Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Holnap (szombat) találkozom a legjobb barátommal egy kávéra, akit a férjem nem kedvel... fórum

Holnap (szombat) találkozom a legjobb barátommal egy kávéra, akit a férjem nem kedvel... (beszélgetős fórum)


1 2
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Kannanana)
2022. szept. 25. 09:07
Már megvolt tegnap a kávézás, beszélgetés. Köszönöm a jókívánságokat 🙂.
35. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 08:54
Ne is mondj! Ennyi jár neked. Jó időtöltést kívánok, a férjednek meg nagyobb bizalmat irányodba..
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - LBO)
2022. szept. 24. 18:37
Ezzel nem tudok vitába szállni, ott a pont 🙂👍!
33. LBO (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 16:27
Legrövidebb út, az egyenes. 😉
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Cidanoi)
2022. szept. 24. 15:51
Köszönöm, megvolt.
2022. szept. 24. 15:51
Így van.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Liliom10)
2022. szept. 24. 15:50
Nem értem milyen nővel?! Aki az ügyfele és a kávézónkban találkoznak megbeszélés céljából úgy, hogy én is ott vagyok? Hát ügyes az a nő aki így bárkire rá tud hajtani.
29. Kacsahercegno (válaszként erre: 28. - Liliom10)
2022. szept. 24. 15:33
Mivel lehet megelőzni? Ha valaki félre akar menni, akkor is megteszi ha nincs egy ellenkező nemű ismerőse vagy barátja sem. Majd ismerkedik. Amúgy is régen rossz, ha azon kell parázni egy kapcsolatban, hogy jaj csak össze ne vesszünk, mert akkor tuti megvígasztalja egy másik nő. Ha valaki hűséges, az akkor is az ha rámásznak vagy épp haragszik a párjára.
28. liliom10 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 12:29

Ha a férjed ugyanazzal a nővel tart barátságot, és beül vele kávézni rendszeresen, abból később bármi lehet, hiába "csak" ügyfél most. Lehet, hogy nem is a férjed lenne a kezdeményező, de vannak olyan nők, akik mindent megtesznek, hogy elcsábítsák.

Most még fiatal vagy, azt hiszed, mindkettőtöknél örökre maradnak a nagy érzelmek. Talán igen, talán nem. És jöhet egy veszekedés, mosolyszünet, és az ilyen nők megpróbálják megvígasztalni a férjedet. Ezeket a lehetséges helyzeteket meg kellene előzni.

27. Cidanoi (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 12:16
Jó kávézást ;)
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Cidanoi)
2022. szept. 24. 12:13

Valóban más véleményen vagyunk. A barátom sosem kezdett nővel, velem sem, pedig nem nagyképűségből, de csinos nőnek mondanak. 12 év barátságot nem szeretnék eldobni azért , mert a férjem, akinek soha oka nem volt bennem nem megbízni, nem nézi jó szemmel a barátságunkat. Egyébként vicces, mert az autó szerelője a férjemnek a barátom 🙂.

Ha pedig kiderül, hát kiderül. Ha erre rámegy a házasságunk, akkor annyit is ért. De kétlem, hogy ez bekövetkezne és tudom, hogy a barátom mindent megtenne, hogy a helyzet tisztázva legyen. Volt már amúgy, hogy mikor a szülőknél voltam otthon és pont arra volt dolga a barátomnak, mondtam a férjemnek, hogy fogunk találkozni. Láttam, hogy nem repesett az örömtől, de nem is akadt ki. Ő amolyan a hátán fát lehetne hasogatni típus. Szóval szerintem ha kiderülne sem lenne belőle nagy gond, max morcos lenne pár napig ahogy ismerem, csak hát nem akarom az esélyét sem megadni annak, hogy ezen legyen a vita köztünk.

Majd ha alkalom adódik megemlítem neki, hogy ekkor és ekkor fogok a barátommal egy kávét inni itt és itt, így majd tudni fogja kivel és hol vagyok. Kompromisszum készség. Amúgy érdekes, mert tudja, hogy anyuék is ismerik a barátom évek óta és ha arra van útja és én is épp otthon vagyok a szüleimnél mindig bejön egy kávéra és beszélgetni a szüleim is. Az ügy vettem észre, nem zavarja különösebben, mint a privát kávézás, pedig hát full nyilvános helyen tesszük. Na de majd alakul ez is .

25. Cidanoi (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 11:55
Én férfi szinten írtam. Vannak furcsaságok, pl. homi pasi és házasságban él, nővel és gyerekekkel. Persze felesége nem tud róla, mert titkolja. De van ilyen. Bár nem kérdezted a véleményem, de ez a barátság, konfliktusok forrása, ami idővel, kidomborulhat, főleg úgy, hogy a férjed konkurenciaként tekint, a barátodra, ahol véleménye szerint bármi előfordulhat, még az is, hogy több lesz mint kávé, mert ilyen is előfordulhat, valljuk be őszintén. Persze lehet találkozni titokban, meg ilyenek, és bizonygatni, hogy ő az egyetlen. De amíg a barátod képben van, ez mérgezi a kapcsolatod otthon. Tudom neked más a véleményed erről, de, ha férjed visszahallja valakitől, hogy titokban tartasz egy kapcsolatot találkozókkal, mert ez is egy kapcsolat, igaz baráti, az nem fog sok jóra vezetni. Akár a házasságod is rámehet... Nem érdemes feszegetni a határokat ;)
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Cidanoi)
2022. szept. 24. 11:29
Hát őt inkább maga a tény, hogy férfi a legjobb barátom zavarja, tudja, hogy nekem ő (mármint a férjem) , a gyerekem apja az első és egyetlen, csak hát ő kisvárosban nőtt fel és hát ott ha egy nő meg egy férfi jóban vannak akkor azok biztos szexelnek is 😄, tartják a "városbeliek".
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - LBO)
2022. szept. 24. 11:26

Hát tudod nem szeretem a konfliktusokat, ezért sem számoltam be neki erről. Meg hát nyilvan mikor minden hétvégén hazamegyek a szülőkhöz sem számolok el neki , hogy épp találkoztam -e az egyik jó barátnőmmel vagy sem ha nem jön szóba valami apropó kapcsán.

De valóban , jobb ezt átbeszélni, max felhúzza az orrát, de megtiltani mivel nem az apám úgysem fog semmit, mert mi nem ilyen egymásnak bármit megtiltogatós házaspár vagyunk, annál sokkal érettebben gondolkodunk.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Liliom10)
2022. szept. 24. 11:23

Van abban igazság amit mondasz. Elgondolkodtató, hogy le kéne vele ezt megbeszélnem. Végülis a közös gyermekünket várjuk, eddig sem és ez után sem tervezek félrenézni .

Hát a termàlozàs szokott a férjemmel is lenni,de ez a barátommal már ezer éves bevett szokás, hétvégi progi. Persze már kb 5 éve nem voltunk, mióta a férjemmel a gyermeket terveztük és már nem is szivesen mennék senkivel sem ha nem lennék várandós sem, annyi mindent ott össze lehet szedni.

Köszönöm a jó és hasznos, értelmes tanácsot!!

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Panna.33)
2022. szept. 24. 11:20
Köszönöm a megerősítést 🙂!!
20. Cidanoi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 10:56
Értelek, de a gond még is ott van, hogy a férjed konkurenciát lát a homokos barátodban és ez okkal vagy ok nélkül is frusztrálja. Ez van :)
19. LBO
2022. szept. 24. 10:49
Ez a titkolózás szerintem egy kicsit gáz. Inkább sértődjön be a férjed mint titkolózol előtte.
18. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 10:43

Saját tapasztalatból mondom, hogy a titkolózás semmi jóra nem vezet hosszútávon. Addig beszéld meg a férjeddel, még megérti, hogy semmi oka féltékenynek lenni, de ezt a régi barátságot nem szakítod meg, és néha kávézol, beszélgetsz a barátoddal.

A fürdőt túlzásnak tartanám még nőként is. Oda menj a férjeddel !

17. Panna.33 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 10:00
Helyes. ❤️
16. Panna.33 (válaszként erre: 14. - Cidanoi)
2022. szept. 24. 10:00

Az én férjem pl. azon sincs kiakadva, hogyha én kávézok leszbi nővel.

Tudja, hogy szeretem őt, és rendben van az önértékelése, nem lát vetélytársat mindenkiben, aki rám veti a tekintetét.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Cidanoi)
2022. szept. 24. 09:55
Vannak női barátai, ügyfelei akikkel heti szinten találkozik. Én nem hisztizek rajta ha meglepő ha nem, még így várandósan sem. Aki valakit meg akar csalni úgyis talál rá módon, de ezen én.mig okot nem ad rá, nem túráztatom magam .
14. Cidanoi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 07:48
Te mit szólnál a férjed egy leszbi nővel barátkozna, és kávézgatna? Nemond, hogy nyugodt lennél, és persze talizgassanak csak 🙂
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Panna.33)
2022. szept. 24. 07:24
Köszönöm!
2022. szept. 24. 05:49
Jó kávézást! 🙂
2022. szept. 24. 02:40
Akkor és abban a témában nyitok fórumot, amikor és amiben akarok. Hogy ez kinek tetszik vagy kinek nem, magasról teszek rá. Úgy tudom ez az oldal azért is van, hogy beszélgetni lehessen. Én ezt teszem, még ha sokaknak itt ez nem is tetszik, de valahogy azt nem bírom felfogni, hogy ha valakinél egy fórum böki a csőrét, mi a fenének olvasgatja, és minek kommentek?! Vagy valami kényszert érez írni, hogy beszoljon a fórum indítónak? Én csak azokba a fórumokba írok be, ahol vagy tanácsot tudok adni, vagy van hasonló tapasztalatom és segítő szándékkal fordulok az illetőhöz. De okoskodni, meg csak azért, hogy beírjak valamit, meg egy fórumba se léptem be. Úgy tűnik, valakinek csak ennyi öröm jut az életében, de nyilván az ilyeneket ignoràlni kell, meg jelenteni a moderátoroknak.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2022. szept. 24. 01:07
Közel 8 év alatt az embernek már nincs bűntudata.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Birebora)
2022. szept. 24. 01:07
Hát férj nélkül szoktunk úgy havi egyszer beülni a kedvenc kávézónkba kibeszélni a gondjainkat és ez már 12 éve szokas nálunk, tehát, volt ilyen már sokszor mikor még nem is ismertem a férjem.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. szept. 24. 01:04
Igen , valóban igazad lehet abban, hogy jobb az őszinteség meg az az egyenes út,de ismerem a férjem. Pedig ezer alkalmam lehetett volna félrelépni, de szeretem, tőle várom a közös gyermekünket és nem most (sem máskor) fogok lelépni a meleg barátommal 😄.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Cidanoi)
2022. szept. 24. 01:01
Sosem volt eddig bukta, de ha lenne szívesen elmagyaráznàm ahogy már tettem is a férjemnek, hogy amíg én nem "tiltom" el a barátaitól, addig ő se tegye, főképp annak tudatában, hogy az én barátom valóban a másik kapura játszik, nem kéne rá féltékenynek lenni. Amúgy sem csalnam senkivel meg a férjem, főképp nem most, 22 hetes várandós kismamaként.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook