Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babák-Mamák fórum

Babák-Mamák (beszélgetős fórum)


7. misz
2009. dec. 16. 22:11

Ha még pici a Baba, lehet, hogy a saját mozgására ébred fel. Az én Kisfiam most 5 hónapos, kb. 2 hónapos koráig ahogy aludt elfelé néha összerándult a kezecskéje. Aztán kalimpálás lett belőle és a mozgás, amit nem tudott koordinálni, az keltette fel. Nekünk az volt magoldás, hogy szorosan magamhoz ölelve altattam, amíg mélyen el nem aludt, és utána tettem le. Pár hét után abbamaradt és magától alszik el mosolyogva. Ha jó napja van este 7-től hajnal 4-ig meg se moccan. :)


Remélem hamar megoldódig a dolog. Esetleg cumit próbáltál adni?

6. f0b1dee608 (válaszként erre: 1. - Ganz)
2009. dec. 16. 07:58
Csak szopizik a babád?
2009. dec. 16. 07:57

Szia!

Vannak ilyen időszakai a babáknak.Az én kisfiam 9hónapos lesz és még mindig vannak néha olyan napjaink,amikor nem tudom,hogy pl.miért kell fel éjszaka 1-2 óra körül,mikor végig szokta aludni az éjszakát.Olyankor forgolódik,elalszik 10 percre,majd újra kezdi.Ez tart 2-3-4 napig,aztán semmi,minden vissza a régi kerékvágásba és én sem tudom miért vannak ezek.Ilyenkor én is a frontokra vagy a fogára gondolok.

2009. dec. 16. 07:56
az én lányom is csinált ilyet, de ő egyszerüen éhes maradt.Amikor kapott még egy kis kaját, elhallgatott.Azt mondta a gyerekorvos, nem biztos,hogy elég neki, amit előirtak, és még enne.Én adtam neki és meg is lett az eredménye.Egyébként most 28 hónapos, és kb.5 hónapja alussza át az éjszakát, eddig mindig 3 óránként felkelt inni.
3. Rékanya (válaszként erre: 1. - Ganz)
2009. dec. 16. 07:53

Szia!

Mennyi idős a babád?

Az én lányom pár nap múlva 1 éves,és még mindíg csinál ilyet.

A fejlődése során folyamatosan váltogatják egymást a hullámvölgyek.

2009. dec. 16. 07:53

Szia!

Lehet, hogy fáj a hasa nem??? Vagy nem nagyon sír?

1. Ganz
2009. dec. 16. 07:44

Mi lehet az oka, hogy 1 h baba éjjel és néha nappal is nem bír elaludni etetés után sem?

2-3 perc után kipattan a szeme,és nagyon jár keze-lába, rövid sírással társítva.Én a frontokra fogtam rá,de már ez sem vált be...

Éjszaka fél 1-től ma reggel 5-ig szörnyű volt,remélem a nappal nem lesz ilyen.Segítség, mindenkinek előre is köszönöm!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook