Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Senkim sincs a férjemen kívül. Nincs családom, soha nem is... fórum

Senkim sincs a férjemen kívül. Nincs családom, soha nem is... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. ápr. 24. 22:10

Nagyon sajnálom. Nálunk a baba nem jön össze már 4 éve és ez rá is nyomja a bélyegét a kapcsolatunkra. Neked vannak gyerekeid?

Amúgy ez az élet szörnyű sokunk számára. De valahogy muszáj túlélni.

2022. ápr. 22. 21:40
Nekem már férjem sincs. "Csak" 1 fiam, aki 10,5 éves. Megértelek, engem is nyomaszt ez az érzés. De nincs mit tenni, ezt dobta a gép.
2022. ápr. 22. 09:53
Csak rajtad múlik, hogy nyitsz-e más emberek felé. Nem kell vérrokonság ahhoz, hogy legyen melletted legalább még egy ember, akire számíthatsz.
6. semleges (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. ápr. 22. 08:53
Ez így normális.
5. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Zena01)
2022. ápr. 22. 07:53
Fogadd részvétem. Nagy kincs a testvér, még ha távol él akkor is. Mi testvérek azért hetente körbe telefonáljuk egymást, megbeszéljük kinél mi történt az elmúlt héten. És persze megegyeztünk, ha baj van, akár éjfélkor is rátelefonálunk (vezetékesen) a másikra. Ad valami kis biztonság érzetet.
2022. ápr. 22. 07:48

Gondolom, hogy te is családban nőttél fel, csak ahogy férjhez mentél, megszakadt a kapcsolat. Vagy férjhez menekültél????

És a férjed családja? Szülei, testvérei, vagy ő is hátat fordított nekik?


Mi történt, hogy családi kapcsolat nélkül maradtál, maradtatok? Milyen idős vagy? Vagy valami tragédia történt, ami után így kettecskén maradtatok?

2022. ápr. 22. 07:46
Anyu meghalt, így nekem is csak a húgom maradt. Havonta egyszer találkozunk, de tudom, hogy van és ez nagyon jó érzés.
2022. ápr. 22. 07:02

Szia. A csöndes magány harsog a füledbe. Ha csak ő van, akkor szeresd őt nagyon, de magadat még jobban. Ha még eddig nem tetted, nyiss a világ felé szeretettel és becsöppennek mások is. A hiányt, amire most fókuszálsz, lassan felváltja a "valami". Valamilyen pozitív érzés, ami lehet hála, elégedettség, csodálat, öröm...

Nem határoz meg téged az, hogy mid nem volt, most mid nincs. Az vagy, amid van (belül) és az lehetsz, amire vágysz. 😉

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook