Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babafülbevaló gondok fórum

Babafülbevaló gondok (beszélgetős fórum)


13. alexandra.f (válaszként erre: 12. - Csalános)
2020. márc. 16. 09:14
Nagyon köszönöm észben tartom :)
12. Csalános (válaszként erre: 9. - Alexandra.f)
2020. febr. 28. 09:54
Betaninnal ne, mert jódos. Sebész szerint nem szabad, mert a sok jód nem tesz jót és szárít. Gyógyszertárban lehet kapni 1 dl. tiszta alkoholt, azzal. Tudod van az a pálcika, aminek két végén vatta van, óvatosan lemosod, (pár csepp) és az alkohol elpárolog gyorsan. 2-3 x megcsinálod és kész. Az alkohol meg bármikor felhasználható később is.
2020. febr. 27. 13:23
Szerintem nem lesz gond. Ügyesen lefertőtlenítetted!
10. alexandra.f (válaszként erre: 8. - Csalános)
2020. febr. 27. 13:06
Ja most látom írtad is hogy sima alkoholos vattával csináltad :)
9. alexandra.f (válaszként erre: 8. - Csalános)
2020. febr. 27. 13:05
Nagyon köszönöm a választ :) rendben leellenörzöm mèg egyszer nem e maradt véres hátul a fülbevaló és letisztitom. Még maradt abból a fertőtlenítő oldatból amit a fülbelövès után kaptunk azzal nyugodtan moshatom neki továbbra is vagy esetleg vanas ötlet? Betadin ilyesmi?
8. Csalános (válaszként erre: 5. - Alexandra.f)
2020. febr. 27. 12:57
Ne aggódj, sima alcoholos vattával lemosod és forgatni kell. A vérzés meg egy ici pici seb, ami gyorsan be is gyógyul. Azért nézd meg nincs-e vér rátapadva a fülbevalóra, mert azt valóban le kell alkohollal áztatni. Nálam volt, óvatosan. ha kiveszed könnyebb és azonnal vissza kell tenni és nem fog akkor benőni.
7. alexandra.f (válaszként erre: 6. - Kitti0704)
2020. febr. 27. 12:29
Rendben köszönöm 😊 az az igazság hogy nem mertem neki kivenni, pedig könnyebb lett volna úgy megtisztitani, de féltem hogy után a friss seb miatt nem tudom majd visszatenni
2020. febr. 27. 12:15
Kicsit piros volt,de nem volt vele baj.Fertőtlenisd mèg jó pár hétig sztem attól helyre jön.
5. alexandra.f (válaszként erre: 3. - Kitti0704)
2020. febr. 27. 12:12
Igen neki is ez már 7 hete megvan csak most beleaksdhatott valamibe és kivèrzett :) nektek nem volt ilyen gond vele?
4. alexandra.f (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2020. febr. 27. 12:12
Köszönöm :)
2020. febr. 27. 12:08

Mi 5 hónaposan lövettük át.

Azt mondták forgatni és fertőtleníteni.

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Alexandra.f)
2020. febr. 27. 12:02
Fertotleniteni, es forgatni kell tovabbra is. Nem lesz semmi baj.
2020. febr. 27. 11:59

Sziasztok!

9 hónapos a kislányom, kB 7 hete löttèk ki a fülèt arany fülbevalóval. Eddig semmi gond nem volt vele nem gyulladt nem volt piros forgatható a fülèbrn, nem piszkálja és nem is érdekli hogy ott van. Viszont ma alvás után arra lettem figyelmes hogy valószínű belekaphatott, meghuzhatta esetleg beleakadt valahová és hátul kivèrzett neki. Nem látom gyulladt ak ezért is nem vinnèm vele még orvoshoz. Látszólag nem is fáj neki. Lefertőtlenitettem.

Járt már valaki hasonlóképpen? Esetleg tanácsot tudnátok adni hova alakulhat a dolog?

Köszönöm szépen 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook