Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Babaprojekt" indul!!! fórum

"Babaprojekt" indul!!! (beszélgetős fórum)


133. Borsi :-) (válaszként erre: 131. - Nanda)
2008. okt. 16. 12:48
És novemberben már beültetés is lesz, vagy gyógyszereket kapsz?Nem tudom igazán mi a menete ennek,bár van a családban egy ikerpár,akik így fogantak és tündériek...:-)Ja és az inszemináció kimarad?Vagy buta kérdés???Úgy tudom az a lombik előtt van talán három alkalommal.
132. Borsi :-) (válaszként erre: 118. - Nitka)
2008. okt. 16. 12:44

Nitka!

És nem lehet,hogy terhes vagy??Az lenne a legjobb :-)!

131. Nanda (válaszként erre: 130. - Borsi :-))
2008. okt. 16. 12:42

Köszi!

Eleinte még mi is elég "tudatlanok"voltunk,csak egy éve kezdtünk próbálkozni mindennel.

Sajnos kiderült hiába,elzáródás miatt csak a lombik jöhet szóba.

Úgyhogy a "babaprojekt 2.0" novemberben indul.(Írtam másik topicba is ,de jóformán válaszra sem méltattak.)

Talán valakinek a segítségére lehetek.

Sok sikert mindenkinek!

130. Borsi :-) (válaszként erre: 126. - Nanda)
2008. okt. 16. 12:31

Szia Nanda!

Üdv. itt!Dec.ben lesz nekünk is két éve,hogy elhatároztuk,bár mi nem minden hónapot használtunk ki.Azért már mi is elég sokszor próbáltuk!Hajrá nektek is :-)!

129. Borsi :-) (válaszként erre: 127. - Mse79)
2008. okt. 16. 12:28

Szia Mse!

Sajnálom,rem.a következő hónapban már pozitív lesz!!

128. Borsi :-) (válaszként erre: 123. - Chili16)
2008. okt. 16. 12:27
Annyira nem vérzek,csak megjött.Azon filózom,hogy ettől még terhes is lehetnék akár,mert a ciklusaim nekem hosszabbak kb 33 nap,így a peteérés is csak hétfő környékén volt(ha volt),így elvileg még van esély rá,mert ilyekor még nem tapad meg semmi a méhfalon...Hm?Írtam egy nődokinak a neten,kiváncsi vagyok mit válaszol majd.Azért jobb lett volna,ha nem jön ez közbe...
127. mse79
2008. okt. 16. 11:49

Sziasztok!


Csak egy gyors bejelentkezés erejéig: vettem tegnap Clearblue tesztet, mert állítólag érzékenyebb a többihez képest( meg reménykedtem hogy tényleg jó erdményt ad),ma reggel megcsináltam, de sajnos negatív. Úgyhogy most el kell fogadnom hogy még nem sikerült, ezért el is döntöttem hogy megpróbálok nem ezen kattogni mindig, és nem fogok tesztelgetni feleslegesen, mert ez a csalódás érzés nagyon rossz:(

De nem baj, rajta leszünk, ezért ha valaki felé jár a gólya, kérem terelgesse felénk is:)

126. Nanda
2008. okt. 16. 11:45

Sziasztok!

Mi már lassan 2 éve próbálkozunk,de szeretnék csatlakozni hozzátok.

125. Nitka (válaszként erre: 124. - Chili16)
2008. okt. 16. 11:17
Szia chili16! De szerinted van abban ráció,hogy 2 nap után már érezném a hatását egy abszolut növényi kivonatnak? Amúgy is minden homeopátisá cucc később hat, mint a gyógyszerek... Mindegy... remélem nem a GYNEX miatt vagyok rosszul... azért most leálltam vele...
124. chili16 (válaszként erre: 118. - Nitka)
2008. okt. 16. 09:35
Nitka, ha most még csak azt érzed hogy "rendbe rak" a Gynex, annak is örülj :) ;) próbáld úgy felfogni, hogy utána már tényleg egyszerűbb lesz összehozni azt a pici babát ;) persze a hányingerért meg émelygésért nem irigyellek
123. chili16 (válaszként erre: 117. - Borsi :-))
2008. okt. 16. 09:33
Borsi, fogalmam sincs mitől lehet :( hogy vagy? nagyon vérzel? vagy csak pecsétel? Drukkolok neked is nagyon hogy ne legyen semmi baj :( Írj hogy mi van veled!
122. chili16 (válaszként erre: 113. - 064abada22)
2008. okt. 16. 09:30
Miri: nem szabad így gondolkozni! Pont tegnap olvastam egy szülész-nőgyógyász doktornő oldalán, hogy nagyon sokszor lát olyat, hogy egy abszolút precíz pontos mensi-rendszer felborul amikor a pár elkezdi az "éleslövészetet". Ekkora ereje van a női pszihének :) úgyhogy elő a pozitív gondolatokkal!
121. chili16 (válaszként erre: 110. - Fbcd8bb3b2)
2008. okt. 16. 09:28

Szia Renna!

Sztem se kenődj el, véleményem szerint egy kicsit korán teszteltél, ne add fel!

Ha mást nem, hát még a gyógyteák segíthetnek, de mivel csak most kezded inni őket,akkor se keseregj ha még egy hónapot várnod kell. Fel a fejjel!

120. chili16 (válaszként erre: 111. - 10d89b51ea)
2008. okt. 16. 09:25

Sziasztok lányok!

Babus, úgy örülök hogy jó híreket kaptál! Végülis konkrét "stratégia" van, hogy mit kell tennetek :) úgyhogy ez jó! sztem jó kezekben vagytok! Mikor lesz a következő inszem? Csak hogy drukkolhassunk annak a kis manónak hogy kapaszkodjon erősen ;)

2008. okt. 16. 08:11

Sziasztok!

Tényleg nem volt olyan szörnyű eza teakeverék, de nem lesz a kedvencem, azt hiszem egy hajtasra kell meginni eza titka, akkor nem érezni rajta gyógynövény ízt:)

118. Nitka
2008. okt. 16. 08:04

Jó reggelt mindenkinek!

Szerintetek előfordulhat,hogy a GYNEX miatt vagyok rosszul? Hétfőn kezdtem el szedni nap 3*3 cseppet... Kedd óta émelygek egész nap, meg hányingerem van... és tökre produkálom a terhességi tüneteket... De attól félek, csak a miatt, mert "dolgozik" a Gyenx és most rakja rendbe a szervezetem... :(((

2008. okt. 16. 07:41
Én meg elkeseredtem,mert tegnap este vmitől elkezdtem vérezni.Mégcsak a 21.nap,így nem tudom miért van.Lehet,hogy a vetélés miatt,mert mégcsak holnap lesz 3 hete,hogy megtörtént,vagy hormonok okozzák fogalmam sincs,de így babszi szerintem ebbe a hónapban sem lesz.Szerintetek mitől lehet?
116. Borsi :-) (válaszként erre: 111. - 10d89b51ea)
2008. okt. 16. 07:32

Szia Babus!

Jó,hogy minden rendben van,remélem a második inszemid már sikerül!!!

115. Borsi :-) (válaszként erre: 109. - Nitka)
2008. okt. 16. 07:31
Én a teázást kezdtem komolyan ill.a vitamin szedést és nem kévézom még alkalmanként sem(nem mintha olyan sokszor ittam volna),kb ennyit.Ja és a férjemet kértem meg,hogy e hónaptól szedjen E és C vitamint.És Te mit vetsz be?
114. Borsi :-) (válaszként erre: 110. - Fbcd8bb3b2)
2008. okt. 16. 07:28

Szia Renna!

Ne legyél letörve,lehet a tea segít!A barátcserjét bioboltban nézd meg,én is ott vettem,de megrendeltettem mert nem volt.Egyébként nem olyan rossz az íze a teának!:-)

2008. okt. 16. 06:56

jó reggelt!

Renna, nekem a kislányom is Closty segítségével jött össze, de csak a második hónapban. most meignt a második hónapnál vagyunk, de olyan hülye érzésem van hogy most nem fog segíteni a gyógyszer:-( holnap megyek uh-ra hogy van -e peteérésem vagy sem...

2008. okt. 15. 22:55
jó éjszakát mindenkinek!
2008. okt. 15. 21:07
jó estét csajok! Borsi: bocs, de még csak most tudtam leülni a géphez. megvolt a vérvétel eredménye, hál istennek jó minden hormon, clostyt, és GONAL f 300 injekciót irt fel szintén az orvos.napi 2x1 costy, a szuri holnaputántól kezdődik minden este egy adag 7 napon keresztül, majd jövő hét pénteken vissza UH-ra, ha minden oké, lesz sejtecske, akkor szombaton biztos megint az egy adag OTRIVELLE tüszőrepesztő szuri, és hétfőn jöhet a 2-ik inszem.hál Istennek, annak is tudok örülni, hogy jó lett a vérkép, nem kell ismét egyhónapot csuszni a stimulációval. egyelőre ennyit tudok. Ja és nagyon aranyos volt megint a kis asszintens Marika, és a doki is Dr.Török Péter volt most ott a Meddőségin.
2008. okt. 15. 19:19
Sziasztok lányok! Ma megcsinaltam életem első ovu tesztjét, persze hogy negativ lett, alig latszik mega tesztcsik is. . . hát ezt nem hiszem el hogy nálam semmi nem mukodik? Prsze lehet hogy koran kezdtem el, a 13. napon vagyok, az előző mensim a 29. napra jott meg gyogyszerekkel!!! Hát nem tudom. Ma viszont vettem egy halom gyógyteat a fogamzás teakeverékhez. Holnap kezdem inni a palástfűvel kevertet, elég bizarr a kinezete igy öszekutyulva. . .Sajna a barátcserje kapszulat nem kaptam sehol, ugyhogy enélkul kezdem. hat én most eléggé le vagyok torve hogy lehet nem hasznal nekem a closty:(((((((((
109. Nitka
2008. okt. 15. 15:07
És egyébként Ti min változtattatok a "projekt beindítása" óta? Ki mit vet be a "cél" érdekében?
108. Borsi :-) (válaszként erre: 103. - Cristina1)
2008. okt. 15. 14:48

Szia Cristina!

Szerinted a fogigátlótól nem esel teherbe,mert sokáig szedted?Reméljük a bogyók jót tesznek!:-)

107. Borsi :-) (válaszként erre: 104. - 2db8a1ae1c)
2008. okt. 15. 14:45

Szia Melitta!

Hát én is azt hittem,hogy miután a kisfiam elsőre "összejött",a másodiknál semmi gond nem lehet és elsőre jön is.Rosszul gondoltam...

Jönni fognak azok a manók tuti mindenkinek!!

106. Borsi :-) (válaszként erre: 102. - Nitka)
2008. okt. 15. 14:42
Én is ezekre gondoltam,csak kismama vitaminnak hívom...Egyébként nem árt szedni,ajánlják a teherbeesés előtt,hogy szedjük.Most Gravidát mondta a dokim,de az elevit szimpibb..
105. Nitka
2008. okt. 15. 14:38
Sztem a lényeg az, hogy ne akarjuk görcsösen... Élvezzük a szerelmet, együttlétet, legyünk kiegyensúlyozottak, várjuk nagy-nagy szeretettel a leendő babánkat! :) Csak ez segít!
104. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 1. - Borsi :-))
2008. okt. 15. 14:29
szia! mi kb. 3 hónapja kezdtünk bele a projectbe, és még sajnos mindig semmi. Azt képzeltem, hogy elsőre bejön majd...el vagyok kenődve, de sokan mondták, hogy ne ragaszkodjam görcsösen, mert annál rosszabb. Szóval fel a fejünkkel!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook