Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az expasi aljas módon fúr téged a hátad mögött! Mit tennétek? fórum

Az expasi aljas módon fúr téged a hátad mögött! Mit tennétek? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 30. 07:24
Semmit:) Belemosolyognék a képébe-mert az akinél az igazság az a nyerő.Az ő cselekedete.
2011. okt. 29. 22:19
Na ezért nem szabad munkahelyi szerelembe bonyolódni még akkor sem, ha túl nagy a kísértés!;)
2011. febr. 3. 16:56
Verd ki a farkát húsklopfolóval és ha mellé ütsz akkor azt élvezi.DDD
2010. jún. 18. 09:56
Ne add fel, maradj a munkahelyeden! Ha ugyanúgy dolgozol, mint eddig, kedves leszel mindenkivel, nem veszed fel az exed mocskoskodását, megunja, mert belátja, hogy nincs esélye. Ha nagyon nem bírnád, akkor pedig válts! Nem akarok tanácsot adni, mert nem voltam ilyen szituban, és egy "barátnak" a Te döntésed a fontos. Kívánom, hogy okosan dönts!:-)
2009. dec. 14. 20:04
Csodálkozom, hogy még ott dolgozol, én a helyedben nem maradnék egyetlen pillanatig sem.
8. 93f8940be5 (válaszként erre: 6. - C82ca0b957)
2009. dec. 14. 19:57
Egyetértek az előttem szólókkal. Gondolod, hogy ahol az ex-ed családja a munkáltató, ott bárki is kíváncsi lesz a te verziódra? Még ha titokban esetleg veled szimpatizálnak, akkor sem fognak melléd állni, mert mindenki félti a munkáját.
7. spinneli (válaszként erre: 5. - C82ca0b957)
2009. ápr. 5. 12:26
azért próbálkozzz, nem tudom mi a végzettséged, de arányaiban jobb ha egészségesebb munkalégkörben dolgozol.
2009. ápr. 5. 12:25
A legszomorúbb az egészben hogy tőlem egyetlen egyszer sem kérdezte meg senki, hogy mégis mi vezetett idáig, és, hogy igazak e egyáltalán amiket állít! :(((
2009. ápr. 5. 12:23
Én is azt gondoltam, hogy újat keresek, de nagyon megvan kötve a kezem. Meg ez a válság is a lehető legrosszabkor jött...
2009. ápr. 5. 12:23
válts munkát, egy szakítás után az értelmesebbjének is idő kell, hogy feldolgozza az eseményeket.
3. diegóóó (válaszként erre: 2. - Bared)
2009. ápr. 5. 12:21
Egyetértek.Szerintem is új munkahely után kell nézned.Biztosan megsértetted a férfiúi büszkeségét és így akarja megbosszulni.Ez nem lesz jobb szerintem.
2009. ápr. 5. 12:19
nem lesz maradásod sokáig, ez a véleményem..ha csak úgy gy munkahelyen dolgoznátok, az sme lenne fáklyás menet, de így... tudom, nehéz időket élünk, de nagyon gyorsan próbálj meg új munkahelyet keríteni, mert ilyen szinten, csak nagyon rosszul fogsz tudni kijönni ebből a dologból...ezt a csatát sajnos mindenképpen te veszted(
2009. ápr. 5. 12:15

A sztori:

6 év után szakítottam a párommal, mert betelt a pohár a dolgaival, így engedtem a kísértésnek és elhagytam egy másik pasiért! Na most, én az exem családja cégénél dolgozom és azóta állandóan engem baszogatnak (pardon), vádaskodnak (persze a hátam mögött). Onnan tudom, hogy az ex kavarja a kakit, hogy a főnök mondta a kolléganőmnek, hogy a Laci mondott nekik ezt azt én rólam. Nem tudom mik azok, de el tudom képzelni. Szóval azóta én vagyok a feketebárány a munkahelyen. Csak a kolléganőm tartja bennem a lelket, mert őt nagyon szeretem!

Szóljatok hozzá légyszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook