Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az én bejglim mindig reped, most is ez volt. Sógórnő... fórum

Az én bejglim mindig reped, most is ez volt. Sógórnő... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 1. 03:51
azt mndjak a toltelek a ludas ha reped,nem tudom,mert en nem szeretem,csaladom se es igy ezert sose sutottem.
10. LBO
dec. 29. 09:17
Az enyém is, de csak egy kicsit az oldala. Szerencsére szépen lehetett szelni, így különösebben nem zavart.
dec. 29. 07:44
reped,nem reped tok mindegy lenyeg az ize finom!
8. mignon11 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 19:13
Nagymama mondta túl sok benne a jóság. Lásd töltelék.
dec. 23. 18:56

Tészta és töltelék azonos mennyiségű. A tésztát ha túl vékonyra nyújtottam, (kezdő koromban) bizony megrepedt.

A töltelékhez fokozatosan adagolom a folyadékot. Ne legyen híg. Sütés előtt mindig megszurkálom, hogy a gőz távozni tudjon.

dec. 23. 18:34

Én hajszál pontosan úgy csinálom mint ez a drág jó ember, mégis kireped. [link]

Nincs attól semmi baja. Olyan finom, hogy megszólal!😀

5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 18:18

Minőség és mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Az eldőlt pogácsák is finomak.

dec. 23. 18:13
Pontosan egyeznie kell a tészta és a töltelék súlyának. Ha több a töltelék, akkor reped.
dec. 23. 16:37

Kit érdekel,hogy reped a bejgli!?

Az ìze ugyanolyan!

dec. 23. 16:31

Ismeretlenül, ki tudja ezt megmondani, ha a sógornődtől sem tudod ellesni a fortélyt?


A lényeg, hogy finom, hogy szeretettel készíted. Ha felszeleteled, akkor meg lehet már nem is látszik, hogy szétrepedt.

Hasonló lehet ez, mint a hurka, pl. nekem az reped ki gyakran, pedig egyformán készítem. Tudod mit? Ez legyen a legnagyobb bajunk!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook