Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Babakassza-Vidámpark kupon-hétvégén nem küldik? fórum

Babakassza-Vidámpark kupon-hétvégén nem küldik? (tudásbázis kérdés)

12. tixtina (válaszként erre: 10. - 6ee0ffb012)
2013. febr. 16. 11:13

Igen,már nézegettem az oldalukon,most háromféle jegy lesz kapható.Eddig volt gyerek,és felnőtt,meg magasságkorlátozás némely játéknál.

Most 140 centiig még gyerekjegyet lehet váltani.

140 centi magasságtól diákjegy van.

Végül is kuponokat vettem,akkor beváltom neki egy diák karszalagra,aztán meglátjuk,mire ülhet fel.

2013. febr. 16. 09:31
10. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9. - Tixtina)
2013. febr. 16. 09:30
A gyerek jegy magassághoz kötött.Bent a játékoknál több helyen ki van téve a korhatár,de a magasság is számít.A fiam anno majdnem kiesett abból a pörgő-forgó vacakból.Ha nem ülök mellette tuti kirepül,pedig elvileg már mehetett oda nyugodtan.
2013. febr. 15. 23:08
Sziasztok!Tudja valaki,hogy felnőtt karszalag mikortól váltható?Életkorhoz,vagy magassághoz van kötve?Mert a disco játékra szeretne a fiam felülni már évek óta,de úgy rémlik,hogy korhatáros.
8. homern (válaszként erre: 7. - Paki1968)
2012. szept. 7. 22:05
örülök,hogy megoldódott! tényleg nagyon rendesek,nekem a többi kuponos céggel is nagyon jók a tapasztalataim :)
7. paki1968 (válaszként erre: 5. - Homern)
2012. szept. 6. 17:35

Szia!

Megkaptam a kuponokat!Az eltévesztett számút is!

le a kalappal a Babakassza dolgozói előtt!Nagyon segítőkészek voltak!

2012. szept. 1. 16:57

Köszönöm!

megírom majd,mi lett a végeredmény!

5. homern (válaszként erre: 4. - Paki1968)
2012. szept. 1. 16:18

azzal lehet.

az befizető nevessel biztosan nem lesz probléma,emiatt ne aggódj!


a másik problémásabb.levélben le kell írni milyen névről,milyen számlaszámról milyen (hibás) azonosítóval lett átküldve az utalás. elvileg visszautalják a nem beazonosíthatókat,de jobb odaszólni,meg ugye az idő.elveszni nem fog a pénz!

4. paki1968 (válaszként erre: 3. - Homern)
2012. szept. 1. 15:26
Köszönöm!Szerinted akkor az eltévesztett rendelésszámúval sem lesz semmi gond,azt is meg fogom kapni?
3. homern (válaszként erre: 2. - Paki1968)
2012. szept. 1. 14:26

megoldják majd mindenképp,de nem hiszem,hogy szombat-vasárnap.én rendszeresen vásárolok tőlük.

a befizető név tök mindegy, csak a közleménybe beírt azonosító számít,felőlük a szomszédasszony is befizetheti helyetted.még csak tegnap fizetted be a pénzt,de e-mail-eztél,rögzítős üzenetet hagytál..a hétfőt azért még várd már meg :D

2012. szept. 1. 14:18

Tegnapelőtt vásároltam 2x4 db vidámpark kupont a babakassza.hu-n,amit tegnap a közvetlen bankjukon keresztül be is fizettem,tehát azonnal rajta volt a pénz a számlájukon,de még mindig nem kaptam meg a kuponokat.Lehet azért,mert hét vége van,és ilyenkor nem küldik?Vagy volt vele más gond is,az egyik 4-nél hogy regisztrálásnál a férjezett és a lánykori vezeték nevem megcserélődik-ezt nem tudtam-,pl Varga Tóthné Katalin,de befizetéskor a szem.ig.alapján volt a befizető neve:Tótné varga K.A befizető azonosító jó volt.legalábbis ebben az esetben.

Viszont férjem nevére is vettünk a barátainknak,ott viszont a rendelésszám egyik számjegye,1 helyett 7-est írattunk a banknál,viszont ott a név jó volt!

Jeleztük e-mail-ben,telefonos üzenetrögzítőn,de eddig még nem válaszoltak.Szerintetek arra van esélyem ,hogy ezeket megkapjam,vagy mindkettőt felejtsem el?

Járt már így valaki,ha igen mi lett a vége?

2012. szept. 1. 14:10
Babakassza-Vidámpark kupon-hétvégén nem küldik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook