia, ha rendes vizsgálatra mennél sztem hívd fel, mond meg neki, hogy mi van, és talán azt mondja hogy ne is menj...

én épp most mentem a dokihoz, mert még ugye nem sikerült a baba, és a menzeszem 3. napján volta, hormonvérvételre, meg majd a 22. napomon kell visszamennem.

ebből az is kiderült hogy az lh-teszt hiába mutatta ki a pé-t mikor nincs is...:((

voltál ilyen vizsgálatokon?

2009. szept. 15. 21:05

lányok, én megint barnázok..mi lehet velem..

pénteken megyek nőgogyihoz,de hát ha barnázom,hogy vizsgál meg?

22. 0885190cd8 (válaszként erre: 6. - 874eb11dfd)
2009. szept. 3. 18:53

szia, elhalt terhesség...


a dokinőm amikor megműtött, és visszamentem hozzá kontrollra, mondtam neki, hogy barnázok a vérzés elött, és azt mondta sajnos ez nem múlik míg nem szül az ember.

sajnos azóta nem szültem és még mindíg van.

21. ce00df587e (válaszként erre: 1. - 874eb11dfd)
2009. szept. 1. 23:55
szia.nekem akkor volt ilyen mikor nem volt rendszeres a menszeszem.erre az orvos fel írt egy marha drága gyógyszert amit menszesz elött kelett bevenni és az helyre álította egy időre
20. fd8e423e9e (válaszként erre: 1. - 874eb11dfd)
2009. szept. 1. 23:07
írtam privit, de most olvasom a naplódat, barnás vérzés, főleg ha késik, és babát is szeretnétek simán lehet terhesség jele is, teszteltél azóta újra? mindenképp menj orvoshoz, ha a teszt pozitív, és ne várj - próbálj meg nem várni - hétfőig, írnak fel gyógyszert, hogy a vérzés elmúljon.
2009. szept. 1. 22:51
Nekem most van meg,és barna, meg sokkal kevesebb van, mint lenni szsokott. Nagyon sokat késett(mindig szokott, teszt negatív) és vettem be norcolutot. Lehet, hogy ez csak egy megvonásos vérzés
18. Ncilány (válaszként erre: 8. - Besszi)
2009. szept. 1. 21:51
Bármilyen dokihoz kellett mennem az minden esetben az sztk rendelő volt. Nekem kb 20.5 éve u.az a nőgyógyászom. Bármit kérdeztem mindig válaszolt. Nem éreztem eddig még sose azt hogy sietnie kellene mert ott a következő beteg...
17. tücsimücsi (válaszként erre: 15. - 874eb11dfd)
2009. szept. 1. 21:51

Ha tényleg az a problémád akkor kapsz rá gyógyszert és lehetsz terhes.

Ugyanis akinél nincs tüszőrepedés az meddő.


De nincs értelme találgatni, mert ezt úgyis csak a doki tudja majd megállapítani a vizsgálatokból.

Lehet egész más oka van.

16. 0885190cd8 (válaszként erre: 6. - 874eb11dfd)
2009. szept. 1. 21:43

elhalt a baba a 7 héten és 9 hetesen műtöttek meg, de majdnem rámentem én is.


nekem is menzesz első napjaiben van, és mikor múlik el.

15. 874eb11dfd (válaszként erre: 14. - Tücsimücsi)
2009. szept. 1. 21:05

elmegyek, de csak hétfőn megyünk vissza pestre, addigra meg legalább elmúlik. Mert nekem mensi elött mindig fáj a cickóm, meg a hasam is..de most csak úgy van..

Akkor lehet, hogy azom van..arra gyógyszert adnak? :D Utának akkor könnyebb teherbe is esnem,nem?

14. tücsimücsi (válaszként erre: 10. - 874eb11dfd)
2009. szept. 1. 21:02

Menj el dokihoz.

Tudod még mire tippelek? Sárgatest hormon hiány, ez az amikor nincs tüszőrepedés.

13. evangelika (válaszként erre: 7. - 874eb11dfd)
2009. szept. 1. 21:01
Akkor viszont tényleg fordulj orvoshoz, ha közte is van! Hát undi, de olyankor tényleg más a szaga, de nekem közte nem szokott lenni. Viszont tényleg hormonális lehet - olvasva az előző hozzászólót (én is szakrendelésre járok!)-, mert mielőtt elkezdtem a fogamzásgátlót szedni, akkor nekem is gyakrabban volt barnás, és közte is volt kevéske barnás folyás.
12. tücsimücsi (válaszként erre: 9. - Tücsimücsi)
2009. szept. 1. 21:01
még pontosabban: elhalt terhesség
2009. szept. 1. 21:00
meg nem is fáj nekem.Úgy "jött meg", hogy még a cicim se fájt..semmi...
10. 874eb11dfd (válaszként erre: 9. - Tücsimücsi)
2009. szept. 1. 20:59

micsoda? Áh.. nem hiszem, az fájna..

már volt egyszer nekem ,akkor nagyon rosszul voltam, azt hittem elájulok, másnapra vagy még aznapra úgy megjött, hogy azt hittem a fájdalmat nem birom tovább..

9. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - 874eb11dfd)
2009. szept. 1. 20:56
vetélést jelent
2009. szept. 1. 20:53
Nekem már küretem is volt emiatt. (Amúgy kétszer volt.) Igazából semmit nem mutatott ki a szövettan, "csak" hormonális változást. Amúgy azóta is küzdök a nőgyógyászati problémáimmal. Legutoljára hormontablettát írtak fel, de már 3. hónapja szedem, s néha most is barnázom. Én megorroltam a fizetős szolgáltatásért, s elhatároztam, hogy többet nem vagyok hajlandó szar munkáért fizetni. Így most a kórház nőgyógyászat ambulanciáját keresem fel. Ha legalább szarul dolgoznak, nem fizetek érte c. szóval! Remélem neked mondanak valami okosan, kiváncsi vagyok rá! (Egy cipőben...)
2009. szept. 1. 20:50
sőt hónap közepén is volt barnázásom, bár az kisebb, és kevesebb volt..meg megint, már 2-3 napja :(
6. 874eb11dfd (válaszként erre: 3. - 0885190cd8)
2009. szept. 1. 20:49

mi ez a missed ab.?

szülés hozza helyre?? :):) Az jó :)

5. 874eb11dfd (válaszként erre: 2. - Evangelika)
2009. szept. 1. 20:48
megnyugtattál kicsit :) Nekem nincs is sok..de bocsi,hogy gusztustalan..de nem kellemes az illata, ezért is gondolom,hogy valamit összeszedtem. Ráadásul még gyereket is szeretnénk..
4. evangelika (válaszként erre: 2. - Evangelika)
2009. szept. 1. 20:47
Ja, kiegészítő információk: kb. félévente egyszer ilyen; én még nem szültem.
3. 0885190cd8 (válaszként erre: 1. - 874eb11dfd)
2009. szept. 1. 20:44

szia nekem a missed ab. után ilyen, ennek 19 hónapja.

a dokim annyit mondott ezt csak egy szülés hozza helyre..

sanos gondolom ettől nem lettél okosabb, de gondoltam elmondom, én is ezzel küzdök hónapok óta...:((((((((((((((((

2009. szept. 1. 20:44

Szia!

Nekem is szokott olykor barnás lenni, olyankor nincs is olyan sok. Orvoshoz még nem mentem vele, mert különösebb probléma nem volt ezen kívül - már, ha ez probléma. Nem tudom, mivel lehet összefüggésben. Amúgy rendszeresen járok szűrésre, minden OK. Szóval, ne ijedj meg, de ha megnyugtat, menj el orvoshoz (és megoszthatod velem, mitől van).

2009. szept. 1. 20:40

menstruálok, bár annak épp nem lehetne mondani..mert tiszta barna az egész.. biztos valami betegségem van..nőgyógyászhoz meg csak hétfőn tudok menni..

Volt valakinek hasonló? És mit mondott az orvos, mit kaptatok rá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook