Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az Én történetem fórum

Az Én történetem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az Én történetem

1 2
33. Orsi86
2009. szept. 17. 19:31

Szia!


Nagyon szomorú a történeted, de mások erőt merítenek belőle (belőled). Hogy mindig felállsz és újra megpróbálod. Én nem lennék rá képes. :( Nekem decemberben volt egy missed ab. műtétem, mert a babánknak 8hetesen nemvolt szívhangja. :( Nagyon össze törtem. Már hallottam a kicsi szívét és láttam őt, nem csak éreztem. Azóta próbálkozunk de semmi. Az orvosok azt mondták, h biztos nincs semmi gond, majd a második vetélésnél kivizsgálnak.

A másodiknál?! Őket ennyire nem érdekli, miért kéne várni esetleg a másodok vetélésre? De addig mentem orvostól orvosig amíg végre kiderült, h mi a bajom. Magas az inzulinom, de ez csak cukor terhelésnél látszik. Ezért egy nagyon lappangó betegség és vetélést ill. meddőséget okoz.

Ugyhogy új erővel, bizakodva tekintek a jövőbe. Remélem hamarosan mind ketten anyai örömök elé nézünk.


Ne add fel. :)

32. one85 (válaszként erre: 31. - Winny)
2009. aug. 23. 12:39
Köszönöm!
31. winny
2009. aug. 23. 12:32

Tudom mit érzel!

Betöltöttem a 30.évem amikor az első gyermekem született.

Hál'istennek három gyermekem született:)

A második egy éven belül a harmadik 5 év múlva:)

Ismerem az örömöt amikor nem jön meg és a mérhetetlen fájdalmat amikor mégis!

Ne add fel!

30. one85 (válaszként erre: 29. - Agitamas)
2009. aug. 19. 09:47
Remélem hamarab összejön majd mint gondolnám!Köszönöm
2009. aug. 18. 21:06

Szia!

Szorult szívvel olvastam végig a cikkedet,de úgyérzem hatalmas erő,és kitartás van benned.Fel a fejjel!!!!:))))Gyönyörű kisbabát kívánok neked.Megérdemled....

28. one85 (válaszként erre: 27. - Ildenc)
2009. aug. 18. 15:58
Köszönöm!
27. Ildenc
2009. aug. 18. 14:18

Szia Drága!


Végtelenül sajnálom, hogy mi mindenen kellett átmennetek. Szorítok, hogy minél hamarabb átéld azt, amiről álmodsz!


Mi nők sok mindent kibírunk, ha a cél lebeg a szemünk előtt!

26. one85 (válaszként erre: 25. - Körömvirág)
2009. aug. 17. 15:22
szeptemberig még várni kell.Sajnos csak a második felében kezdődnek megint a vizsgálatok.
25. körömvirág (válaszként erre: 24. - One85)
2009. aug. 17. 15:20
Ami késik, az nem múlik! Szorítok nagyon!
24. one85 (válaszként erre: 23. - Körömvirág)
2009. aug. 17. 15:14
Sajnos azt mondta az orvos , hogy szerinte ezt nem a Leiden okozza már.Én még nem jutottam el a 12. hétig sem egyik babóval se:(
2009. aug. 17. 12:24

Szia!

Sajnálom, ami veled történt, de ne add fel!!! Nekem is Leidenem van, heterozigóta, a terhességem 12. hetétől minden napp szúrtam magam(Clexane nekem is), és januárban megszületett a kisfiam! Szóval, fel a fejjel!

22. one85
2009. aug. 16. 21:12

Köszönöm

Nem gondoltam volna , hogy tényleg ilyen sokan olvassátok majd a cikkem.Nem egy vidám történet.Elolvastam az összes hozzászólást és már nem bírom könnyek nélkül.Nekem a levelek a privát üzik és a hozzászólások megint adtak egy hatalmas lökést , hogy küzdjek!Szeptember 2. hetében megyek az orvosomhoz és nem tudom mikor lesz vége, de nem is érdekel mert iganis "kitartok akár mindhalálig "is!

2009. aug. 16. 09:50

Rendkívüli nő vagy!! Ennyi kitartás...

Hidd el, sikerülni fog, mert megérdemled!

Sok-sok kitartást kívánok!!!!!!!

2009. aug. 16. 07:04

Szia!


Örülök, hogy ilyen erős lány vagy, mert nagy szükséged van rá, hogy babód legyen, de nem szabad feladni!

Olvasom a naplód és szorítok neked minden nap, remélem hamarosan egyszer azt olvashatom, hogy a babód boldogan rugdos és meg is született!

Veled vagyok!

2009. aug. 15. 20:06

Kedves One,


Tiszta szívből kívánom neked, hogy még idén megfoganjon a Kisbabátok és jövő tavasszal már együtt örüljetek hármasban:)))


Megérdemled, az angyalkáid odafentről segíteni fognak.


Én drukkolok nagyon nagyon:)))

2009. aug. 15. 19:35
Teljes szívből kívánom, hogy babád szülessen.Ha valaki, hát te megérdemled
2009. aug. 15. 17:32
En is szoritok neked, kovetkezore sikerulni fog!xxxxxxxxxx
2009. aug. 15. 16:20

Szorítok Neked! Ne add fel!

Tudom sok fájdalommal, még több könnyel jár, de kitartás!

Hidd el a nagyon erős akarat előbb-utóbb meghozza az eredményt.

Remélem, egy-két éven belül, boldogan írod le a szülésed történetét.

2009. aug. 15. 16:14
Őszintén kívánom, hogy sikerüljön!!! Én is hiszem, hogy ha nagyon akarsz valamit, és mindent megteszel érte, akkor sikerül! Addig is kitartást és sok-sok erőt kívánok a folytatáshoz!
2009. aug. 15. 13:52

Szia!


Igazán együtt tudok veled érezni hiszen én is átéltem már sokszor hogy elment a babám.

Bár most én már 45 éves vagyok és én már bizony nem próbálkozhatom viszont most épp 23 hetes terhes lennék.

Ha van kedved nézd meg a


Napló - 45 évesen babavárás

[link]


igaz ezt **zebra** néven kezdeményeztem, most meg egy csillaggal több ***zebra*** néven regiztem, mert töröltek. Az adatlapomnál ott van miért.


Szóval kívánok nektek sok sikert a babához.

13. Dyna22
2009. aug. 15. 13:22
Kitartást kívánok nektek!Remélem sikerülni fog!Kell hogy olyanoknak legyen babájuk akik megérdemlik!
12. Vikuc
2009. aug. 15. 12:52
Minnél több orvos véleményét meg kéne hallgatnod.Több szem többet lát.Ha nagyon akarunk valamit,és látjuk magunk előtt a kívánt jövőt,akkor bármi lehetsége.Kitartás,csak előre nézz!!!! pusz
2009. aug. 15. 11:51
Csak azt kívánom hogy legyen egy vagy több :0)))) szépséges makk egészséges babátok........nagyon sok erőt,kitartást és egsézséget kívánok NEKED!
2009. aug. 15. 11:44

Kedves One85!

Mit is írhatnék bíztatásul? Van két gyönyörűségem, akik az életemet jelentik. Csodák! Ne add fel!!! Meríts erőt! Nagyon bízom benne, hogy neked is lesz részed ebben! Csodák vannak!!!

2009. aug. 15. 10:57

Kedves One85!

Nagyon összeszorult a torkom, mikor olvastam a soraidat. És le a kalappal Előtted, nagyon erős vagy! Azt kívánom, hogy legyen továbbra is legalább ennyi erőd, mert olyan nincs, hogy Neked nem lesz picurod. IGENIS, LESZ!

Szerencsémre még semmi ilyesmit nem kellett átélnem, de mi nők, ha szeretnénk gyereket, már azelőtt szeretjük, hogy egyáltalán teherbe esnénk. És ugyan belegondoltam, milyen lehet Neked, és nagyon fájt, de ugyanakkor azt is tudom, hogy átélni sokkal nehezebb és fájdalmasabb.

Sok-sok erőt és kitartást, ennek "eredményeként" pedig legalább egy, egészséges és boldogan felnövő kis életet kívánok Nektek!

2009. aug. 15. 10:48
kitartás One, sikerülni fog!!!!
2009. aug. 15. 10:40
one 85! Küldtem privit!
2009. aug. 15. 10:38
Ne is add fel nekem egy 4 hónapos babát kellett elvegyenek mert hanem vagy halva vagy betegen született volna 17 évesen.24 évesen egy 5 hetes baba ment el---jaaa most van két fiam:))))egyik másfél éves lesz a másik fél éves :) és sok sok évig próbálkoztunk és sose adtam fel:))) anyósomnak 5 ment el ma sem tudják miért csak terhes lett és egyik sem maradt meg 7 hétig. neki is két nagy fia van már:) szóval sok sikert és sok egészségesen születő kis babát kívánok:)
2009. aug. 15. 10:35

Én "csak" egyszer éltem át a missed AB-t, de a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom! A műtét után 3 hónappal újból várandós voltam és most itt szuszog mellettem a már majd 1 éves rosszcsontom. Hiszem,hogy kis angyalkáid neked is küldenek majd egy babát vagy akár többet!

Anikó jól írta, én azt vallom, hogy a sors ad is, nem csak elvesz!

Sok erőt, kitartást, bizakodást kívánok nektek!

2009. aug. 15. 10:32

Meghatódtam...Igaz, az ilyent igazán az tudja megérteni, aki már átélt hasonlót, úgyhogy nem is tudom elképzelni mit is élhetsz át!

Maradj erős, és kitartó!! Kívánom, hogy átélhesd az élet lenagyobb csodáját!!! Nagyon szoritok Nektek!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook