Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba rágcsa fórum

Baba rágcsa (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 27. 11:01
Van egy kimondottan baba keksz a Milupának,de sajnos a nevét ide nem lehet leírni.Az olvad a szájban.Nekünk bevált,ráadásul vassal,kálciummal dúsított.
3. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Kori92)
2011. ápr. 26. 20:04

Eleinte minden gyerek játszik Hófehérkéset:) Még nem tudják elöl tartani a falatot, hogy rendesen szétcsócsálják, ezért amikor hátra csúszik akkor öklendeznek. Hamar belejönnek, olyankor válik bátorrá az anyuka.:)

Van sómentes kukoricapuffancs szerintem azt is nyugodtan adhatod.:)

2. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Kori92)
2011. ápr. 26. 19:35
A 3-4 napos szárazkiflit nyugodtan a kezébe adhatod. Kemény, mint a kő! Abból ugyan nem harap le nagy falatot :)
2011. ápr. 26. 19:24
Sziasztok. A kislányom 9 és fél hónapos. Két foga van alul, és egyszerre jön négy felül. Nagyon szeretné rágcsálni a kiflit és a babapiskótát, de túl nagy darabokat harap le, és kénytelen vagyok kiszedni a szájából, mert ilyenkor öklendezik,fulladozik, és a frászt hozza rám. pedig elcsámcsog rajta, és ügyesen ki is köhögi, ha úgy adódik, de nem merem neki adni. Én mindenkitől azt hallom, hogy már egész kicsi kortól oda merik a babáknak adni a piskótát, de nem értem, hogyan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook