Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátok közt: Emma & Alex fórum

Barátok közt: Emma & Alex (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1925. ceci (válaszként erre: 1919. - Susan0603)
2009. ápr. 9. 22:15

Szia

hol lehet olvasni ezt azz előzetest?

előre is köszike

1924. Loren03 (válaszként erre: 1922. - Regisseurin)
2009. ápr. 9. 21:34
Hát én sem. Ha esetlegesen kiírják lehet nem is fogom nézni a BK-t..:(
1923. Loren03 (válaszként erre: 1913. - Fiatal nő)
2009. ápr. 9. 21:32

A Te szemszögedből nézve a dolgokat, belátom van benne igazság, de Ali akkor is lehetett volna belátóbb ill. elnézőbb..

A mai részben nem volt túl őszinte a mosolya, amikor "belement" abba, hogy költözzenek francia honba. Újabb élményrombolás.. viszont amit Bandikával kapcsolatosan tett, az nagyon is korrekt volt.

Számomra meglepő volt, hogy ilyen simán "belement" a költözésbe és még csak nem is hozakodott elő azzal, hogy ugyan már Emmácska, hiszen most született meg a kis Máté.. (de lehet, hogy már megint butaságokat beszélek..:D)

2009. ápr. 9. 21:17
Most akkor Alex is megy??? Én nem akarom, hogy Palit kiírják a sorozatból :( :'(
1921. Susan0603 (válaszként erre: 1920. - Fiatal nő)
2009. ápr. 9. 19:58
Ha Juli összejönne Attilával, az Emma meg elmenne Nizzába. Akkor az Alexet kível hoznák össze a forgatókönyvírok? Erre is kíváncsi leszek.
1920. Fiatal nő (válaszként erre: 1919. - Susan0603)
2009. ápr. 9. 19:56

Na igen.

Amúgy Julinak meg szintén igencsak megtetszik Attila...

1919. Susan0603
2009. ápr. 9. 19:47

Sziasztok!

Emma megtudja, hogy Alex egyáltalán nem unatkozik nélküle, és megdöbbentő lépést tesz.

Ezt írja az április 27.-ével kezdődő hétre az előzetes.

Már nagyon várom mik lesznek még benne. Most kezd bonyolodni majd a történet.

1918. Fiatal nő (válaszként erre: 1917. - L-Lili)
2009. ápr. 9. 15:41

Nem az ivós részre értettem, hogy jó. Hanem mikor a homeless elkezdte kergetni. :-)

Magam sem értek egyet az alkoholizáló gyerekekkel. :-S

1917. L-Lili (válaszként erre: 1914. - Fiatal nő)
2009. ápr. 9. 15:22
Szerintem egyáltalán nem poénos egy olyan jelenet, amikor egy 10 év körüli gyerek bort iszik. Igazából nem is értem a fkv írókat, milyen példát akarnak bemutatni ezzel.
1916. Fiatal nő (válaszként erre: 1915. - Regisseurin)
2009. ápr. 9. 10:50
X-D
1915. regisseurin (válaszként erre: 1911. - Fiatal nő)
2009. ápr. 9. 09:19

" könyvből sok poén hiányzik. A könyvből NEM HIÁNYZIK SEMMI, a szövegkönyvet toldották meg akkor még pár poénnal" - bocsi, így gondoltam, csak elég hülyén fogalmaztam meg.

"Pali nagyon Alexesen néz ki az előadásban"- szerintem Alex volt nagyon Liliomos a bk-ban, amikor elment otthonról, és nem mondta meg, hova megy

2009. ápr. 9. 07:09

A Bandikás jelenet nagyon jó volt... :-D Főleg a hányós rész... :-)

De azt nem értem, Bandira hogy jött rá hirtelen a piálhatnék..? Így akar bevágódni Lindánál..? Neki tuti nem fog tetszeni, mert a mami is elég gyakran a pohár fenekére nézett...

1913. Fiatal nő (válaszként erre: 1902. - Loren03)
2009. ápr. 9. 07:06

Dehogy nincsen köze. Alex egy tapasztaltabb pasi, tudja, mit rontott el anno, ezért emlegeti annyit Emmának, hogy próbálja elé vetíteni a negatív példát, és abból próbálja meg jó útra terelgetni. Én abszolút megértem. Meg milyen már az, hogy valaki úgy osztja az észt, hogy közben x dolgot át sem élt.?! Annak hiteles az óvása, aki már keresztülment rajta, tudja, hogy rossz. Aki meg azért mondd valamit, mert anno neki is mondták, de nem tette meg, hát az nem jó...

Szóval csak azt akarom mondani, hogy Alex jogosan mérges, még ha Emma csupán csak szerelemből tette is, amit tett. Egy értelmes felnőtt ember nem csinál ilyet. Az megbeszéli a párjával, hogy figyelj, megkaptam, de arra a döntésre jutottam, hogy mégsem kell, mert... Nem ám titkolózni meg hazudozni.

Nekem az a rászólás is teljesen belefért. Mert Alex valahol még egy kissé nagy gyerek, csak jóval komolyabb és tapasztaltabb. Viszont amikor születtek a gyerekei, Ő turnézott, nem foglalkozott sem Petivel, sem Vandával, Juli volt mellettük 100%-osan, Ő is nevelte őket. Alexben pedig most, hogy itt van mellette a fiatal barátnője, hát önkéntelenül is óvja és dorgálja, olykor ilyen atyai megmozdulásokkal.

2009. ápr. 9. 07:00
Az Emma hülye, nem kell szépíteni. :-))))
1911. Fiatal nő (válaszként erre: 1906. - Regisseurin)
2009. ápr. 9. 06:59

Értem. Én évek óta az első sor (pont legközepén) ülök, bérlettel. :-) Szeretem, csak idegesít, hogy megveszek egy x napra szóló bérletet és csomószor önkényesen átpakolják más időpontra. Plusz, nagyon felemelték az árakat is. :-(

Hát ez a főpróba dolog olyan hülyeség volt, meg ebből is csak pénzt akartak csinálni. Anno én rengeteg próbán és főpróbán ültem bent, mindenféle térítés nélkül. Akkor annak volt egy hangulata. Most képzelem, milyen lehet. Az már nem is főpróba, hanem előbemutató...

"A könyvből sok poén hiányzik." A könyvből NEM HIÁNYZIK SEMMI, a szövegkönyvet toldották meg akkor még pár poénnal. :-D

Már kíváncsi vagyok az előadásra, a képeket láttam a színház előtt, és örömmel nyugtáztam, hogy Pali nagyon Alexesen néz ki az előadásban. X-D Csak fülbevaló nincsen... :-P

1910. Csicsi25
2009. ápr. 8. 22:06

Sziasztok!


Sztem is Emmácska kicsit butácska :)

(bocsi a rímelésért, de olyan jól hangzik)

Eléggé naív a drágám, ha azt hiszi, hogy Alex az ő kedvéért kimegy és az ő cégében fog dolgozni, ráadásul negyven éves fejjel nekiáll franciát tanulni.

Azt hiszem, hatalmas veszekedések szemtanúi leszünk még.

1909. Loren03
2009. ápr. 8. 21:25

Micsoda akció jelenetet láthattunk:D

Azt hittem Ali szétkapja azt a csúnya bácsit..

... és hajlott kora ellenére nekiáll franciát tanulni. Emmácska olykor olyan kis butácska tud lenni:))

2009. ápr. 8. 21:16
hát ez érdekes rész volt...
2009. ápr. 8. 21:09

Na ne, Alex nem írányít kintről semmit!!!


jujj, de jól lehányta Bandika...

1906. regisseurin (válaszként erre: 1886. - Fiatal nő)
2009. ápr. 8. 21:09

Szija! A bérletem a 12. sorba szól, de az nagyon messze van, ezért ha van hely előreülök a pótszékekre.

Mielőtt mentem a főpróbára, rákerestem a darabra és olvastam, hogy mekkora bukás volt. De nekem nagyon tetszett. Még azon a hétem elolvastam a művet, és a színpadon sokkal jobban tetszett. A könyvből sok poén hiányzik.

1905. Loren03 (válaszként erre: 1904. - L-Lili)
2009. ápr. 8. 19:58

"Imi Niki marad ez érthetetlen"

szerintem is, de ez már csak Barátok közt..

1904. L-Lili (válaszként erre: 1898. - Juca78)
2009. ápr. 8. 19:52
Elég értelmetlennek tűnik az Ő kapcsolatukat kiírni a sorozatból (és Imi Niki marad ez érthetetlen), reméljük a nyári szünet után ők is újrakezdik.
1903. Loren03
2009. ápr. 8. 19:25
Amúgy eléggé elkeserítő, hogy Alex hall valami pletykát( A MAGDI ANYUSTÓL!!!) és inkább Emmát, a ""szerelmét"" támadja elsőnek. Tipikus Alexes kirohanás. Hogy le tudja hurrogni mindig szegény kiscsajt...
1902. Loren03
2009. ápr. 8. 19:20

Lehet, hogy most egy páran utálni fogtok, de Alexen teljesen kiakadtam tegnap. Az ő kapcsolatuknak semmi köze ahhoz, hogy annak idején mi volt a Julival. Alex ebben az egész helyzetben azt látja, hogy őróla mit fognak majd gondolni. Ez jobban aggasztja, mint az Emmával való kapcsolata. Kicsit ez olyan, mintha már megint meg akarna szabadulni Emmától. Bunkó volt és kész. Csak az ő érveit hajtogatta, Emmát meg jól lehurrogta. Meg az ágyban: "Próbálj meg aludni,jó!?" -mintha apuci rászólt volna a kislányára, ha hisztizik... 1 év halasztás simán beleférne, hiszen Emma még csak 18, bőven van ideje. Az 1 év alatt ki tudja lehet valami más miatt szakítanának. Ez benne van, de feleslegesen nem kellene szétmenniük.

Ti ezt értitek? (mármint Ali viselkedését)

1901. Loren03 (válaszként erre: 1898. - Juca78)
2009. ápr. 8. 19:11
Én is láttam a képet, nagyon helyesek rajta:)
1900. Susan0603 (válaszként erre: 1896. - Csicsi25)
2009. ápr. 8. 13:31
Én is egyetértek veled.
1899. Licca
2009. ápr. 8. 12:50
Sziasztok! Hát nem tudom.. szerintem nagyon hülyén oldották ezt meg a forgatókönyv írók.. Én biztos azt csinálnám, hogy halasztok egy évet.. (amire Emmának is meg van a lehetősége..) Ez mindenkinek jó lenne.. Egy év alatt sok víz lefolyik a Dunán.. addigra úgyis letisztázódna minden.. 1 év múlva is ugyanúgy ki tudna menni.. és nem maradna le semmiről.. Kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad..
1898. Juca78
2009. ápr. 8. 12:20

Az lenne a legjobb, hogy megbeszélnék, hogy Alex megvárja Emmát.

(szerintem tuti nem együtt mennek el.)

Ha jól emlékszem, volt arról szó, hogy nem végleges Emma távozása.

Kár, hogy így összekaptak, remélem Emma megkérdezi Magdi anyust, honnan tudta meg az ösztöndíjat.


Láttátok az ágy melletti képet??:)


Attila jól kiosztotta Mikit, ez nagyon tetszett:)

1897. Kata40 (válaszként erre: 1896. - Csicsi25)
2009. ápr. 8. 10:10
Benne vagyok :))
1896. Csicsi25
2009. ápr. 8. 09:29

Sziasztok!


Nem kell feltétlenül szakítaniuk, azért mert Emma elmegy Nizzába. Sztem szépen kellene elbúcsúzniuk, hiszen szeretik egymást, ilyen helyzetben egyszerűen nem lehet haraggal elválni.


Remélem legalábbis, hogy a forgatókönyvíróknak van annyi eszük, hogy így írták meg. (Bár igaz, ami igaz, nem arról híresek, hogy a nézők kedvében járnak)


Ha mégis haraggal fognak elválni, vagy szakítanak, kifütyüljük az írókat, mit szóltok hozzá? :)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook