Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 3 funkciós konyhai robotgépet szeretnék venni, melyiket ajánlanád? fórum

3 funkciós konyhai robotgépet szeretnék venni, melyiket ajánlanád? (beszélgetős fórum)


8. Kék Hortenzia (válaszként erre: 7. - Timycat)
2020. jún. 12. 09:04
Köszi . akkor eddig vezet a Bosch...:-)
2020. jún. 9. 22:40

Nekem Grundig van, tökéletes.

Igaz a dagasztó funkciót nem használom, a kézi dagasztásban hiszek.


Boschról is jót hallani, van Bosch gépem, habverő-aprító-botmixer, az is tökéletes. Gondolom a keverő-dagasztó-habverő robotgépük is jó.

6. NomNom (válaszként erre: 3. - Delbuk)
2020. jún. 9. 22:11
Még egy, nekem is Bosch robotgépem van, nagyon szeretem.
2020. jún. 9. 21:53
Köszi a válaszokat....:-)
4. MenoPause (válaszként erre: 1. - Kék Hortenzia)
2020. jún. 9. 14:54
Néztem a klarstein-t, biztos nagyon jó, gyönyörűséges, de igen drága egy habverő és dagasztógépnek. Nagyon erős, de talán felesleges ennyire erős gép erre a célra. szerintem.
2020. jún. 9. 13:27
Megvegy szavazat a Bosch-ra, nekem is az van, imadom.
2. MenoPause (válaszként erre: 1. - Kék Hortenzia)
2020. jún. 9. 13:13

Bosch MUM sorozata?

Többet tud, mint amit kérsz, de anno néztem, hogy amikor épp jó akciók vannak, akkor minimális többlet költségért van hozzá turmix fej is, nekem szeletelő feltét is volt hozzá (imádom), és kiegészítők is kaphatók sokféle később is. Pulton kevés helyet foglal az alap gép (a kiegészítőket viszont tárolni kell.. ) De nagyon szeretem.

2020. jún. 9. 07:30
Sziasztok. Szeretnék venni egy 3 funkciós (dagasztó, keverő, habverő) robotgépet ,tudnátok segíteni melyik márkát válasszam? Van terméktapasztalat PL. Klastrein Bella nevezetű géppel? Vagy amit itt a Hoxán is láttam reklámban "Bredeco" nevezetü és egy "expondo.hu "oldal ajánlja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook