Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az ujjamon kemény kinövés jött, nagyon hasonlít a sima szemölcsre, de kicsit puhább és vizes hólyag van a közepén. Lehet ez szemölcs? fórum

Az ujjamon kemény kinövés jött, nagyon hasonlít a sima szemölcsre, de kicsit puhább és vizes hólyag van a közepén. Lehet ez szemölcs? (tudásbázis kérdés)


9. 3aeb86a367 (válaszként erre: 8. - 6d239b08e1)
2010. jan. 6. 20:21
Oké, köszönöm. Feltétlenül ki fogom próbálni.
8. 6d239b08e1 (válaszként erre: 7. - 3aeb86a367)
2010. jan. 6. 18:51
szerintem igen. ha legközelebb kijönnek, ne vakard el őket, kend be szemölcsirtóval, szerintem utána nem fognak már visszajönni...
2010. jan. 5. 22:51
Pár napja nekem is jöttek ilyen hólyagocskák az ujjamra, vizes, és borzasztóan viszket. Sajnos addig vakarom amíg "kipukkad" a hólyag, ekkor megszűnik a viszketés, besebesedik, pár nap múlva elmúlik, majd kb. 1-2 hét után ismét kijönnek a hólyagok és kezdődik minden előlről. Ez lehet szemölcs?
2010. jan. 5. 19:38

szia!

ma voltam bőrgyógyásznál, azt mondta, hogy ez szemölcs. szóval bármilyen szemölcs elleni cucc jó rá :)

nekem a duofilmet ajánlotta.

2010. jan. 3. 19:30

nekem nem fáj, csak úgy ott van...több helyen is, de csak az egyik látszik teljesen (2 van köröm mellett/alatt). igazából nem is lehet nagyon észrevenni, de engem zavar... mondjuk más miatt megyek bőrgyógyászhoz, arcom miatt kontrollra, de egyúttal ezt is megkérdezem :)

múltkor a lábfejemen volt egy elég nagy, arra Duofilmet írt fel, 1400 ft körül van, és ilyen ragasztószagú agyag, az leszárította pár napon belül, le lehetett dörzsölni. Lehet ezekre is ezt kell majd tennem, azért mondtam, hogy 2 nap múlva meg tudom írni :)

2010. jan. 3. 19:20
Nekem is volt hasonló. Fájt meg minden, (habár a munkám se tett neki jót) aztán elmentem a dokihoz vele. Egyszerűen megmutattam a háziorvosomnak. Meg nem mondom mi volt a szer neve, de olyan volt, mintha egy kis fogtömést vett volna ki egy üvegből. Körbe mutatta a szemölcsnek, ami egy pár napon belül egy picurit befeketedett, de inkább csak arra emlékeztetett, mintha a kosz lenne bele ivódva, és aztán szépen le lehetett dörzsölni, mint amikor hámlik a bőr.
2010. jan. 3. 19:15

szia!

nekem is pont ilyen van az ujjamon! de nem nagy, pici...holnap után megyek bőrgyógyászhoz, ha gondolod, megírom majd, hogy mit modnott :)

2010. jan. 3. 19:09
Az ujjamon holygos kemény kinövés jött nagyon hasonlít a sima szemölcsre de kicsit puhább és vizes hólyag van a közepén. lehet ez szemölcs ritka fajtája ?
2010. jan. 3. 19:07
Az ujjamon holygos kemény kinövés jött nagyon hasonlít a sima szemölcsre de kicsit vízhő

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook