Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit utálsz a sógornődben/ sógorodban? fórum

Mit utálsz a sógornődben/ sógorodban? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. okt. 16. 20:40

A dolgok jelenlegi állása szerint egy sógornőm sincs, az egyik akit szerettem, tavaj megtért a Teremtőjéhez,

A másik akit utáltam,már nincs közöm hozzá.

2021. okt. 16. 19:16
Nem utálom a sógoromat. Ő sem engem. Igazából nincsen semmilyen kapcsolatunk. Ha megyek hozzájuk, két mondatot váltunk és ennyi. Csendes.
2021. okt. 16. 18:39
Olyan keveset találkozunk, hogy nem is tudna bajunk lenni egymással.
51. globus
2021. okt. 16. 12:25
3 sógornőm van. Egyiket sem utálom.
2012. febr. 12. 13:39
kimondottan szeretem.Nem járunk össze,nem beszélünk.Ha az utcán össze futunk köszönünk egymásnak és mindenki megy a dolgára.Nincs miért utálni:))
49. fanny30 (válaszként erre: 41. - 53e9630651)
2010. ápr. 16. 17:39
akkor a Te sógornőd az enyémnek az ikertestvére:D annyi különbséggel,hogy az enyém fűvel fával összefekszik és még büszke is rá!!
2009. szept. 17. 15:43
Még nem sógor illetve sógornő, és nem is utálom őket, csak teljesen más világban élnek, mint mi. Ezáltal a közös témák le vannak korlátozódva.
2009. szept. 17. 12:36
Semmit se utálok benn. Szeretem! :o)
46. danama
2009. máj. 27. 14:55
Kicsit nagyképű, de amúgy segítőkész
2009. jan. 6. 15:26
azt hogy elhagyta a családját Karácsonykor másodjára és az elsőnél (2 éve)Nem mondtak neki semmit anyukájék engem felakasztottak volna!!igaz nagy a gyerek 18 éves de akkor is 20 év !!!Szarházi nő
2009. jan. 6. 15:24
Sógornőm,hogy pont olyan mint az anyósom!!!!Ez bőven elég!!!!!!
2009. jan. 5. 12:24
Kicsit nagyképű,de amúgy segítőkész,csak kényes.
2009. jan. 5. 12:05
Sok pénze van,mégis egy skót állat,ez kiderül minden "mozdulatából"amit csinál,de az utolsó,nálam mégis az volt,amikor egy buli alkalmával,dobott a zenegépbe pénzt(100 assal működik),méghozzá egy 50 est,merthogy akkor lesz még egy kör a gépnél!a pénz beragadt,nekünk meg égett a képünk!Nah,ilyen egy skót ember!ezért is utálom!
2009. jan. 5. 11:30

Rengeteg mindent. Egy anyám asszony katonája! 28 éves, egyedül még nadrágot sem tud venni, mert kell hozzá az anyja! Nem tud főzni, mosni, takarítani, nem csinál otthon semmit, csak porszívózik. Se szexuális, se magán élete nincs, semmiféle társaságba nem jár, de minket mindenről kioktat, pedig halvány fogalma sincs, hogy mi történik körülötte a világban. És tegyem hozzá, hogy a drága anyjával lakik, az anyósommal, akit pedig végtelenül utálok.

A sógornőm nem eszik hagymát semmilyen formában( nem tudom, hogy akkor hogy hogyan lehet íze a kajának), finnyás, válogatós mindenben. Egyszóval egy elbaszott gyerek, akiből minden életkedv, talpraesettség, önálló gondolkozás hiányzik.

És nem is lenne semmi gondom vele, ha nem szólogatna be folyton . Egy idióta az anyósom utódja!!!!!!!

2008. dec. 11. 06:21

Szerintem a sógorait-sógornőit nem maga választja az ember, hanem a rokonai.

Előfordul, hogy jól sikerül ez a választás, s van olyan, hogy távolságtartóak lesznek.

Nekem több sógorom és sógornőm is van:

Van olyan, akivel szinte a legjobb barátnők vagyunk az első perctől kezdve. Vele nagyon őszinte, felszabadult a kapcsolatunk.

Vannak az idősebb sógornőim, talán a koruk miatt, talán mert az első perctől nem tetszik a stílusuk csak távolságtartó vagyok. Van fiatalabb is, akinek én nem jövök be. Van ez így, nála nem nyomulok, nem akarok a terhére lenni. Bár aki előtte volt jelölt, azzal a mai napig jó a kapcsolatom, annak ellenére, hogy nem a rokonom párja lett. Persze ő olyan, akit nem lehet nem szeretni.:)))

A sógoraim közül van olyan, akit a sok bakija ellenére is szinte testvéri szeretettel szeretek, vele szintén felszabadult a kapcsolatunk.

Vannak olyanok, akikkel kicsit nehézkesebb, de ha ők nem tartják fontosnak a kapcsolattartást, akkor én sem. Ha valakinek 10 évig nem jut eszébe felhívni a testvérét, akkor szerintem nem kell nagyon nyomulni...


De talán ezek a kapcsolatok függnek attól is, milyen az adott testvérek viszonya egymáshoz, s a házastársnak illik ehhez valamennyire alkalmazkodnia.


Így aztán amit utálok az egyik sógoromban, akinek elég jól áll anyagilag a szénája, hogy olyan magasan hordja az orrát, hogy nem lát le egyik testvéréig sem.

39. Baster
2008. dec. 9. 17:25
Ugy làtom mindenki-legtobben-"imàdjàk "a sogornojuket!Hàt akkor gratulàljunk nekik!!!!
2008. dec. 9. 09:01
a páromnak nincs testvére, így az ilyentől én kímélve vagyok:)
2008. dec. 8. 12:35

Az en sogorom 15 eves. Nem magyar, de ez nem menti fel az alol, hogy ha hazaer (meg vele meg anyosekkal elunk), akkor nem koszon. Ha en koszonok neki, akkose koszon vissza. Egyebkent meg egy elhizott, majd mazsanyi gyerek, akinek a szorakozast a tv es a szamitogep elott valo tespedes jelenti. Nem eszik sokat, mert mindig nassol, kis csokika meg chips mindig van neki vasarolva, s epp ezert a fott etelre csak grimaszol, magatol meg sem enne. A hab a tortan, hogy van valami vegyszersallergiaja, s ezt ki is hasznalja: nem segit semmiben, meg a tanyert se mossa el maga utan, a szobaja meg disznool. Mellesleg mindent megkap, akarmilyen draga is...

Tudom, hogy ez mind a szulok hibaja.

Nem tudom, milyen ember lesz igy belole, de csak sejtem, hogy egy magatehetetlen agglegeny...

36. pymary
2008. okt. 31. 12:49
az én sógornőmnek se kutya. csak akkor vagyunk jó neki, ha valamit kér. Amúgy mindig beszólogat. de nem csak nekem-mindenkinek. a férjem se csípi; a 3.testvérük alig beszél vele.
2008. okt. 10. 20:50
A sógorom legalább jó fej,de a sógornőm.......inkább maradjon csöndbe.......
2008. okt. 3. 18:15
Huhh, én sorolhatnám, mi minden tutálok a sógoromban. Elsősorban, hogy nehezen élnek meg, de a pénzt mindig olyanra költi, amire nem kellene... A másik, hogy soha nem segít a nővéremnek, SEMMIBEN, a babával nem tud bánni, ha sír, nem csitítgatja, hanem rögtön a nővérem nyakába ba***a, mert mégiscsak ő az anyja. Hiába mondjuk neki, hogy a gyereknek nem csak anyja, hanem apja is van... Meg ő a fejébe vette, hogy nem bírja a páromat. Az ő előélete elég érdekes, de ő az, aki nem bírja az én páromat. És a poén az, hogy meg sem tudja magyarázni, hogy miért. Annyit fűz hozzá, hogy szerinte hozzám nem illik Ő. Na persze, a sógor tudja, mi kell nekem...
2008. okt. 3. 15:11
Nagyon rendes sógorom van.Hála érte.
2008. okt. 3. 15:09
Én sem utálok bennük semmit. Sőt, tök jó fejek szerencsére. Szeretem őket.
31. szemecske (válaszként erre: 30. - Gpetra)
2008. okt. 3. 15:05
Ezt irigylem. Ritka az ilyen család sajnos....
30. gpetra
2008. okt. 3. 09:02
Semmit, nagyon szeretem a sógoraimat, mindketten remek emberek.
2008. okt. 3. 08:59
Nagy a család szerencsére, így csak 1 kibírhatatlan sógornőm van, a többi sógor, sógornő belefér a normálisba. Habár nem vagyunk puszipajtások, de jól el tudunk beszélgetni, egymás véleményét is meghallgatjuk.
2008. okt. 2. 20:11
Nem kedveljük egymást, mindig is csak illendőségi köröket futottunk, én nem bírom benne, hogy rengeteget beszél, ő pedig azért neheztel rám, mert nem vagyok egy társalkodó hölgy. Meg szerintem féltékenyek is vagyunk egymásra kölcsönösen.
2008. okt. 2. 17:56

Én azt,hogy egy beképzelt kis ...

Mindig velem foglalkozik,mit csinálok,hova megyek..

Nagyon ráér az a baja.Volna ötletem mivel lefoglalni...Szerintem sosem fogom szeretni,meg nem is akarom

2008. okt. 2. 14:18
Azt,hogy egy bunkó a kedves férjével egyetemben,és mindamellett tök hülye mind a kettő,és telhetetlenek.
2008. okt. 2. 14:11
Én azt, hogy olyan felsőbbrendűnek képzeli magát, mindig okoskodik és felelőtlen nemcsak a saját, de az én gyerekemmel (tehát a keresztlányával) kapcsolatban is. Időközben azt is leszűrtem, hogy smucig...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook