Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudja valaki mit jelent '' esernyőre csukható babakocsi"? fórum

Tudja valaki mit jelent '' esernyőre csukható babakocsi"? (tudásbázis kérdés)


10. a9986bef96 (válaszként erre: 1. - Mimike 1)
2010. máj. 29. 10:35

Amikor másképp hajtogatod,jó esernyőnek is!

:))))))))))))))))))


bocsánat...:D

2008. ápr. 26. 11:24
Egy pille könnyű kis babakocsi ami felfér bárhová,autóbusz pl,befér a kocsi csomagtartójába,és tényleg egészen kicsire összecsukható:Könnyű tárolni.
8. mimike 1 (válaszként erre: 7. - Tundver)
2008. febr. 15. 09:54

Szia! Nagyos szépen köszönöm a válaszod, így mostmár értem is, csak első hallásra nem tudtam. A Hoxa játékban szokott feladvány lenni, pedig 3 gyerekem van , de nekem nem volt ilyen. Mégegyszer köszönöm a segítségedet!

Szia

Linda

2007. nov. 18. 10:55

Szia Mimike!

Van többféle. Én a legkönnyűbbet és a legegyszerűbbet ajánlanám. Képzelj el egy esernyőfogantyút, ebből 2 van, összecsukott állapotban szépen egymás mellé simul. Mondjuk ott van a karodon. A babakocsi testét két keresztbe forduló pánttal (csővel) össze lehet zárni. Ennek a két végén található meg a 2-2 kerék. Ez akkor jó, ha egyetlen kézzel egy mozdulattal ki tudod nyitnei és be tudod csukni. És könnyű, természetesen.

Minden felesleges "csicsa" csak bonyolultabbá teszi a szerkentyűt. A három srác mellett ez nagy segítségemre volt. Gondoljátok el, egy a kocsiban, egy mellette és egy a nacómba kapaszkodik, és ott a kutya póráza ráadásul..

2007. nov. 18. 09:18
Elírtál valamit??
5. 754c7e07c3 (válaszként erre: 4. - LoLiNa)
2007. nov. 18. 08:16
Nemcsak ülni, hanem ha megdöntöd a háttámlát, akkor félig fekve akár aludni is tud.
2007. nov. 18. 06:25
az a sima sportkocsi, nem? egy "anyag" van a fogó-váz között. csak ülni tus benne a gyerkőc.
2007. szept. 12. 15:13
Két fajtát ismerek,és van is:tető nélküli és tetős+dönthető.Összecsukásnál nem lapra hanem függőlegesen "esernyő" alakúra csukhatók
2007. szept. 4. 11:14
Feltettem 1-ik fajtát a "máshova besorolhatatlan"-hoz. Ezeknél a tipusoknál a háttámla dönthetõ, esernyőre, azaz henger alakura csukhatók.
2007. szept. 4. 10:12
Tudja valaki mit jelent '' esernyőre csukható babakocsi"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook