Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság vége? Mit gondoltok? fórum

Barátság vége? Mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


5. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 16:59

Egy kicsit túlreagálta. Vannak dolgok amikről tényleg jobb élőben beszélni. Ha ez neked olyan téma, akkor érthető.

Valahol őt is megértem ugyanúgy, főleg ha épp szingli? Erről nem írtál! Talán fél, hogy kevesebb időt fogsz vele tölteni.

Azt messze nem mondanám, hogy ez a barátság vége. Akkor igen gyenge barátság volt ha ennyitől bekrepál.:D

2021. máj. 13. 16:31
Én félretenném a múltat és úgy tennék, mintha nem történt volna semmi. Meghívnám egy kávéra és elsősorban kifaggatnám, mi van vele mostanában. Miután ő kiadta, amit akart, utána mesélnék magamról. Valószínű van vele valami, szüksége lett volna rád, vagy csak kissé féltékeny, mert neked jobban alakul. Néha az ember túlreagál dolgokat, mert épp szarul van és valahol ki kell jönnie.
2021. máj. 13. 16:01
Igazad van, de azért ez még egy elég káoszos kor tud lenni, szerintem adjatok egymásnak még egy esélyt.
2. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 15:51

Valószínlűleg vannak félelmei, ami miatt így reagált. Nem normális, de érthető. Nálunk a párkapcsolattal kapcsolatos dolgokat instant meg kell írni a baráti körben, mi így egyeztünk meg, de ha nem olyan nagyon komoylan halálos a szerelem, akkor azért csúszhat pár napot szerintem.

Hány évesek vagytok? Ez nagyon befolyásoló tényező most ebben a szituban.

2021. máj. 13. 15:37
Az egész sztori azzal kezdődött, hogy rajtunk kívülálló okok miatt nem tudtunk találkozni egy barátnőmmel egy darabig. Közben lett egy párom, alig vártam, hogy élőben elújságoljam neki a hírt. Máskor is előfordult már, hogy pár hétig nem taliztunk és én akkor meséltem el neki a személyes dolgaimat. Sosem csinált ebből gondot. Valahogy a tali előtt felmerült a "mi van a fiúkkal?" téma, így természetesen leírtam neki, hogy van valakim, de a személyes talira tartogatom a mesélést. Teljesen kiborult, hogy ez nem méltó egy gyerekkori barátsághoz, nem fér bele, hogy titkokat őrizgetek előtte és majd biztos emiatt a fiú miatt fog tönkremenni a barátságunk és elhanyagolom. Meg hogy ő bezzeg mindig mindenről rögtön beszámolt nekem messengeren. Írtam neki, hogy ne vegye ennyire magára, csak simán személyesen akartam megbeszélni. Akkor is csak azt írogatta, hogy ő mennyire csalódott bennem és nem ezt várta volna el tőlem. A másik ami rosszul esett, hogy kicsit lassabban reagáltam neki, fel volt háborodva, hogy miért tünedezek el, de ő bezzeg vagy 1 hétig nem jött fel facebookra, mert állítólag depis volt és nem volt kedve, azt természetesen tiszteletben kell tartani, de ha én írok 1-2 nappal később az már tragédia és nem fér bele. Kérdezte mikor tudok rászánni egy kis időt, hogy ezt tisztázzuk. Nagyon fájtak ezek a sorok, hogy nem örül a boldogságomnak, de próbáltam higgadt maradni és megírtam egy időpontot. Sajnos aznap nem éreztem túl jól magam, amit meg is írtam neki pár órával a tali időpontja előtt, erre mindössze egy lájk jelet küldött. Azóta nem keresett, szerintem le esik neki, mennyire túltolta a drámát. Mit gondoltok? Adjak neki még egy esélyt? Tényleg ennyire szörnyű barát lennék, mint ahogy ő beállít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook