Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baj ha egy hete nem érzem a babàm? fórum

Baj ha egy hete nem érzem a babàm? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
313. milcsimother (válaszként erre: 310. - Szebinora)
2008. nov. 19. 19:39
ez a minimum,ha már ekkora kavart csináltam
312. frutty (válaszként erre: 5. - 376fd391e9)
2008. nov. 19. 19:38

nagyon,sajnálom hogy megbántottak!

kivánom,hogy légy boldog és vidám!

ha akarsz,beszélgetni irjáll nyugottan!

szia frutty..

2008. nov. 19. 19:21
Örülök, hogy minden renben a babával :)
2008. nov. 19. 19:17

Köszi Milcsimother, hogy ezt felraktad!

Örülök, hogy hallottam felőlük, és jól vannak!


Kívánok nekik jó egészséget, és hosszú, boldog életet!

2008. nov. 19. 19:04
A lényeg: mindketten jól vannak!! :)
2008. nov. 19. 18:34

Üzenet: * Kedves Ismeretlen !

* Levelem hosszu lesz,azt hiszem elsö és utolso is amit az utobbi hetekben megirok,ezért kérlek szépen,olvasd el figyelmesen!

* Nagyon jo kis nyomozo lenne belöled.

* Nagyon közel vagy az igazsàghoz!

* Söt!

* Nem követtem végig a kiirt kérdésemre örkezö vàlaszokat,ma kezdtem beleolvasni,és hihetetlen mennyi vàlasz érkezett.

* Elöször is itt szeretnék elnézést kérni,amiört nem jelentkeztem,amiért àlarcot vettem fel.

* Valahol szégyellem magam ,mert làtom sokan aggodtatok,viszont annak oka volt hogy nevet vàltoztattam.

* Nagyon sokan màr az elsö percben letàmadtak,föleg olyan esett rosszul,mint példàul,honnét van pénzem vàsàrolgatni,orvosra meg miért nincs.....

* De volt sok megjegyzés ami szemàmomra nehezen "megemészthetö" igy nem akartam vitatkozni,egyszerüen ugy döntöttem,megoldom egyedül,hülye voltam hogy feltettem a kérdést.

* Persze törölni nem lehetett sehogy,sajnos.

* Nagyon külön köszönet,ÀJRIN-NAK,visszaolvasva a hozzàszolàsait,nagyon mellettem àllt.

* UgyANakkor köszönet MoncsiMamànak,aki sokàig levelezett velem,és a forumban is beirt ,mert ö "ismert"

* Még nagyon sokan vannak a rosszmàjuak mellett akik nem tàmadtak,azoktol kérek elnézést,sajnos egyesével a neveket nem fogom tuddni most kiirni,azt hiszem mindenki tudja,kikre gondolok hàlàsan,és kikre kevésbé.

* Ahhoz hogy lenyomoztàl,nem csinàltàl hülyeséget,söt tetszik utolag,hogy ilyen kitarto vagy,viszont msotmàr ujra halomba jönnek a levelek,igy ugy döntöttem,VÉGLEG kilépek,màr nem vàltoztatok nevet sem.

* Elfoglalom magam màssal,nem naploirogatàssal,mert ugy làtom ez sokakat felkavart....

* Bàr aki ismeri életemet az tudja mire volt jo a hallgatàsom.

* Nem egy naplom volt,hanem összesen 3,egyet töröltem,miutàn valaki jo tanàcsokkal làtott el.$

* Nem volt könnyü életem,most sem az,az a baj,bàrhovà fordulok,gondolataimat megosztani,minig jön valaki aki ugymond megzavar.

* Én pedig nem vagyok a vita hive,ilyenkor szoktam lelépni.

* Közben megemlitem,hogy a babàm egészen az orvosi vizsgàlatig halgatott,az ultrahang közben kezdett el ugràlni,annyira,hogy az orvos nem tudta rendesen megvizsgàlni.Megvolt lepödve az orvos,még hozzà is tette,hogy biztosan elég eröseket és sürün rug.

* Persze elötte semmi.

* Hidd el,ebben a percben zokogtam az örömtöl,még az orvos se tudta folytatni a vizsgàlatot,annyira meglepödött rajtam.

* Idöközben kiderült,hogy kislànyt vàrok,amitöl a legjobban féltem,ma màr viszont szembe nézek a problémàimmal.

* Megfogadtam,nem kérek soha tanàcsot senkitöl,a szivemre fogok hallgatni.

* A màsik.

* Pàrom muszlim,de nem rossz ember!

* Az hogy sokszor ö veszi àt a döntést,az nem jelenti azt hogy rossz ember.

* Ha ö nem lenne,màr szerintem rég meghaltam volna.

* Nagyon hàlàs vagyok neki,a néhai veszekedésünk ellenére is.

* Ö az aki soha sem érdemelte meg a rosszat az élettöl!!!!!!!!!!!!!!!!!

* Keményen dolgozik egy gyàrban,albérlettöl kezdve ,ennivaloig,ruhàig ,kezdve mindent ö fizet a sajàt pénzéböl,immàron két éve eltart....

* Mai utolso bejegyzésemben terelve a szot csalàdot emlitettem,de nekem az nincs.

* Csak àlarcnak akartam felvenni,de sajnos sokan megtàmadtak .

* Nem lett volna szabad osztogatni a tippjeidet.

* Te magad megkereshettél volna,és leglàbb te tudtad volna mi a valosàg.

* Persze most jön a többi szolàs,hogy csalo vagyok,àtvertem egy fél orszàgot.

* Pedig nem.

* Öszinte voltam,csak nem jelentkeztem.

* Nem akartam senkitöl sem hallani több tanàcsot..

* Azokbol elég volt.

* Rengeteg kismama követ el hibàt,söt,nemcsak a kismamàk,de senki sem szereti ha azonnal huzzàk rà a vizes lepedöt.

* Sok beszolàs màr-màr olyan volt,mintha a sajàt gyerekemet szivesen megöltem.

* Pedig aggodtam,és a mai napig aggodom.

* Viszont kezdö vagyok,nem tudhatom még mi a helyes ,mi a nem helyes.

* Még egy pelenkàt se tudok kicserélni,sajnos ezt is megkell tanulnom.

* DE senkinem születik zseninek,ezért nem kell azonnal lenézni,ha felteszek egy kérdést,amit én nem tudok.

* Egyébként az orvosom szerint a 24. héttöl kell rendszeresen érezni egy babàt,ugyhogy mindössze egy hete!

* Màsok meg lehurrogtak,hogy hülye vagyok.

* Persze még mindig szégyenlem magam,mert nem hittem volna hogy ennyien érdeklödnek majd utànam,de bocsànatkérésen kivül màst nem tudok tenni.

* Én megprobàlok egy jo anyàvà vàllni,és tanitani kislànyomat,hogy ne essen ilyen kényes helyzetbe mint jelenleg én.

* Arra kérlek hogy ha tudod akkor ezt a levelet màsold be a hozzàszolàsokhoz,,vagy küldd el privàtba azoknak akiket érdekelt a sorsom.

* Értük mondok ma egy imàt,és hàlàt adok,hogy vannak még ilyen jo emberek is!

* Te pedig ne szégyelld magad,csak az érzéseidre hallgatva kutattàl utànam.

* Sajnos ez az amit anyàm nem tett meg értem még soha.....................

* És talàn azért vagyok ilyen személy.

* Ilyen hirtelen.

* Azt hiszem màr tényleg nem jövök ide,ha fel is jövök,akkor naplot mär nem irok,meg kérdést nem teszek többé fel....

* Viszont jobb is igy,hisz a szék miatt is nagyon nagy gerincfàjdalmam van(sok sulyfelesleg is)

* éS ugy tünik a baba hamarab itt lesz a vàrtnàl.

* Ugyhogy amig lehet pihenek,és megprobàlom a babàmat "bennt tartani"egy kicsit még.

* Te pedig tényleg ne érezd magad hülyének,nem ez volt a rossz döntés,hanem a sok meggondolatlan hozzàszolà¨s!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

* De azokat is àtolvasom még ma,mert eddg tényleg nem követtem,erre esküszöm,és talàn ha ugy érzem,még egy két privàtot szét osztok.

* Nos bucsuzom töled,kivànom hogy életed legyen szép,és ne érjen soha csalodàs!

* Üdvözlettel:Egy kismama,a nagyvilàgbol!!!!!!!!!!!!

2008. nov. 19. 18:05
ő az be is vallotta az új naplójában.Ha kéri valaki az új nevét írjon privit.
2008. nov. 19. 18:04

Nekem írt.....

Meg is bántam hogy okoskodtam......

sajnos már nem tudom visszacsinálni....

2008. nov. 19. 17:18
Sziasztok! Ma olvastam végig ezt a fórumot és a fórumindító naplóját. Én is nagyon aggódtam mi van vele, és addig nyomoztam itt a hoxán amíg véletlenül megtaláltam őt, 99% hogy ő az, bár más kersztnév van a név résznél. Elovastam a naplóját és ugyanabban a stílusban íródik, pl a terhesség ennyi százalékánál tart stb... igaz a párja nevét nem írja ki, csak úgy emlegeti a párom. Azthiszem a naplóban nektek is üzen....Priviben elküldöm a felhasználónevet, itt nem szeretném közzétenni...
2008. nov. 19. 15:26

Kérek mindenkit hogy tőlem ne kérjétek a nevét....

Már megbántam hogy egyáltalán írtam...

Most el is tűnök egy időre....

303. mint
2008. nov. 19. 15:15

Sziasztok!

En sem irni akartam neki,eszembe sem jutott,hogy zavarjam.Sokan aggodtunk erte es jo tudni,hogy jol van. Egyebkent nekem a keresobe beirva a nevet amit kaptam nem adott ki semmit.

302. funky_b
2008. nov. 19. 15:12
LÉgyszi írja meg nekem valaki a priviben a nevét. Nem szeretném Arbent zargatni, csak magamat nyugtatni vele.
301. ae12cc5be5 (válaszként erre: 300. - Milcsimother)
2008. nov. 19. 15:06
Nem vagy hülye, én csak arra kérek mindenkit, ne zargassuk, ha ő az, ez egyértelmű, hogy nem szeretné. Jajj, annyira szeretném, hogy ő legyen, és végre megnyugodhassunk, jól vannak!
2008. nov. 19. 14:55

már bánom is hogy "bekavartam"

de hülye vagyok..

299. milcsimother (válaszként erre: 297. - 79c4a8a7a1)
2008. nov. 19. 14:54

Na ezért írtam hogy nem 100 %.

De jó lenne hinni hogy ő az....

298. pemete
2008. nov. 19. 14:53
Tényleg? Lehet mégsem ő az? Aztán lehet hogy csak azért, hogy nehezebb legyen ráismerni.
2008. nov. 19. 14:50
A barátját másképpen nevezi, mint ezelőtt.
2008. nov. 19. 14:35
Én is sok jót kívánok neki és örülök, hogy jól van:o)
295. milcsimother (válaszként erre: 293. - C0c88e77c0)
2008. nov. 19. 14:28

Én is ezt kívánom neki.....

Részemről is lezárva.....

294. pemete (válaszként erre: 293. - C0c88e77c0)
2008. nov. 19. 14:28
én is:)
293. c0c88e77c0 (válaszként erre: 290. - Milcsimother)
2008. nov. 19. 14:27
igazad van, részemről lezárva!!! titkon szorítok neki,hogy szép egészséges babája szülessen,könnyen,simán :)
292. c0c88e77c0 (válaszként erre: 285. - Welker Melinda)
2008. nov. 19. 14:25
én is csak a naplóját olvasom,nem írok neki és örülök,hogy megtudtam,hogy jól vannak! érteni nem értem,hogy miért változtatott és regisztrált újra,de biztos megvan rá az oka!talán, nem is ez a lényeg ,bár örültem volna ha annyit ír,hogy minden rendben és ne aggódjunk! én megnyugodtam,mert sokat gondoltam rá és fogok is,de így azért másabb :)
2008. nov. 19. 14:25
Én teljesen megértem,amit néha kap itt az ember......
290. milcsimother (válaszként erre: 285. - Welker Melinda)
2008. nov. 19. 14:24
Főleg úgy ne hogy nem tudhatjuk 100 %-ig hogy ő az.Jó lenne ha le lehetne zárni ezt a kérdést,hogy ide ne irkáljon senki neki,mert biztos olvassa.
289. Welker Melinda (válaszként erre: 288. - Pemete)
2008. nov. 19. 14:23

jól-van jól van.

Ezt tényleg nem bántásból írtam ne vedd ne vegyétek annak. Csak mondjuk egy "óvatos" intésnek szántam.

Mondom magamnak is!!!

288. pemete (válaszként erre: 285. - Welker Melinda)
2008. nov. 19. 14:20
Szerintem senki nem fogja zargatni, csak mindenki kiváncsi rá, hogy jól van-e. Ezt megtudjuk a naplójából, ezért nem is írunk neki. Ennyi szerintem mindenkinek elég.
2008. nov. 19. 14:20
én igen
286. pemete (válaszként erre: 284. - Mint)
2008. nov. 19. 14:19
elküldte valaki neked?
2008. nov. 19. 14:19

Lányok nehogy megdobáljatok csak vegyük figyelembe, hogy valószínű van oka annak hogy miért kezdett "új életet" itt a Hoxán.

Szóval óvatosan nehogy megtámadjátok ezer kérdéssel.

Az előző mondatomra írtam hogy ne dobáljatok meg, nyílván ez rám is vonatkozik hogy tiszteletben tartom a változását.

284. mint
2008. nov. 19. 14:14

Ha valaki tudja a felhasznalonevet,akkor kuldje el nekem is priviben.Kivancsi vagyok,hogy mivan vele,hogy alakul az elete.

Elore is koszonom!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook