Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hoodia spray vagy Zeatax? Próbáltad valamelyiket, melyiket ajánlanád? fórum

Hoodia spray vagy Zeatax? Próbáltad valamelyiket, melyiket ajánlanád? (beszélgetős fórum)


13. SzánI. (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2013. júl. 13. 08:52

Ha az embernek nincs éppen akaratereje, akkor hiába a gyógyszer. A TE saját elhatározásod, kitartásod tudja csak átmanipulálni az agyadat, hogy éppen ne egyél. Ha teljesen, határozottan eldöntötted, akkor esetleg jól jöhet a gyógyszer.


Régebben volt a Reductil (már nem forgalmazzák), amikor elhatároztam, hogy lefogyok, teljesen elszánt voltam, akkor nagyon hatott. Nem voltam éhes és sokkal több energiám volt.


Aztán pár évvel később (amikor még forgalomban volt) újra akartam használni, de semmi kedvem nem volt fogyózni sem, és tornázni sem. Így a gyógyszer sem hatott. Úgyanúgy zabáltam tovább.


Úgyhogy annyi a lényeg, ha a fejedben határozottan eldöntöd, akkor hatnak csak a bogyók is.

12. Mokusler (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2013. júl. 11. 23:07

Érdekes,hogy feltesznek egy kérdést a gyógyszerrel kapcsolatban és máris mellébeszéltek a témának

Még az érzi kellemetlenül magát,aki érdeklődni mer!

Torna és kemény edzések,ezeket mindenki tudja.

Itt a készítmény valóságára kérdeztek,nem a testedzésre!

2013. ápr. 23. 22:58
Én vettem egy levél hoodiát, napi kettőt szedtem be belőle, három nap múlva szinte nem tudtam enni. Hat nap után abba kellett hagynom, mert szinte leállt az emésztésem, az a kevés, amit megettem, nem tudom hogyan, honnan, de valami szörnyúséges böfögést okozott, a bent rekedt levegő pedig mellkasfeszülést, szívtáji fájdalmat. Tehát mint étvágycsökkentő működött, de nem mertem többet bevenni belőle. Viszont ennyi elég volt ahhoz, hogy jóidőre minimálisra csökkenjen az étvágyam. Ez tavaly nyáron történt, azóta nem tért vissza a falánkságom. Lehet, ha csak napi egy szemet szedek, nem lettek volna ilyen panaszaim, és az biztos, hogy jelentősen csökkenti az étvágyat. Viszont: bármennyire is fogyasztják állítólag a busmanok, hogy jól bírják a koplalást , bármennyire természetes szer is, alapvetően alighanem mégiscsak méreg (végülis a csattanó maszlag, vagy a bürök is természetes hatóanyagokat tartalmaz)...
10. erka99
2013. ápr. 23. 09:35
A hoodia forgalmazását azt hiszem pár hete meg is szüntették. Azt nem tudni azért mert nem használt vagy azért mert túlságosan is :)
9. textilbaba (válaszként erre: 8. - Csurmi)
2013. ápr. 19. 07:41
Mi az az Insanity?
8. Csurmi (válaszként erre: 6. - Textilbaba)
2013. ápr. 18. 14:53
igen én tornáztam. És sokkal jobban ment a torna vele. Insanity 1 napját végig bírtam csinálni szinte megállás nélkül. Amúgy nem vagyok egy nagy sportember sajna :)
2013. ápr. 18. 12:34
A mindenfélre készítmények helyett inkább rendesen kell étkezni és MOZOGNI. Erre a kettőre van teremtve az ember. Így lassan de biztosan EGÉSZSÉGES lesz, aminek a következménye a jó kondi, közérzet, izomzat lesz. Ezt soha nem fogja helyettesíteni semmiféle mű készítményt...
6. textilbaba (válaszként erre: 5. - Csurmi)
2013. ápr. 18. 09:12

Megnéztem az összetevőt ezeknek a bogyóknak, de túl sok ismeretlen E betűs van bennük.

Inkább vmi "természetesebb" készítményt szeretnék.

Te amúgy ezeket torna mellett alkalmaztad?

2013. ápr. 18. 08:23
én a hoodiát próbáltam, nem ér semmit sem. viszont nekem az activ fat burner és az eat contol bevált. kevesebbet ettem és a napi kb 700-800 kalória bőven elég volt.
2013. ápr. 18. 08:04
Ezek a bogyók mind paraszt vakítás! Életmód váltás kell. Egészséges cuccokból is lehet finomat enni, meg egy kis bringa esténként és megoldódik a probléma! Én hasonló elven fogytam 25 kilót! De ez csak egy jó tanács!! :)
2013. ápr. 18. 08:03

Nem a finomak evésével van a baj, hanem az adagokkal. Legalábbis nálam... Meg én vágyom néha az édes ízre.


Sok almát eszem meg gyümit, 'rendes' kaját meg annyit, amíg érzem az éhséget. Aztán 2-3 óra múlva megint eszem...

Az adagok csökkentésével összeszűkül a gyomor, megszűnik a farkaséhség. :) Onnantól már csak önkontroll kérdése. ;)

Sok sikert!

2013. ápr. 18. 08:03
ilyenek nincsenek
2013. ápr. 18. 07:58

Tudom h csodaszerek nincsenek. Nem várok tőlük sok-sok kilót hetente, nem vagyok h**lye.

Ugródeszkának szeretnék használni éhségcsökkentőt a fogyókúra miatt, mert mostanában farkaséhséggel küzdök :-(

Kb 5 kg-t szeretnék leadni 1-1,5 hónap alatt. Ha őszinte leszek, kicsi az akaraterőm h megálljam h nem eszek finomakat, ezért is kéne valami bogyó :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook