Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az egynyelvű angol közép nyelvizsgák közül melyiket ajánlanád és miért? fórum

Az egynyelvű angol közép nyelvizsgák közül melyiket ajánlanád és miért? (tudásbázis kérdés)

9. ilkamilka (válaszként erre: 2. - Marjann)
2010. ápr. 19. 19:57

Én Juniusban csinálok középszintű angol nyevlizsgát az ECL-en.Esetleg valakinek ötlete, minden érdekel ezzelé kapcsolatban,mi az amire főként figyelni kell.Nem járok tanárhoz!Konkrétan az érdekelne, hogy mi az ami jo ha elhangzik és kulonosen figyelek rá.

És ha esetleg pár utolso tételhez tud valaki kuldeni anyagot, azt nagyon megkoszonnem.Szeretnem kicsit jobban atlatni a dolgokat!

2010. márc. 17. 11:24
sógornóm angol tanár és a TELC-et ajánlja nagyon a diákja mind simán megcsinálják
7. dzsetta (válaszként erre: 5. - Cranberry28)
2010. márc. 17. 10:46

Sok sikert! :)

Majd számolj be, milyen volt! Én ezt a nyelvvizsgát nem ismerem. Én TELC-en voltam anno, az egyáltalán nem volt vészes (konkrétan 0 tanulással 4% híján nem lett meg), de az még az előző rendszerben volt, azóta változott az is. Persze így sem sorolható a nehezebbek közé. :P


Esetleg valami jó (és "kedvező árú") angoltanárt nem tud valaki Budapesten? 8, 9 vagy 11.kerületben?


Nekem is nyelvvizsgáznom kellene, kezd égető lenni a probléma. :D :S

2010. márc. 17. 10:43
Euro
2010. márc. 17. 10:33
én pont ma megyek Trinity szóbelire:)
2010. márc. 17. 09:58
Én Cambridge-et csinálnék, ez a legerősebb...
2010. márc. 17. 09:44
Attól függ, hogy tudást vagy papírt szeretnél. :)
2010. márc. 17. 09:35
Összehasonlítási alapom nincs, de én ECLt csináltam és nagyon meg voltam elégedve vele, csak ajánlani tudom.
2010. márc. 17. 09:33
Az egynyelvű angol közép nyelvizsgák közül melyiket ajánlanád és miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook