Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Babaprojekt" indul!!! fórum

"Babaprojekt" indul!!! (beszélgetős fórum)


2008. okt. 15. 14:26
Sziasztok. Mi 9 hónapja próbálkozunk. Persze semmi. Több évig szedtem fogamzásgátlót és most nem álltam még helyre. Kaptam peteérés elősegítő bogyót, de már a második hónapja szedem. Már nem merek reménykedni. Nem gondolok rá, de jó benneteket olvasni mert erőt merítek belőletek.
102. Nitka (válaszként erre: 101. - Borsi :-))
2008. okt. 15. 13:57
Én nem... terhesen magzatvédő vitamint szedtem (Elevit), de kismama vitamint nem... Vasat és folsavat kellett szednem terhességem alatt... De miután sajnos nem vagyok kismama... :(((( így vitamint sem szedek e miatt... :(((((
2008. okt. 15. 13:44
Szedtek vmilyen kismama vitamint?
100. 064abada22 (válaszként erre: 87. - Chili16)
2008. okt. 15. 10:32

sziasztok

Chili mi az elsővel talán 7 hónapja próbálkoztunk és akkor mondta a doki hogy nézzük meg a pé-t, és már akkor is gond volt, akkor is kaptam gyógyszert ami akkor segített. de most már a második adagon vagyok túl és eddig nincs eredménye, de igyekszem nem türelmetlen lenni:-)

99. Borsi :-) (válaszként erre: 98. - Nitka)
2008. okt. 15. 10:18
Hát így tényleg nem egyszerű...Ártani tuti,hogy nem fog!Nekem sem pontos,de ált 29 és 33-34 nap között szokott megjönni.Így vmivel könnyebb.
98. Nitka (válaszként erre: 97. - Nitka)
2008. okt. 15. 09:15
Nem egyszerű eset az enyém... Ilyen rendszertelen ciklussal semmi számogatásra nincs esélyem... Ezért is rossz, hogy ha nem jön meg, akkor nehéz eldönteni, hogy azért nem jött meg, mert talán babó van a pocakban, vagy mert éppen olyan úri kedve van a szervezetemnek, hogy kihagy 1 hónapot a menzesz. :) Amúgy nyugodtan szólj bármiért... ezért vagyunk itt! :))
97. Nitka (válaszként erre: 94. - Borsi :-))
2008. okt. 15. 09:12
Mindkettőt azért iszom, mert babát szeretnénk... Miután a ciklusaim gyalázatosan rendszertelenek, ezért esélyem sincs kiszámolgatni, mikor van "ciklus közepe" augusztus közepe óta nem menstruáltam... Ezért gondoltam azt, hogy iszom mindkettőt... abból baj nem lehet.
96. mse79
2008. okt. 15. 09:11
Próbálkozás céljából...
95. Borsi :-) (válaszként erre: 92. - Mse79)
2008. okt. 15. 09:08
Ismerős....NYUGI!!!!
94. Borsi :-) (válaszként erre: 93. - Nitka)
2008. okt. 15. 09:07

Én ált.ezt hallom róla,hogy nem jó,nem lehet eligazodni rajta.

És te most a teát azért iszod mert a mensidet akarod rendbehozni,vagy mert már próbálkoztok?Csak azért kérdezem,mert a cickafark az többek között peteérést serkent,míg a palástfű már a beágyazódást segíti.Azért kell a mensi után egyből a cickafarkosat és a ciklus közepétől a palástfűveset inni.De semmiképpen sem szeretnék beleszólni!!!:-)

93. Nitka (válaszként erre: 91. - Borsi :-))
2008. okt. 15. 09:01
Szia Borsi;) Egész jó volt... mondjuk nem mondhatnám, hogy ha nem lenne muszáj, akkor is iszogatnám... :) De kis mézzel egész tűrhető volt. :) Mondjuk még csak a cickafakt teát kóstoltam, a palástfűre majd ma szánom rá magam ;) Viszont a minimikroszkópon ma reggel sem igazodtam el... sztem semmit sem ér... vagy csak én nem tudom használni?
92. mse79
2008. okt. 15. 08:56

Igen ezt már én is hallottam hogy érzékenyebb lehet a teszt, pont ma akarok venni, de mint más is én is nagyon vágyok arra hogy az éven sikerüljön.

Logikusan gondolkodva nem szabad görcsölni, másik percben meg ha rágondolok Istenem add csak pozitív legyen:)

2008. okt. 15. 08:55

Szia Nitka!

Hogy ízlett a tea?

90. Borsi :-) (válaszként erre: 85. - Chili16)
2008. okt. 15. 08:54
Én is ilyen álmodozós vk!Pont reggel az ágyban mondtam a férjemnek,hogy ha öszzejönne most a babszi,akkor karácsonykor mondanánk meg a családnak(nem merném most már hamarabb),és milyen szép ajándék lenne mindenkinek...
89. Borsi :-) (válaszként erre: 73. - Mse79)
2008. okt. 15. 08:51
Hajrá!!Remélem ott lesz az a két csík!!!A clear blue teszt sokkal érzékenyebb mint a többi,próbáld ki azt,hátha mutat valamit! :-)
2008. okt. 15. 08:47

Szia Miri,Szia Pinkee!

Jó,hogy írtatok,üdv. itt!!:-)

Babus Írjál mi volt a dokinál!!!

Pinkee!Szerintem ne éld bele magad annyira,mert ha nem jön össze nagyon csalódott leszel mindig.Könnyű ezt mondani,én is uezt csináltam,de ha nem élem bele magam annyira,akkor a negatív tesztet is könnyebben elfogadom.De bízzunk benne,hogy pozitív lesz minél hamarabb :-)!Nekünk decemberben lesz két éve,hogy nődoki és kistesó,de még nem jött a gólya.Volt,hogy kimaradtak hónapok a próbálkozások között,de akkor is régóta próbálkozunk.

2008. okt. 15. 08:45
Szia Miri, drukkolunk h jó eredménye legyen az uh-nak! Gyere majd és mesélj ám h mit mondott a doki! Hogy derült ki, h baj van a peteéréseddel?
86. pinkee
2008. okt. 15. 08:43
Ne haragudj,most mennem kell de később még benézek!
2008. okt. 15. 08:43

Sziasztok!

Pinkee, ugyanúgy állunk mint ti,nekünk is első baba lesz. Annyi a különbség h mi 1 hónappal hamarabb kezdtük és én már túl vagyok a mini-mikroszkópozáson meg néhány ovu teszten... Egybként nekem is csalódás minden hónap amikor nem sikerül :( Minden vágyam hogy karácsonyra babát kapjak a pocakba... Jaj már megint kezdem az álmodozást :)

84. pinkee (válaszként erre: 83. - Nitka)
2008. okt. 15. 08:43
Köszi a bíztatást!! Tudom,hogy nem vagyok elkésve,de amikor már végre eljutunk oda,hogy jöhet mégsem olyan egyszerű!De gondolom ezt te is tudod :)
83. Nitka (válaszként erre: 82. - Pinkee)
2008. okt. 15. 08:37
Sztem az a legfontosabb, hogy ne görcsölj rajta, és ne hitesd el magaddal, hogy neked biztosan valami szervi bajod van, azért nem jön össze! Sztem tök természetes,hogy vannak párok, akiknek hamar összejön, vannak, akiknél kicsit várat magára a baba. Ez nyilván rengeteg mindenen múlik, de leginkább azon, hogy jókor-jóidőben szexelni és no stressz, ha netán mégsem jönne össze. Nekem mondjuk tök rendszertelen a vérzésem, úgyhogy nem infó, ha épp nem jön meg... úgyhogy én már csak akkor "örülök előre", ha már konkrétabb jelei is vannak... hányiger, émelygés ez-az...:) Nyugi, összejön a babó! Semmiről nem vagy még lekésve!
82. pinkee (válaszként erre: 81. - Nitka)
2008. okt. 15. 08:32

Nekünk ő lenne az első bébi.

Ovu tesztet még nem használtam,teát most kezdtem el inni.Nekem minden hónap csalódás. most késett 3 napot,már reménykedtem de aztán megjött.Nagyon elszomorító volt.

Rajta vagyunk,majd meglátjuk mi lesz...

Már nagyon jó lenne!!!

81. Nitka (válaszként erre: 80. - Pinkee)
2008. okt. 15. 08:26
Szia pinkee! Igazából a "projekt" most indult be... kb 3-4 hónapja döntöttük el, hogy jöhet a kistesó és nem védekezünk. De az igazi "mindent bele" kb 1 hónapja kezdődött... Értem ezalatt: hőmérőzés, ovulációs teszt, gynex, gyógyteák és a lényeg: 2 naponta szerelem :) A kisfiam elég nehezen és sokára jött össze, úgyhogy most megfogadtam, hogy nem stresszelem magam, nem török le, ha nem jön össze hamar, és megteszünk mindent, amit csak lehet. :) Ti hogy álltok?
80. pinkee (válaszként erre: 78. - Nitka)
2008. okt. 15. 08:16
Régóta próbálkoztok már??
79. pinkee (válaszként erre: 78. - Nitka)
2008. okt. 15. 08:14
Szia Nitka!
78. Nitka
2008. okt. 15. 08:03
Jó reggelt mindenkinek! Üdv pinkee! :)
77. pinkee
2008. okt. 15. 07:59

Mi még "csak" július óta próbálkozunk,de még mindig nem jött össze.Már nagyon szeretnénk.Most kezdtem el a cickafark teázást!Remélem lesz hatása :)

régóta próbálkoztok?

76. pinkee
2008. okt. 15. 07:55
Sziasztok!Szeretnék hozzátok csatlakozni ha nem bánjátok.
75. mse79
2008. okt. 15. 07:44
Szia Miri, üdvözlünk:)
2008. okt. 15. 07:39

sziasztok

én is szeretnék csatlakozni, mi június óta próbálkozunk, de baj van a peteérésemmel, kaptam rá gyógyszert, a héten kell uh-ra mennem hogy hatott e...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook