Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezünk... fórum

Babát tervezünk... (beszélgetős fórum)


474. moncus
2006. okt. 13. 11:19

Keresem Stöpszlit a csodaszerkezetével kapcsolatban!!!!

Ha vki látta szóljon már neki, hogy kíváncsiak vagyunk a műszere nevére!

:-)

473. moncus
2006. okt. 13. 11:18

Szia Time!

Mizu nálad?

Láttam, hogy vagy itt néha, de nem tudok rólad hírt:-)))

Kíváncsi vagyok!

puszi

472. Ekka
2006. okt. 11. 17:11

Sziasztok Csajszik:-)

Gratula mindenki mensijéhez.:)


Az enyémnek ma már nyoma sincs, tartott bő 2 és 1/2 napig, szóval lehet ismét próbálkozni:))


Képzeljétek, lenyugodtam. Úgy vagyok vele, ha sikerül a baba, én leszek a Világ legboldogabb nője, ha mégsem akkor sem dől össze a Világ:)

Egyszer csak sikerül:)))))))

2006. okt. 11. 15:01

Sziasztok!


Mindig olvaslak benneteket, a mensiseknek örülök. Nálunk is eltelt 3 hét. Nem mondanám, hogy gyorsan.

Még van kb kettő, meg 4 hét.

Puszi mindenkinek

470. mimo (válaszként erre: 468. - Perfi)
2006. okt. 10. 22:06

Gratu neked a mensisdhez!!!örülök neki hogy te is közelebb kerülsz az álomodott babához.Sorry a meló miatt, már nemsoká én is ott leszek(((((.


Már nekem is a nyolcadik nap hogy tart a mensim, furi soha nem volt ilyen erős és nagymennyiségü, látszik hogy a természet dolgait megbojgatták!!!!!!

469. Vica26 (válaszként erre: 468. - Perfi)
2006. okt. 10. 18:37

Szia Perfike!


Gratulálok a mensidhez! Egy lépéssel már te is közelebb vagy a teherbeeséshez! Most meg elkezdel dolgozni, így repülni fog az idő. Hamarosan arról beszélünk majd, hogy ki mennyit és mikor próbálkozik. Már mondtam a páromnak, hogy kösse fel a gatyáját, mert most mindent beleadunk, egy napot sem szabad elpocsékolni! Az előző terhességem sem félidőben jött létre, így nálam soha nem lehet tudni, hogy mikor lesz sikeres az akció.


Az én mensim még most is tart! Tegnap már csak egy tisztasági betét kellett, ma meg alig volt elég, úgy beindult megint. Ez már a 9. nap. Most már jó lesz, ha abbahagyja.


Puszi!

468. perfi
2006. okt. 10. 14:20

Sziasztok!


Vica, Mimo, képzeljétek nekem is megjött. A 29.napra. Görcsölök egy kicsit és ahogy elnézem elég erős is. Elgondolkoztam, hogy kb 5 hét és indul a babaprojekt. Ez boldoggá tesz. :))


Holnaptól dolgozom. Sajnos délutános műszakkal kezdek, de igyekszek gyakran jönni.


Puszi

2006. okt. 9. 12:11
Mi nem terveztük a babát,sőt a babákat!Csak adta az élet,s anyg örömmel fogadtuk!Mindenkinek kivanom ezt a földöntúli boldogságot!!!!
466. perfi (válaszként erre: 464. - Vica26)
2006. okt. 8. 22:15

Vicus!


Nálam az elmúlt 2 napban jelentkezett az enyhe fájdalom. Ma is volt egy pici. Csak azért kérdeztem, hogy neked mikor jött meg, hogy én is kalkuláljak egy kicsit.

A hormonváltozásokról csak annyit, hogy egyik pillanatban sírok, a másikban meg nevetek. Ami egy órán belül is változhat.Kicsit nehezen viselem. Ennyire még soha nem vártam a mensit.


Szerdán kezdek dolgozni. Egy kicsit félek, mert már lassan 3 hónapja nem dolgoztam, de biztos nem felejtettem el semmit. A rutinom csak megvan 5 év után. A munkatársak kérdésein meg túl kell esnem. Utánagondoltam, hogy csak (remélem) 3 hónap és itthon leszek újra babát váróként. Ugyebár akkor sem fogok dolgozni, nem kockáztatok.


Puszi

465. Vica26 (válaszként erre: 461. - Mimo)
2006. okt. 8. 21:39

Szia Mimo!


Már én is kezdem unni ezt a mensit. Jó lenne, ha már vége lenne, de nálam úgy tűnik, még pár napig szivárogni fog.

Eddig nem szokott nekem sem elhúzódni.

464. Vica26 (válaszként erre: 457. - Perfi)
2006. okt. 8. 21:35

Szia Perfike!


Nekem a mensi pontosan 39 napra jött meg. Igaz nálam előtte se szokott hamarabb.

Mielőtt megjött, előtte kb. két héttel fájt a hasam, enyhe méhösszehúzódásaim is voltak, és azt hittem, hogy meg is jön. De akkor még nem történt semmi, az is lehet, hogy a peteérést éreztem meg. Mondjuk máskor soha nem vettem ezt észre.

Lassan nálad is érkeznek a piros betűs napok, lassan már aktuális is lesz.

De ha most késik, az szerintem nem baj, majd úgyis beáll. Ha belegondolunk a szervezetünk elég sok hormonváltozáson ment keresztül mostanában.


Dolgozol már?

Puszi!

463. Ekka
2006. okt. 8. 20:48

:)))

Remélem azért 2-3 hónap múlva lesz pocaklakóm.

:))))

462. mimo (válaszként erre: 458. - Ekka)
2006. okt. 8. 19:39

Szia EEka!!


hallod nekem az első terhességem 4 év után sikerült, ne csüggedj, én soha nem keseredtem el igazán, mert kell az erő az ujabb próbálkozásra))))))), meg a kudarcot is emelt fővel kell viselni!!4 év után nekem is ugy sikerült hogy eszembe sem jutott hogy az akciónknak "mellékeredménye" is lehet .Éldd az életed, dolgozz, tereld a gondoltaokat, szórakozz, és akkor szeretkezz mikor jólesik, és ne gondolj arra hogy ebből no vajon lesz baba vagy sem!!!!!Én is igy tettem és fogom tenni majd ujra!!!

461. mimo
2006. okt. 8. 19:34

Szia Vica cica!!!


Igen már ma sokkal sokkal kevesebb volt a vérzés mennyisége, de még azért nem száraz az intim terület.Én is kiváncsi vok mit mond a doki, de mikor hazajöttem a kórházból azt mondta 3 vérzés után lehet próbálkozni .Egy elmult, jöhetne minél hamarabb a következő!!!!Puszi!!!

460. mandy (válaszként erre: 458. - Ekka)
2006. okt. 8. 19:10

Ez a beszéd, Ekka :)

A férjekről meg annyit, hogy mivel ők kevésbé 'érzelgősek', vagyis sokkal racionálisabban gondolkoznak, ilyenkor hallgatni kell rájuk, mert általában igazuk van (kívételesen ;-) )

puszi

459. b61a5b4530 (válaszként erre: 450. - 7130b15964)
2006. okt. 8. 19:04

milyen csoda szerrel kenegedted magad a pattanások ellen?

Remélem sikerül elérned azt az eredményt amit kitüztél.

Az életmódváltás alatt mit értesz?

Én is váltottam egyszer de nem tudtam mindig betartani. De az az idő is hatásos volt. Semi torna nélkül -6kg. De sajna amint abba hagytam a kg-ok vizsza tértek. De nem annyi csak 2-3kg.

Majd talán megint vizsza térek rá.

458. Ekka
2006. okt. 8. 18:52

Sziasztok:)

Megnyugodtam, lenyugodtam:) Igazatok van, nem szabad görcsösen akarni, hiszen nem is, olyan rég én is erre bíztattam mindenkit:)

Tény, hogy nagyon megkattantam ami a babát témát illeti, reggel-délben-este egész nap ezen járt az agyam. Próbálok ennek véget vetni, élni a mindennapokat "normálisan". Pl. nem fogok minden nap szeretkezni, mert ...., mert csak:P És határidőt sem tűzök ki. Nem görcsölök és kész, mert a végén mindenkit kiborítok magam körül. Férjem du. azt mondta: "Úgy keseregsz, mint akinek már 8 éve nem sikerül teherbe esnie.. Majd, ha 1 év után sem lesz semmi, elkezdhetsz aggódni, de addig.... " Igaza van:-))) (kivételesen:P)

457. perfi (válaszként erre: 455. - Vica26)
2006. okt. 8. 11:48

Drága Vica!


Neked műtét után hanyadik nap jött meg?

2 napig fájdogált a hasan, de most jele sincs, hogy meg akarna jönni. :((

Annak idején , amikor még nem szedtem fogamzásgátlót akkor volt, hogy 7 napig is eltartott a mensi. A példátokat látva (Te és Mimo) úgy látom visszatérnek ezek a keserves napok! :((

456. Vica26 (válaszként erre: 454. - Ekka)
2006. okt. 8. 11:00

Szia Ekka!

Lehet, hogy az volt a baj, hogy túlságosan <b>AKARTAD</b>! A gondolataid állandóan e körül jártak, és a görcsös akarás nem hoz eredményt ilyen esetben.

Én amikor terhes lettem, abban a hónapban alig voltunk együtt a férjemmel, sőt talán nem is a termékenynek kikiáltott időszakban, és mégis összejött. Talán pont azért, mert abban a hónapban eszembe sem jutott, hogy mi tulajdonképpen babát szeretnénk.

És ez bejött. Igaz, azóta másképp alakult, és én is attól félek, hogy ebbe a hibába esem, amibe te is. Most nagyon-nagyon akarom, hogy decemberre összejöjjön.

De addig még megpróbálom lenyugtatni magam, mert nem szabad ennyire akarni.

Tehát próbálj meg nem szabni határidőt magadnak és a babának!

455. Vica26 (válaszként erre: 451. - Mimo)
2006. okt. 8. 10:51

Szia Mimo cica!

Nekem is tart még most is. Hétfőn jött meg igazán, és ez a 7. nap. Nekem máskor is elhúzódott hét napig.

Szerintem Neked is a szülés miatt van több és tart tovább.

Nyugi, szerintem hamarosan elmúlik. Amúgy azért már egy kicsit kevesebb, nem?

Kíváncsi vagyok, Neked mit fog mondani a dokid? Remélem decemberre mindhárman "ketten" leszünk! (Rád, Perfire és persze magamra gondoltam!)


Na, meg a többieknek is mindent bele!

454. Ekka (válaszként erre: 453. - Mandy)
2006. okt. 8. 10:48

Rendben:)

Csak az a rossz(?) tulajdonságom, hogy amit akarok, azt azonnal akarom bármiről is, legyen szó.

És ebben az esetben az a bökkenő, hogy nem tehetek az ügy érdekében semmit ill. csak annyit, hogy szeretkezem a férjemmel..

453. mandy
2006. okt. 8. 09:45

Jaj Ekka, ne csináld. Egy hónap az semmi, érted? Van itt nem kevés emberke, akinek 6-7 hónapja nem jön össze, mégsem csüggednek, hanem azt mondják, majd következő hónapban!

Nagyon kevés embernek sikerül elsőre! Fel a fejjel!

puszi

452. Ekka
2006. okt. 8. 08:01

Megjött:((((((((

Lehet, hogy h.lyének fogtok tartani, de elsírtam magam...

Úgy látszik "selejtes" a berendezésem..

Egy hónapnyi intenzív szexuális élet után SEMMI.. Mi lesz akkor, ha pl. már nem fogunk ennyit szeretkezni?!?! Dupla semmi??????

451. mimo
2006. okt. 7. 23:43
Szia Vica!!hallod nekem a mensesem még most is tart és nagyon erős, ez a 6 nap, azelőtt max 4 napos volt, ott is az első 2 nap volt erősebb!!!nálad meddig tartott a vérzés???Csajok Vica, Perfi, én még 1 hét mulva megyek vissza kontrollra, remélem decemberbe én is próbálkozhatok!!!
450. 7130b15964 (válaszként erre: 449. - B61a5b4530)
2006. okt. 7. 21:26

Nekem közben elmúltak a pattanások, remélem nem is jönnek vissza. Egyébként meg kenegettem, tőlem telhetően. Nem vagyok valami kitartó a krémekkel, akármit veszek, egy hétnél tovább nem igen használom (még a legdrágább márkás cuccok is a fiókban felejtve végzik, szinte tele...)


Valamelyik nap megnézték a hormon szintjeim rendben vannak, sőt minden. Szóval nyugodtan foglalkozhatok a életmódváltással, meg az edzésekkel. Azért kitavaszodik, mire olyan eredményt érek el, amit szeretnék, feltéve, hogy következetesen edzek és kitartok addig.

449. b61a5b4530 (válaszként erre: 432. - 7130b15964)
2006. okt. 7. 20:17

Én nekem is sportolni kellene mert van nekem is pár kg- amit le kellene adnom de ez inkább hastáncra járok úgy döntöttem.

Hát pattanások azok nekem is vannak de nekem már korábben is voltak.Nekem ez a magas sülyedés miatt van ami nem tudni, hogy mitől van.


Csak reménykedek, hogy ez nem lessz majd hátul ütő.

448. perfi (válaszként erre: 447. - Vica26)
2006. okt. 6. 22:03

Drága Vica!


Szerintem az intim mosakodógélek nem mindenkinek okoznak panaszt. Lehet, hogy én sokkal érzékenyebb típus vagyok. Na mindegy most kúrálnom kell magam. Így csúszik a tilalom feloldása, pedig már alig bírjuk tűrtőztetni magunkat. ;)


Szerinten nekem is hamarosan megjön a mensim, mert 2 napja fájdogál a hasam és elkezdtem puffadni is.


Augusztusban hasonlóan indult, illetve haladt a babavárásunk. Decemberben ismét együtt kerülünk át a terhes topikba. Kétszer nem történhet meg ugyanaz mindkettőnkkel. Én is örülök, hogy lesz velem hasonló idejű terhes kismama. Remélem még sokat csatlakoznak hozzánk. Gondold el Mandy, Vandancsi és a többiek már majdnem megszülnek addigra. Mi leszünk az utánpótlás. :)))


Puszi

447. Vica26 (válaszként erre: 443. - Perfi)
2006. okt. 6. 21:30

Perfi!

Remélem tudod, hogy nálunk is ugyanaz a helyzet, mint nálatok.

Szó szerint!

Kivéve a hüvelygyulladást. Pedig én is intim mosakodót használok pont azért, hogy rendben legyen a hüvelyflóram. Ezeket pont így hirdetik, hogy a hüvely ph-nak megfelelő. Most akkor mi van?


A két mensi olyan gyorsan letelik! Nekem már az elsőnek lassan vége is!


És abban is megegyezünk, hogy nekem is a pozitív teszt után egy ből szednem kell a duphastont.


Perfike! Olyan jó lenne, ha mindkettőnknek összejönne karácsonyra! Olyan jó lenne egy régi ismerőssel "végigélni" a terhességet!


Puszika!

446. Ekka
2006. okt. 6. 18:59

Akkor mostantól kezdve pár napig szorítás van:D

Holnap kell a mensinek kopogtatni. (eddig órát lehetett állítani hozzá:-) )

445. time (válaszként erre: 444. - Moncus)
2006. okt. 6. 10:43

De jó, hogy írtál! Már nagyon kíváncsi voltam, mi újság.

Hajrá az államvizsgához!

Mostanában én se nagyon voltam. Nálunk jövő héten aktuális a nem aktuális, s eddig egészen kivételesen szinte semmit sem érzek. Viszont elkezdtem méhpempő kapszulát szedni. Valahol olvastam, hogy jó ilyenkor, de ártani biztos nem árt. Amúgy igyekszem lazulni a tervezés-ügyben. Talán már voltak olyan napok is, hogy nem gondoltam rá egyszer sem. :)


Vica, Perfi, nagyon örülök, hogy regenerálódtok, így tovább, nagyon szorítok!


Ekka, mi újság? Tudod, amíg nem jött meg, van remény!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook