Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőm esküvője fórum

Barátnőm esküvője (beszélgetős fórum)

2009. jún. 22. 17:54

Nekem Szabó Éva 5 sora mindent elmond arról, mi az szabadnak hagyni, de mindig védeni, támasz lenni:

Szerelem

ha egyik a másikát

repülni hagyja

de ha zuhan

fél szárnyát kölcsönadja.

5. Sztavros (válaszként erre: 3. - 52d3e0b8a8)
2009. jún. 22. 17:48
Ezek tök jó ötletek, és viszek majd én is ajándékot. Az emlékkönyvbe ragasztok majd egy fényképet, csak azt nem tudom, mit írhatnék bele.
4. Sztavros (válaszként erre: 2. - Klarika5)
2009. jún. 22. 17:47
Igen, ez volt az első dolgom, de mind vacak.
2009. jún. 22. 17:31

Mióta vagytok barátnők? Ha régebb óta, én biztos raknék bele egy-két gyerekkori képet, amin együtt szerepeltek.


Egy barátnőmtől kisebb ajándékokat kaptam. Pl.: egy szélcsengő, aminek a hangja elriasztja az anyóst, fakanalakat, hogy ha a férjem rosszalkodna, legyen mivel elverni, egy vicces kis gólyás képet, amint a csőrében a csomaggal repül. Ezeket külön becsomagolta és a csomagoláson kívül volt a szöveg. Pl. mihamarabbi gyermekáldást, anyósriasztó, férjnáspángoló...

2009. jún. 22. 17:30
Írd be a googleba, hogy esküvői versek, esküvői idézetek-kiad egy csomót.
2009. jún. 22. 17:20
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Most lesz a legjobb barátnőm esküvője, és a leánybúcsújára adunk közösen egy emlékkönyvet, amibe alkotnom kellene valamit, de nincsen semmi ötletem. Valamilyen versre gondoltam, de nem találok semmi ideiillőt. Van valami ötletetek? Bármi! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook