Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsit vennénk, esernyőre csukhatót szeretnénk, de milyet ajánlotok? fórum

Babakocsit vennénk, esernyőre csukhatót szeretnénk, de milyet ajánlotok? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 15. 19:30
A pierre cardin megbízható. Attól függ mennyit szánsz rá..A legolcsóbb (10000 ft os is bírta a lányomnál, azt vettem a Pierre után, mert könnyű volt, nem is volt neve szerintem. A második gyerkőcnél egy peg perego pliko -t vettem, ami szinte újszülött kortól jó(majdnem vízszintesig dönthető), de esernyőre csukható, testvérfellépős, naptetős..egyszóval az nagyon jó volt, de drága is.
2009. febr. 24. 11:39
Szia! Nekem Graco márkájú van már egy éve, soha semmi baja nem volt, pedig alaposan ki van használva. Nem is volt drága 16,000 ft-ért vettük a Brendonban.
2009. febr. 24. 11:22
Sziasztok! Babakocsit esrenyőre csukhatót szeretnénk, de milyet ajánlotok? Könnyű legyen, de bírja a strapát is. A Pierre Cardin megbízható márka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook