Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bakteriális hüvelyfertőzés fórum

Bakteriális hüvelyfertőzés (beszélgetős fórum)


2018. máj. 18. 09:05
Voltam dokinál (egy vagyon volt). Klion-D 100-at írt fel meg Diflucan-t (150 mg-osat), ez utóbbit nem szedhetem (gyógyszerkölcsönhatás). Jövő héten mennem kell(ene) kontrollra, nem tudom, hogy menjek el, nem tudom a vizitdíjat kifizetni... Azt hittem, csak annyi lesz, hogy telefonon megmondja a tenyésztés eredményét és kész...
2018. máj. 14. 19:30
Hú, nagyon köszönöm!!
6. pink habroló (válaszként erre: 4. - D1b337c628)
2018. máj. 14. 18:55

Szia!Esetleg kérhetnél a gyógyszertárban CNS kúpot.Igazából ennél jobb nincs.Gomba és baktérium ellenes,igaz vényköteles,de ha nagyon akarják akkor tudnak adni. 1 dobozban 10 kúp van,de ha sokat laboráltak akkor mindig marad ki néhány kúp,amit nem raknak dobozba,csak a következő laborálásnál.

Na a, lényeg tudnak adni ha jóndulatúak :-)

2018. máj. 14. 18:51

Esetleg próbáld meg a patikai szereket, és mellé a Gynophilus nevű készítményt. Ez célzottan állítja vissza a lepusztult hüvelyflórát, ezzel is elősegítve a normális hüvelyflóra kialakítását.


Ha mindezek nem használnak, ami 1-2 hét alatt kiderül, akkor kénytelen leszel orvoshoz menni, nehogy nagyobb baj legyen belőle.

4. d1b337c628 (válaszként erre: 3. - Channa*)
2018. máj. 14. 18:41

A cukrom rendben, szerencsére.

Régebben is volt, hogy "oda nem való dolgokat" dugdostam oda :)(hüvelysúly, fog.gátló hüvelygyűrű) és mindig gombás fertőzés lett belőle. :(

Most nem ez a helyzet, hanem szerintem valami mikrosérülés okozta probléma, kicsit hevesen voltunk együtt a barátommal és éreztem is, hogy fáj.

2018. máj. 14. 18:33
A cukrosoknak is van ilyen viszketésük...
2018. máj. 14. 18:25
Fantasztikus. Eddig még soha senki nem kérdezett erről... Szóval elképzelhetőnek tűnik, bakteriális hüvelyfertőzésem van. Orvoshoz nagyon nehezen jutok el (van oka). Itt elég jól leírják, hogy miről van szó: [link] . A problémám az, hogy nekem nincsen semmiféle folyásom ("Jellegzetes tünete a szürkésfehér, halszagú folyás.") Meglepődött szmájli. Csak piszokul viszketek és korábban fájt is. Tudom, hogy nem gomba és nem trichomonas, mert az elsőt sajnos túl jól ismerem, a másiknak a tünetei nem stimmelnek. Köszönöm, ha nem olyan válaszokat kapok, hogy "menj el orvoshoz", mert természetesen ez a cél, csak ahogy írtam, nagyon nehezen kivitelezhető.
2018. máj. 14. 18:19
Bakteriális hüvelyfertőzés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook