Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Babaprojekt" indul!!! fórum

"Babaprojekt" indul!!! (beszélgetős fórum)


13. chili16 (válaszként erre: 12. - Borsi :-))
2008. okt. 10. 15:02

Hát remélem igazad van.

Én egyébként elég sokáig bagóztam (tudom, tudom...) de amikor úgy döntöttünk, hogy lassan jöhetne a kiskrapek vagy kiscsajszi, akkor abbahagytam a cigizést, elmentem a nőgyógyászomhoz is, aki azt mondta h minden rendben velem, egészséges vagyok, jöhet a bébi. A cigileszokás miatt vártunk majdnem 3 hónapot és akkor vágtunk bele "élesben" a babaprojektbe. Nagyon vágyunk már mindketten egy kisbabára :)

12. Borsi :-) (válaszként erre: 9. - Chili16)
2008. okt. 10. 14:44

Az első baba 7 a második baba 8 hetesen ment el spontán.Vérezgettem,elmentünk a dokihoz,de akkor már nem látott embriót,aztán másnap el is ment reggelre.

Nekem van egy 3 éves kisfiam és lehet,hogy az ő náthája is közrejátszott a dologban,de pontosat az orvos sem tudott mondani.Ha sikerül újra teherbeesnem,akkor ír gyógyszert is.

A Te esetedben tényleg nem sok idő telt még el.A kisfiammal elsőre sikerült,de legutóbb 10 hónapot próbálkoztunk...

Szerintem is bekopog a gólya hozzánk is előbb vagy utóbb...

11. huszka
2008. okt. 10. 14:04

Sziasztok...szerintem is jó ötlet, de már több ilyen is van. Jojjonak igaza van. Az enyém is behalt :)

chili16...könnyen be lehet ám kapcsolódni a többibe is, mert szeretettel fogad mindenki :)


Egyébként sok sikert a fórumhoz, majd írogatok én is ide kicsit, csak néha már kicsit unalmas többször leírni ugyanazt több helyre.

Mi már lassan 3 éve próbálkozunk nem sok sikerrel. Volt már pár pozitív terhességi tesztem, de mind vérzés után. Sajnos a korai terhességeim el is mentek ezekkel a vérzésekkel. Most már túl vagyok a petevezeték átjárhatóságin, ahol megállapították, hogy talán átjárhatóak, talán nem :) Kb most itt tartunk... Ja már évek óta járok hormon vérvételre meg orvoshoz is.

2008. okt. 10. 14:01
Cristina, Veled mi a helyzet? Ti mennyi ideje próbálkoztok?
2008. okt. 10. 14:01

Sziasztok :)

Hát mi még csak június óta, de már ez is egy örökkévalóságnak tűnik ;)

Borsi, sajnálom nagyon amin át kellett menned :( Azt nem mondta a doki hogy mi okozhatta a vetélést? Mennyi idős volt a babád? Ne haragudj, nem tudom akarsz-e erről beszélni.

Végülis a lényeg hogy a jövőre kell koncentrálni és várni hogy egyszer csak akar majd hozzánk is jönni egy kisbaba ;) akkor majd összejön. Legalábbis engem mindenki ezzel nyugtat, meg azzal, hogy ez még nem sok idő.

8. Borsi :-) (válaszként erre: 6. - Cristina1)
2008. okt. 10. 13:49
Szuper!!!
7. Borsi :-) (válaszként erre: 5. - Chili16)
2008. okt. 10. 13:48

Szia Chili!

Teljesen egyetértek veled,én sem tudok bekapcsolódni már egy meglévő régi társaságba,felét nem értem miről beszélnek,visszaolvasni nincs időm...ezért próbáltam meg egy új fórumot indítani,hátha itt is kialakul egy jó kis társaság!:-)

Mi tavaly február óta próbálkozunk,de sajnos kétszer is elvetéltem.Legutóbb 2 hete.Azt mondta a doki,hogy azonnal lehet folytatni,így próbáljuk tovább.Persze nem volt ilyen egyszerű túltenni magunkat,de a hormonok most vannak még itt,így próbáljuk tovább.Kicsit hosszú lettem,bocs!:-)

2008. okt. 10. 13:42
Szia chili16! Én is itt vagyok. Szerintem jó ötlet ez a fórum. Pontosan mióta próbálkoztok?
2008. okt. 10. 13:40

Sziasztok!

Mi is pár hónapja kezdtünk el próbálkozni.

Bevallom, olvasgattam itt-ott fórumokat de egy kialakult társaságba már nehezebb bekapcsolódni.

Jojjo, Borsi, Ti mióta próbálkoztok?

2008. okt. 10. 13:35
Köszi,de azért még várok,hátha beindul itt is valami!Ha nem,akkor megyek!:-)
2008. okt. 10. 13:26
Csak, mert én is indítottam fórumot, de behal egy idő után.
2008. okt. 10. 13:25
A holdnaptár Jónás módszeres fórumba gyere át ott, mind itt tartunk:o)
2008. okt. 10. 13:23

Sziasztok!

Azokkal szeretnék beszélgetni,akik most vagy mostanában próbálkoznak a teherbeeséssel.

Remélem ír valaki...:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook