Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az élet igazi oldala fórum

Az élet igazi oldala (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az élet igazi oldala

26. correct (válaszként erre: 25. - Katinkaboszi)
2009. ápr. 19. 01:18
Igen Boszi, nagyon igazad lehet ebben. Vagy az is lehet, hogy szépen fentről figyel..... :)
25. Katinkaboszi (válaszként erre: 24. - Correct)
2009. ápr. 18. 22:27
Tudod Corim, én csak abban bízok, hogy olyan hamar csak azért kellett távoznia, hogy újból megszülethessen egy másik helyen, ahova nagy örömet hozott és azóta boldogan él, nem emlékezve ezekre a szörnyű napokra.:)
2009. ápr. 16. 18:46
Boszim, ez nagyon megható volt, nagyon jó ember vagy. Sajnálom, amit átéltél, érzést, tehetetlenséget, és sajnálom azt a csöpp kisfiút, hogy az élete véget kellett, hogy érjen. Szomorú történet.
23. Katinkaboszi (válaszként erre: 22. - Belle Morte)
2009. márc. 23. 21:29

Nem tudom, lehetséges.

Ez már olyan régen történt, de biztos, hogy a "babucink" csendes, nyugodt gyerek lett :))

Ma is az.

2009. márc. 23. 17:57
Nem gondolod, hogy a Te babádnak köze van Ferikéékhez? A lelküknek? Talán van bennük egy kicsi a kis Drágák lelkéből. Tudom, hogy szeretett Téged és hálás volt Neked. Önzetlen szeretetet tudnak csak adni, és Te ezt megkaptad. Remélem inden jobb és a Babucitok is jól van. Szívbemarkoló történet volt. :( Megkönnyeztem.
21. Katinkaboszi (válaszként erre: 20. - BeaCica)
2008. okt. 11. 01:01

Akkor sok sikert és seméljük együtt, hogy nem lesznek hasonló élményeid :)

Sok hasonló ember van, én csak az egyik vagyok.

2008. okt. 10. 20:20

Megindító! Még a könnyem is kicsordult. Én még kezdő vagyok az eü pályán és remélem nem kell ilyet átélnem majd, mert megszakad a szívem!!!

Te jó ember vagy! Bárcsak mindenki ilyen lenne!

19. Katinkaboszi (válaszként erre: 18. - Humor Helga)
2008. szept. 22. 16:52
Köszönöm kedves szavaidat.
2008. szept. 22. 15:50

Nagyon megható a cikk:((((


"Gratulálok" nagyon szépen írsz!

üdv

2008. szept. 21. 22:40

Nagyon örülök, hogy olvastátok, és akár hiszitek, akár nem, szerencsére nálunk a nővérek és még az orvosok is bizony nagyon kedvesek és szeretetre méltóak, nem véletlenül választották ezt a pályát, a gyerekek gyógyítását.

Teljesen külön világ, más, mint egy felnőtt beteg. Itt, ha valaki rosszul van, az tényleg igaz.

Na és a szeretetük, az meg valami csoda, ahogy ki tudják mutatni, amennyi boldogság és öröm van a kicsi tiszta szívükben, az kész boldogság.


Sok helyre hívtak házon belül is, mehettem volna, sokkal több fizetésért, de ezt, amit itt kaptam tőlük, sehol nem tudták volna pénzben megfizetni.

Pedig sokszor jól jött volna a több kereset, de ezt így a nyugdíj felé, soha nem bántam meg.

2008. szept. 21. 09:43

Megható ez a történet!!

Menten sirva fakadtam, hogy milyen érzés lehetett benned!!!

2008. szept. 21. 09:06
"Mezei adminisztrátor"? Hmmm... :))) Nagyon jó ember vagy! Sok ilyen EMBER kéne! Adminisztrátor, nővér, orvos, bármi... De igazán nem is tudom mit írjak, nem tudom kifejezni azt, amit érzek. Igazad van, örüljünk annak, ami van. Miért olyan nehéz ez néha? Az ember miért csak utólag értékelné azt, ami volt, elmúlt?
14. Katinkaboszi (válaszként erre: 13. - Ilus49)
2008. szept. 19. 20:45

Annyira bánt, hogy ilyen sokan sírnak, bár megértem. Egy régi barátnőm mondta, hogy meg akarod ríkatni a társaságot? Mondtam neki, nem. A szándékom az, hogy legalább az olvasás után legyen pár perc, vagy óra, amikor igyekszik az ember örülni annak ami van, a mostnak és a jövőnek.

És még annak is örülnék, ha legalább lenne olyan, ha még egy ember is, aki meglátja maga körül a szépet, és megváltozik, mert megérti, örülni jó, az élet nem csak rossz dolgokból áll.


Kisfiam, Bencém lett. Köszönöm a jókívánságokat, de már olyan nagy, hogy nem kell nevelni. 76-ban történt az eset, írtam is az elején, a hozzászólásoknál.

Szóval nem vagyok már olyan fiatal, de szerencsémre, hogy a gyerekek között dolgozhatok, még mindig fiatalnak érzem magam, na meg elég gyerekes a természetem.

13. ilus49 (válaszként erre: 12. - Katinkaboszi)
2008. szept. 19. 15:07

Nagyon meghatodtam.


Sirtam is egy kicsit. Sok ilyen ember kéne és akkor szebb lenne ez a világ, még az ilyen nagyon nehéz időkben is.


Irtad , hogy kismama voltál akkor.

Kislányod vagy kisfiad született?

Sok örömet és boldogságot kivánok a felneveléséhez.

2008. szept. 18. 20:20

Lányok, nagyon megríkattatok. Olyan sok szépet mondtatok nekem, hogy nem tudok pityergés nélkül elmenni a beszélgetés mellett.


És a számomra a legszörnyűbbet meg sem említettem itt. Tudtam én, hogy az anyukának igaza van a maga szempontjából, de míg az én kicsikémet felkészítették a hazafelé útra és a fájdalommentes távozásra, addig az édesanyja elment ruhát és koporsót vásárolni a fiának, amit ugyanabban a mentőben vittek haza, mint Őt.

Ezt olyan nehezen viseltem, hogy hetekig, főként az igazi távozása után, nem voltam képes megnyugodni. Valahol mélyen értettem, hogy nincs pénzük és ki kell használni a lehetőséget, de ez annyira szörnyű volt nekem, hogy még ma is borzongok valahányszor csak eszembe jut.

♥♥♥

De valami szép is a végére, pár év elteltével megjelent az anyuka, és megmutatta az ujszülött babáját. Megvizsgálták őt is, teljesen egészséges lett, azóta szerencsére nem láttuk őket. :)))

2008. szept. 18. 19:23
Ő tudta végig hogy rád mindig számithat, és ezért hálás is volt neked!.....Ne azon emészd magad, hogy nem tudtatok elbucsuzni , sokkal inkább örűlj , mennyi szép percet okoztál neki , mennyiszer könnyitetted meg a fájdalmait!Amit a szemében láttál az talán az elköszönés volt...a bánat, hogy többé nem lát téged! Ő a szemével elbucsuzott tőled! mert érezte a Szeretetedet!!!
2008. szept. 18. 18:58

Szerintem azok a kinyiló szemek hálás köszönetet sugároztak:)

Most elmegyek egy kicsit bőgni

2008. szept. 18. 18:38

Nem tudom mit írjak......csak nagyon fáj, érzem.

Csodálatos EMBER vagy, ezt már éreztem eddig is, de most bebizonyosodott.Egy gyermek halála a legszörnyűbb....................

2008. szept. 18. 17:05
Biztos hálás volt Neked a sok szeretetért, és azért hogy ott voltál Vele! Találd meg a békéd nyugodtan, hisz abban a pillanatban nem tehettél mást, de előtte minig ott voltál Vele, mikor tehetted! Szívbemarkoló történet nagyon!
2008. szept. 18. 16:42
Meglehet abba a tekintetbe te "láttál bele" vádat... Mert bántott a lelkiismeret, mert akkor ott szerettél volna lenni vele, de nem lehetett. Biztos vagyok benne, hogy volt abban a tekintetben HÁLA is és SZERETET. Ember vagy a talpán... Sok ilyen kellene...
2008. szept. 18. 15:32

Köszönöm Nektek, hogy elolvastátok és segítettetek nekem békére lelnem.

Ez a történet '76-ban játszódott, azóta hordozom magammal a két kicsim emlékét. És még több gyerekét is, pedig én még csak nem is vagyok nővér, aki minden pillanatban velük van és együtt szenved a gyerekekkel és a családdal.

Én egy mezei adminisztrátor vagyok, aki abban a különös helyzetben van, hogy közelükben lehet a gyerekeknek és abban az években sokat segíthettem nekik és a családnak is.

És még annyit, ha tudnátok, hogy szegény nővérek mennyit szenvednek amikor elveszítenek valakit, akik esetleg évek óta hozzájuk nőtt.

5. Azúr (válaszként erre: 3. - Matyi78)
2008. szept. 18. 15:11
Nekem is....!
2008. szept. 18. 14:59
Szívbemarkoló történet amit megosztottál velünk. A kicsi Ferike biztos szeretettel gondol(t) RÁD, hiszen MINDENT megtettél Érte. A teljes testi-lelki erőddel amit csak lehetett.Megkönyítetted a szenvedését, reményt adtál Neki a betegségében,segítettél enyhíteni fájdalmát. De sajnos vannak olyan helyzetek, amikor nem rajtunk múlik Élete, gyógyulása Valakinek. Nyugodjék meg Tested-Lelked TőLED telhetően Emberileg teljesítetted GYÖNYÖRŰ, DE NAGYON NEHÉZ HIVATÁSOD.Kivánok további élet- céljaidhoz mély lelki békét,sok szeretet, egészséget. Családod körében.
2008. szept. 18. 13:32
...azthiszem megszakadt a szívem...!
2008. szept. 18. 13:29
:(((((((
2008. szept. 18. 11:03
- Ide te többet be nem jöhetsz. Ferikénk himlős lett az éjjel. Te terhes vagy, nem szabad kockáztatnod a kicsid életét egy fertőzéssel. Maradj kint, kérlek.

Ez egy rövid részlet abból az írásból, amit szeretnék elolvastatni Veletek.
Igazi, megtörtént eset, de már nagyon régen volt. Azonban eddig még nem sikerült elfelejtenem, és amikor valami furcsa, számomra érthetetlen dologgal találkozom, mindig eszembe jut. MIért?
Mert az élet sokkal összetettebb, mint azt a vitáink és veszekedéseink elhitetik velünk.
Jó olvasást.

Ugrás a teljes írásra: Az élet igazi oldala

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook