Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom - a legjobb barátom? fórum

Barátom - a legjobb barátom? (beszélgetős fórum)


13. cce31e2351 (válaszként erre: 12. - 2c2de63135)
2010. febr. 25. 16:20

Kedves Great05!


Nem, nem járunk. Hogy miért nem jövünk össze... mert szerinte nem működne köztünk, mivel ellentétesek vagyunk, és mint lány nem is tetszem neki. sajnos ez van. Amellett,hogy nagyon szeret engem, és mindenben támogat,segít,(most is kifizetett 12.000ftot helyettem, bár neki sincs sokkal több, de mégis megtette.) Igazából én sem értem, hogy miért van ez így.. Ha gyakorlatiasan kellene összefoglalnom a kapcsolatunkat, olyan mintha egy pár lennénk, de nem fogja meg a kezem, nem csokol meg...stb..ezek nincsennek, és ezért vagyunk barátok,ugyanakkor ez mégis több. Nagyon nehéz kérdés ez, és nagy dilemma már pár éve..

12. 2c2de63135 (válaszként erre: 10. - Cce31e2351)
2010. febr. 24. 20:27

akkor nem is jártok? félreérettem bocsi!

de akkor meg miért nem jöttök össze? ezek szerint mindketten "vágytok" a másikra, nem?

11. 9242a6388c (válaszként erre: 10. - Cce31e2351)
2010. febr. 24. 17:13
Szerintem szerelmesek vagytok....:)!
10. cce31e2351 (válaszként erre: 7. - 2c2de63135)
2010. febr. 24. 16:45

Kedves Greta05 !


Köszönöm Neked is, a véleményedet, és akkor szeretnék válaszolni a kérdéseidre. A kapcsolatunk olyan értelemben mély, és szoros, hogy már 15 éves korunk óta ismerjük egymást, és most államvizsga előtt állunk. Olyan értelemben viszont nem mély, hogy nem jártunk-és nem járunk együtt. A gimiben tényleg, igazán szerelmes voltam belé, de nem akart tőlem többet, ezért barátok maradtunk. Ahogy teltek az évek elmúlt a gimis szerelemes korszakom, és bennem meggmaradt egy igazi szeretet.Ezért írtam, hogy nem vagyok szerelmes belé, bár ugye attol függ mi is a szerelem.. A gimiben egyébként más lányért volt oda, nála is elmúlt,és mióta egymást ismerjük egyikönknek sem volt senkije, nem jártam mással,és Ő sem. Így alakult. A másik kérdésedre a válasz: szereti a gyerekeket, de azt mondta, hogy majd csak később 35 éves kora körül szeretne, mivel eléggé rövid pórázon fogták a szülei, és kicsit szeretne szabad lenni, mielőtt felelősséget válalna egy másik emberkéért, egy gyerekért.

9. f1ea7df816 (válaszként erre: 1. - Cce31e2351)
2010. febr. 24. 14:58

Ez hívják úgy hogy szerelem!

Szerintem nincs nő és férfi közt barátság,mert abból úgy is szerelem lesz.....:)

2010. febr. 24. 14:54
Édes vagy.....de szerintem szerelmes vagy ebbe a fiúba.....csak még magadnak se mered bevallani:)
7. 2c2de63135 (válaszként erre: 1. - Cce31e2351)
2010. febr. 24. 14:27

nem lángolóan vagy belé szerelmes, de ez az érzés épp elég, ha nem szeretnéd mással látni stb azt jelenti vele akarsz lenni, mellette tudsz "levegőt venni", rá van szükséged(nekem is pont ilyen a kapcsolatom a férjemmel, soha nem voltam úgy belé szerelmes, mint egy másikba, akire azt hittem a nagy "Ő"...mégis ő a férjem és nem a nagy Ő..:))

viszont, mennyire komoly a kapcsolat? együtt éltek már? az hogy nem akar házasságot egy dolog, gyereket sem? szóval ő mennyire gondolja komolyan (mélyen )ezt a kapcsolatot??erről már beszéltetek?

2010. febr. 24. 14:24

szia!én is így jártam ahogy te:)

8 évig a legjobb barátom volt,és most már 1,5 éve együtt élünk:)imádom és nagyon őszinte a kapcsolatunk!

sok sikert nektek:)

2010. febr. 24. 14:08
ezt nem önzésnek hívják hanem szerelemnek :)
2010. febr. 24. 14:02
Szerintem is! Pont az ellen érvelsz, ami.. ha elveszíted majd ráébredsz! ne várd meg!
3. Panni58 (válaszként erre: 1. - Cce31e2351)
2010. febr. 24. 14:00
nem vagy önző, szerelmes vagy :)
2010. febr. 24. 14:00
egy ideig tuti szép lenne, de ha totál különböztök, egy idő után kiütköznek az ellentétek. ami meg rajtatok múlik, közös kompromisszum, vagy az önzések :-)
2010. febr. 24. 13:57

A legjobb barátommal már 6 éve ismerjük egymást, nagyon rendes srác, szoros a kapcsolatunk, mindent megtudunk beszélni, sose veszekedünk, viszont sokat nevetünk. Azért érdekes a kapcsolatunk,mert teljesen ellentétesek vagyunk (igen, tudom, az ellentétek vonzák egymást) , de az élet nagy kérdéseiről másképpen gondolkodunk. Pl. én házasságpárti vagyok, Ő meg nem.

Nagyon szeretem, de nem vagyok szerelmes belé, Ő sem belém, és mégis szeretném ha Ő lenne a barátom, mert nem tudnám elképzelni, hogy más lánnyal menjen moziba,sétálni, beülni enni valahová, hogy mással beszélje meg a gondjait, az életét..Önző vagyok? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit gondoltok működhetne a kapcsolatunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook