Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az oregánó olaj mint erős antibiotikum:. tapasztalatokról várok infókat. fórum

Az oregánó olaj mint erős antibiotikum:. tapasztalatokról várok infókat. (beszélgetős fórum)


2012. nov. 6. 17:59
Úgy látszik, sokan nem használták ezek szerint...
2012. okt. 31. 10:38
Valakinek van tapasztalata az oregano olaj használatával kapcsolatban?
2010. dec. 23. 12:24
Azt olvastam, hogy az oregánó olaj hatóanyaga "temészetes" fenol. Vegyészként tudom, hogy a fenol nem játék. Már kis mennyiségben is vérméreg, veseméreg májkárosító és főleg rákkeltő hatású. Igaz, h kiváló fertőtlenítő szer.(idősebb férfiak emlékezhetnek a föld alatti illemhelyeken Betz Vilmos szabadalmára). A méreg azonban akkor is méreg, ha a természetben fordul elő. Mivel egyébként szükségem lenne rá, szakembertől kérdezem, merjem-e használni.
6. zizabella (válaszként erre: 4. - 2ef29f8a82)
2010. febr. 25. 15:22
Lehet, hogy az íze rossz volt, de ha hamar begyógyult akkor viszont nagyon hatékony.
5. zizabella (válaszként erre: 3. - Genlips)
2010. febr. 25. 14:14

Plusz a graepfruit csepp, olajfa levél, de az oragánóról csak most hallottam, hogy milyen erős antibiotikum, és még egyéb jó hatása is van.

Szeretnék még többet megtudni róla olyanoktól akik már használták.

2010. febr. 25. 14:06
ez így van. borzalmas tömény íze van-nekem nagyon hányingerem volt tőle- de amikor húzták a fogamat, az tettek a "lyukba". hamar begyógyult, és nem fájt annyira
2010. febr. 25. 13:55
tapasztalatom nincs, de emellett még további természetes antibiotikumként emlegtik ezeket: fokhagyma, propolisz, kakukkfű (tea formájában is)
2010. febr. 25. 13:53
Nahát ez nekem új.Érdekel.
2010. febr. 25. 13:44

Az oregánó olaj mint természetes hatékony antibiotikum: tapasztalatokról várok infókat.

Olyanok írjanak akik saját maguk is használták, vagy hallottak róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook