Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bánt, hogy a családom két fele nincs jóban egymással. fórum

Bánt, hogy a családom két fele nincs jóban egymással. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. pteri (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 8. 17:11
Ezt így nem nagyon értem. Anyukàd elvàlt apukàdtól, tehàt apukad csalàdjàhoz nincs köze màr. Az jó, ha az elvàlt szülők békében tudnak maradni a gyerekek érdekében, de a tàgabb csalàd életében semmi okuk részt venni. Ha te szeretnéd tartani velük a jó kapcsolatot, az màr csak rajtad múlik. Ha meglàtogatod apukàdat, ellàtogathatsz hozzàjuk is, tizenévesen màr mehetsz egyedül is az unokatesókhoz. Ha régen elvàltak a szüleid és új pàrjuk van, akkor még furcsàbb lenne, ha csalàdi összejöveteleken ott lenne az összes ex és új pàr is. Neked pedig sajnos el kell fogadnod, hogy ők màr nem egy csalàd. Ez nem rajtad múlik, nem tudsz mit tenni, de nem is kell. Mindkét résszel legyél jóban, de8 külön-külön.
2023. aug. 8. 11:48
Az a baj, hogy mi a testvéreivel nagyon jóban vagyunk azzal az oldallal is. Viszont így gyakran okoz kellemetlenséget ha ott vagyunk náluk. Elvileg régebben közelebb laktunk hozzájuk, csak anya vissza akart jönni oda, ahol még apa előtt lakott. Főleg azért, mert elvileg majdnem mindenkivel összeveszett ott. Erről valóban nem sokat tudok, nem tudom mi volt a probléma. Apával sincsenek már együtt, de jóban vannak... azért bánt ennyire, hogy velük ennyire rossz a kapcsolat, mert én imádok ott lenni, mondhatom, ez az életem legjobb része, és nagyon sajnálom, hogy anya ebben nem vesz részt
8. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 8. 11:42
az anyám utálta az anyósát,gondolom kölcsönös volt.pedig jó természetű vidám volt,mondta is a húgom tiszta anyósa.két hét múlva össze is pakolta a bugyerkáját,haza ment.még jó,hogy az apám utána ment.én bírtam az anyósomat,de nem sokára én is hazamentem.az anyámnak nem volt rokona,az apámé is legtöbb meghalt. én már egyikkel sem találkozom.a lányom,a férje,a húgom,meg a fia,unokája.ennyi a pereputty.az elhunyt két öcsémnek van két-két gyereke.de az egyikkel egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot.
7. Bichi (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
2023. aug. 8. 11:39
A nincs jóban, még nem jelenti, hogy civakodnak, én sem különösebben bírom a férjem családját, mondhatnám, hogy nem vagyunk jóban, de rosszban sem, és nem is civakodunk...
6. levarosbukta (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. aug. 8. 09:44
Gyereknek jobb nem beleavatkozni ilyenbe, nem tudhatja mi van mögötte.
5. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 8. 06:00
Sajnos majdnem minden családban van ilyen.
2023. aug. 7. 22:07
Nagyon csúnya dolog az ilyen családon belűli civakodás, de hát mit tudunk mi gyerekek tenni. Semmit.
2023. aug. 7. 21:56
Anyukám nincs jóban apukám rokonaival. Én, mint a tini gyerekük nem sokat tehetek, főleg, hogy 3,5 óra autóútra lakunk egymástól és anya több mint 10 éve nem volt hajlandó találkozni velük.
2. Myra
2023. aug. 7. 21:51
PRÓBÁLTAD KIBÉKÍTENI ŐKET?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook